Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
HAOK DUBRAVA 2
  Klub: HAOK DUBRAVA
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Tanja Svoboda
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-1420 Lucija Kolak 24. 6. 2004.
01-2058 Margareta Stošić 18. 9. 2004.
01-2326 Lorena Fuček 30. 5. 2003.
01-2329 Emma Šturlić 31. 10. 2003.
01-2345 Sara Miloknoja 6. 4. 2005.
01-2350 Nika Vrankovečki 16. 7. 2004.
01-2352 Lucija Rogulja 2. 1. 2005.
01-2500 Petra Čopec 16. 8. 2003.
01-2691 Anja Ivanović 28. 8. 2003.
01-2692 Adriana Tustić 28. 7. 2004.
01-2947 Ema Salatović 30. 3. 2004.
01-2948 Anja Janković 16. 12. 2003.
01-2998 Maja Pavlinušić 24. 1. 2004.
01-3431 Renee Brekalo 4. 3. 2004.
01-3611 Iva Jozinović 25. 10. 2004.
01-3691 Dina Dauti 18. 9. 2003.
01-3702 Ana Komušar 17. 1. 2005.
01-3972 Ana Sablić Hadžalić 30. 8. 2004.
01-3973 Mihaela Matković 21. 11. 2003.
 
2. zagrebačka liga - mlađe kadetkinje
Skupina B
1. kolo (22. listopada 2017.)
1. HAOK DUBRAVA 2 - 0 -
2. kolo (22. listopada 2017.)
6. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 2 0:2 (14:25,15:25)
1. sudac: Dragica Posavec     2. sudac: Eva Hoyt-Nikolić     zapisničar: Fran Rukavina
 
3. kolo (19. studenog 2017.)
8. OK DINAMO 4 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (12:25,10:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Eva Hoyt-Nikolić        
 
4. kolo (22. listopada 2017. - 19. studenog 2017.)
11. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 7 2:0 (25:13,25:12)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Nives Dilberović        
 
5. kolo (19. studenog 2017.)
15. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:21,25:20)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić     2. sudac: Azra Šarčević        
 
Plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo
2. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 4 2:0 (25:12,25:10)
2. kolo (3. prosinca 2017.)
8. OK DON BOSCO 2 - HAOK DUBRAVA 2 2:1 (25:15,25:27,15:13)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Anja Toplek     zapisničar: Fran Rukavina
 
3. kolo (3. prosinca 2017.)
9. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 6 2:1 (23:25,25:20,15:10)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Petra Vizner
 
4. kolo (28. siječnja 2018.)
16. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 2 termin nije određen
5. kolo (28. siječnja 2018.)
18. HAOK MLADOST 2 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
6. kolo (18. ožujka 2017.)
23. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 3 termin nije određen
7. kolo (18. ožujka 2017.)
27. OK OLIMPIK 4 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. siječnja 2018., 9,56