Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-0359 Karla Topić 14. 9. 2001.
01-0940 Gita Ergović 28. 2. 2002.
01-0959 Lora Laura 5. 8. 2001.
01-1179 Nina Kolobarić 26. 9. 2002.
01-1233 Magdalena Umek 12. 7. 2001.
01-1351 Maria Bara 20. 2. 2001.
01-1604 Ivna Azinović 18. 11. 2001.
01-1673 Klara Crnogorac 18. 7. 2001.
01-1803 Tea Kurečić 11. 5. 2001.
01-1840 Bruna Buča 1. 4. 2003.
01-2504 Anja Ritz 18. 6. 2001.
01-2578 Lucija Pavlečić 22. 9. 2002.
01-3001 Jana Pekvarić 27. 9. 2001.
01-3002 Marta Pekvarić 27. 9. 2001.
01-3124 Petra Antea Poljak 11. 10. 2001.
 
Prvenstvo Zagreba - kadetkinje
1. kolo (29. listopada 2017.)
2. OK MULTIBIBUS - OK DINAMO 0:2 (7:25,13:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Neven Marković     zapisničar: Anamarija Kezerić
 
2. kolo (29. listopada 2017.)
11. OK DINAMO - HAOK MLADOST 1:2 (25:23,23:25,10:15)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Mila Erak
 
3. kolo (29. listopada 2017.)
15. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 0:2 (17:25,13:25)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Dragica Posavec
 
4. kolo (10. prosinca 2017.)
22. OK DINAMO - OK OLIMPIK 2:0 (25:14,26:24)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Paula Krmpotić
 
5. kolo (10. prosinca 2017.)
28. HAOK AKADEMIČAR - OK DINAMO 0:2 (7:25,5:25)
1. sudac: Dragica Posavec     2. sudac: Nina Rendulić     zapisničar: Antica Nižić
 
6. kolo (10. prosinca 2017.)
33. OK DINAMO - OK FENIKS 2:0 (25:13,25:19)
1. sudac: Dragica Posavec     2. sudac: Nina Rendulić     zapisničar: Antica Nižić
 
7. kolo (4. veljače 2018.)
41. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 0:2 (7:25,5:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Fran Rukavina
 
8. kolo (4. veljače 2018.)
44. OK DINAMO - OK DON BOSCO 2:0 (25:22,25:13)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Tena Hatvalić     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
9. kolo (4. veljače 2018.)
54. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO 0:2 (22:25,12:25)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Paula Krmpotić
 
10. kolo (25. veljače 2018.)
55. 0 - OK DINAMO -
11. kolo (25. veljače 2018.)
66. OK DINAMO - OK FORESTA 2:0 (25:11,25:18)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Antica Nižić
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
2. OK DINAMO - OK DON BOSCO 2:0 (25:22,25:13)
2. kolo
6. HAOK MLADOST - OK DINAMO 2:1 (23:25,25:23,15:10)
3. kolo
7. OK DINAMO - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:22,25:12)
4. kolo
12. OK DINAMO - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:17,25:13)
5. kolo
14. OK OLIMPIK - OK DINAMO 0:2 (14:25,24:26)
6. kolo (25. ožujka 2018.)
17. OK DON BOSCO - OK DINAMO 2:1 (22:25,25:10,15:12)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Fran Rukavina        
 
7. kolo (25. ožujka 2018.)
21. OK DINAMO - HAOK MLADOST 0:2 (14:25,12:25)
1. sudac: Borna Maršanić     2. sudac: Lucija Prižmić     zapisničar: Ivana Pjevač
 
8. kolo (25. ožujka 2018.)
22. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO 0:2 (15:25,17:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Anamarija Kezerić
 
9. kolo (22. travnja 2018.)
27. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 0:2 (13:25,20:25)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Alka Bešker        
 
10. kolo (22. travnja 2018.)
29. OK DINAMO - OK OLIMPIK petak, 4. svibnja 2018. u 21,00
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 24. travnja 2018., 12,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se