Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO 3
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-1993 Leonarda Zečević 24. 2. 2003.
01-2378 Tia Fulir 17. 12. 2003.
01-2380 Lara Fabijanić 6. 12. 2003.
01-2396 Antonia Primorac 21. 3. 2003.
01-2397 Marija Grabar 2. 3. 2004.
01-2400 Petra Samošćanec 30. 12. 2004.
01-2624 Iva Kelić 15. 4. 2005.
01-2992 Marija Magdalena Kezerić 20. 11. 2006.
01-3276 Stela Đak 29. 3. 2004.
01-3280 Lucija Matković 16. 10. 2003.
01-3325 Elizabeta Milković 4. 9. 2005.
01-3448 Petra Oniško 18. 2. 2004.
01-3500 Tea Vladić 26. 10. 2003.
01-3501 Marta Horvat 14. 12. 2003.
01-3756 Ivana Mandušić
 
2. zagrebačka liga - mlađe kadetkinje
Skupina D
1. kolo (22. listopada 2017.)
2. OK DINAMO 3 - OK MEDVEŠČAK 4 0:2 (12:25,20:25)
1. sudac: Gordana Dalić     2. sudac: Nina Rendulić     zapisničar: Anja Toplek
 
2. kolo (22. listopada 2017.)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 3 2:0 (25:19,25:15)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Nives Dilberović        
 
3. kolo (19. studenog 2017.)
7. OK DINAMO 3 - 0 -
4. kolo (22. listopada 2017. - 19. studenog 2017.)
12. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 5 2:0 (25:13,25:13)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Mila Erak
 
5. kolo (19. studenog 2017.)
14. OK KARLOVAC - OK DINAMO 3 2:0 (25:11,25:16)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Paula Krmpotić
 
Plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo
4. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 3 2:0 (25:19,25:15)
2. kolo (3. prosinca 2017.)
5. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 3 2:1 (25:18,20:25,15:11)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Neven Marković
 
3. kolo (3. prosinca 2017.)
12. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 4 0:2 (17:25,7:25)
1. sudac: Neven Marković     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
4. kolo (28. siječnja 2018.)
14. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 3 termin nije određen
5. kolo (28. siječnja 2018.)
19. OK DINAMO 3 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
6. kolo (18. ožujka 2017.)
23. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 3 termin nije određen
7. kolo (18. ožujka 2017.)
26. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 2 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. siječnja 2018., 9,56