Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK OLIMPIK 2
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-0931 Franka Zorić 14. 1. 2003.
01-0932 Larisa Beganović 13. 7. 2001.
01-0938 Ema Pavić 29. 8. 2001.
01-1565 Mare Paleka 7. 2. 2002.
01-1643 Veronika Budimir 22. 5. 2003.
01-1929 Ana Grlić 11. 3. 2003.
01-1974 Kaja Šola 23. 9. 2003.
01-1978 Lora Benković 23. 5. 2003.
01-2032 Matea Radić 27. 4. 2002.
01-2138 Tena Ditrih 27. 6. 2002.
01-2699 Lucija Marić 29. 8. 2003.
01-3021 Mateja Jazvić 30. 10. 2003.
01-3041 Katarina Stanišak 31. 12. 2002.
 
2. zagrebačka liga - kadetkinje
1. kolo (29. listopada 2017.)
4. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 2 0:2 (19:25,18:25)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Tena Hatvalić
 
2. kolo (29. listopada 2017.)
7. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 2 2:0 (25:22,25:8)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Tena Hatvalić     zapisničar: Martina Josić
 
3. kolo (29. listopada 2017.)
15. OK NEBO - OK OLIMPIK 2 1:2 (25:23,23:25,10:15)
1. sudac: Tena Hatvalić     2. sudac: Martina Josić     zapisničar: Branimir Kompes
 
4. kolo (10. prosinca 2017.)
16. 0 - OK OLIMPIK 2 -
5. kolo (10. prosinca 2017.)
25. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 3 2:0 (25:2,25:9)
1. sudac: Ana Barišić     2. sudac: Ivana Pjevač        
 
6. kolo (10. prosinca 2017.)
27. OK OLIMPIK 4 - OK OLIMPIK 2 0:2 (19:25,21:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Fran Rukavina        
 
7. kolo (4. veljače 2018.)
34. OK OLIMPIK 2 - OK NEBO 2 2:0 (25:15,25:11)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Mila Erak
 
8. kolo (4. veljače 2018.)
38. ŽOK TOPLICE - OK OLIMPIK 2 0:2 (11:25,20:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Tena Hatvalić
 
9. kolo (4. veljače 2018.)
43. OK OLIMPIK 2 - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:21,25:20)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Borna Maršanić
 
Plasman od 1. do 5. mjesta
1. kolo
1. OK OLIMPIK 2 - 0 -
2. kolo
6. OK OLIMPIK 2 - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:21,25:20)
3. kolo
8. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 2 0:2 (19:25,18:25)
4. kolo
11. OK OLIMPIK 2 - OK NEBO 2:1 (23:25,25:23,15:10)
5. kolo
15. OK OLIMPIK 4 - OK OLIMPIK 2 0:2 (19:25,21:25)
6. kolo (25. veljače 2018.)
16. 0 - OK OLIMPIK 2 -
7. kolo (25. veljače 2018.)
21. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK 2 2:1 (25:17,15:25,15:9)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Nives Dilberović
 
8. kolo (25. veljače 2018.)
23. OK OLIMPIK 2 - OK MEDVEŠČAK 2 2:0 (25:12,25:10)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Borna Maršanić     zapisničar: Ana Ivanković
 
9. kolo (25. ožujka 2018.)
26. OK NEBO - OK OLIMPIK 2 0:2 (13:25,8:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Alka Bešker     zapisničar: Nina Rendulić
 
10. kolo (25. ožujka 2018.)
30. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:19,25:13)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Nina Rendulić     zapisničar: Alka Bešker
 
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 24. travnja 2018., 12,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se