Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK OLIMPIK 4
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-2439 Mirta Merunka 5. 5. 2005.
01-2440 Eva Popović 21. 11. 2003.
01-2442 Jill Žnidaršić 23. 4. 2005.
01-2444 Luna Reberski 11. 8. 2003.
01-2445 Marija Antonia Budrovčan 30. 7. 2004.
01-2486 Chiara Peran 12. 5. 2003.
01-2927 Katarina Madunić 26. 5. 2005.
01-2935 Mara Kuharić 19. 6. 2005.
01-2936 Lucija Perica 26. 10. 2005.
01-3175 Mare Jerković 14. 4. 2004.
01-3343 Ema Firšt 11. 10. 2004.
01-3429 Nika Klipa 2. 3. 2006.
01-3468 Jana Kekez 18. 8. 2007.
01-3571 Nika Paradžik 21. 5. 2005.
 
2. zagrebačka liga - mlađe kadetkinje
Skupina C
1. kolo (22. listopada 2017.)
2. OK FORESTA 2 - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:10,25:16)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Alka Bešker        
 
2. kolo (22. listopada 2017.)
5. OK OLIMPIK 4 - OK DON BOSCO 3 2:1 (19:25,25:22,15:7)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Dragica Posavec     zapisničar: Eva Hoyt-Nikolić
 
3. kolo (19. studenog 2017.)
9. ŽOK TOPLICE - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:21,25:16)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Tena Hatvalić
 
4. kolo (22. listopada 2017. - 19. studenog 2017.)
10. 0 - OK OLIMPIK 4 -
5. kolo (19. studenog 2017.)
15. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 2 0:2 (13:25,11:25)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Eva Hoyt-Nikolić     zapisničar: Azra Šarčević
 
Plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo
3. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:13,25:11)
2. kolo (3. prosinca 2017.)
6. OK OLIMPIK 4 - HAOK MLADOST 2 1:2 (18:25,26:24,7:15)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Antica Nižić
 
3. kolo (3. prosinca 2017.)
12. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 4 0:2 (17:25,7:25)
1. sudac: Neven Marković     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
4. kolo (28. siječnja 2018.)
13. OK OLIMPIK 6 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
5. kolo (28. siječnja 2018.)
20. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 4 termin nije određen
6. kolo (18. ožujka 2017.)
22. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
7. kolo (18. ožujka 2017.)
27. OK OLIMPIK 4 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. siječnja 2018., 9,56