Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO 2
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-2009 Nina Althaller 25. 1. 2005.
01-2035 Lara Lalić 31. 1. 2005.
01-2036 Ema Crnjac 16. 6. 2004.
01-2077 Franka Gugić 10. 8. 2004.
01-2173 Laura Bakmaz 15. 7. 2004.
01-2227 Adna Modronja 13. 7. 2004.
01-2262 Kim Kovačić 2. 6. 2004.
01-2263 Ivana Krištić 12. 3. 2005.
01-2265 Katia Matijević 13. 3. 2005.
01-2534 Petra Jagušt 17. 7. 2005.
01-2538 Petra Špoljar 26. 5. 2005.
01-2571 Paola Bunjevac 4. 11. 2005.
01-2626 Lucija Marković 23. 3. 2006.
01-2639 Dora Surla 21. 11. 2004.
01-2769 Dora Vukojević 14. 10. 2004.
01-2814 Laura Bilić 14. 6. 2004.
01-2942 Karla Pavleković 13. 7. 2004.
01-2944 Rea Petković 25. 5. 2004.
01-3210 Ema Stipić 8. 9. 2004.
01-3349 Lucija Kegelj 14. 6. 2004.
01-3745 Ina Udier 21. 1. 2004.
 
2. zagrebačka liga - mlađe kadetkinje
Skupina C
1. kolo (22. listopada 2017.)
1. OK DINAMO 2 - 0 -
2. kolo (22. listopada 2017.)
6. OK DINAMO 2 - OK FORESTA 2 1:2 (17:25,25:21,9:15)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Anja Toplek        
 
3. kolo (19. studenog 2017.)
8. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO 2 0:2 (10:25,21:25)
1. sudac: Nives Dilberović     2. sudac: Tena Hatvalić     zapisničar: Alka Bešker
 
4. kolo (22. listopada 2017. - 19. studenog 2017.)
11. OK DINAMO 2 - ŽOK TOPLICE 0:2 (20:25,13:25)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Alka Bešker        
 
5. kolo (19. studenog 2017.)
15. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 2 0:2 (13:25,11:25)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Eva Hoyt-Nikolić     zapisničar: Azra Šarčević
 
Plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo
3. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:13,25:11)
2. kolo (3. prosinca 2017.)
7. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 2 0:2 (14:25,5:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Azra Šarčević
 
3. kolo (3. prosinca 2017.)
10. OK DINAMO 2 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:15,27:25)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Anja Toplek
 
4. kolo (28. siječnja 2018.)
16. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 2 termin nije određen
5. kolo (28. siječnja 2018.)
17. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
6. kolo (18. ožujka 2017.)
24. OK DINAMO 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
7. kolo (18. ožujka 2017.)
26. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 2 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. siječnja 2018., 9,56