Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: najmlađe kadetkinje U13
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-1792 Maja Pojatina 27. 1. 2006.
01-2009 Nina Althaller 25. 1. 2005.
01-2035 Lara Lalić 31. 1. 2005.
01-2259 Neva Dasović 9. 3. 2005.
01-2263 Ivana Krištić 12. 3. 2005.
01-2265 Katia Matijević 13. 3. 2005.
01-2275 Nina Prižmić 22. 1. 2006.
01-2534 Petra Jagušt 17. 7. 2005.
01-2538 Petra Špoljar 26. 5. 2005.
01-2571 Paola Bunjevac 4. 11. 2005.
01-2626 Lucija Marković 23. 3. 2006.
01-2815 Lorena Bilić 4. 9. 2005.
01-2941 Sara Županac 5. 1. 2006.
01-3210 Ema Stipić 8. 9. 2004.
 
Prvenstvo Zagreba - najmlađe kadetkinje U13
1. kolo (1. listopada 2017.)
2. OK DINAMO - OK FENIKS 3:0 (15:1,15:2,15:6)
1. sudac: Anamarija Kezerić                
 
2. kolo (1. listopada 2017.)
12. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 0:3 (6:15,6:15,13:15)
1. sudac: Anamarija Kezerić                
 
3. kolo (5. studenog 2017.)
13. OK DINAMO - 0 -
4. kolo (5. studenog 2017.)
24. OK DINAMO - OK MULTIBIBUS 3:0 (15:3,15:4,15:4)
1. sudac: Martina Josić                
 
5. kolo (21. siječnja 2018.)
26. OK DON BOSCO - OK DINAMO 0:3 (7:15,3:15,8:15)
1. sudac: Alka Bešker                
 
6. kolo (21. siječnja 2018.)
35. OK DINAMO - OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:14,11:15,15:14)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
7. kolo (18. veljače 2018.)
39. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO 2:1 (15:13,15:12,8:15)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
8. kolo (18. veljače 2018.)
46. OK DINAMO - OK FORESTA 0:3 (9:15,7:15,7:15)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
9. kolo (18. veljače 2018.)
52. HAOK MLADOST - OK DINAMO 0:3 (10:15,10:15,10:15)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
10. kolo (11. ožujka 2018.)
57. OK DINAMO - OK OLIMPIK 1:2 (7:15,14:15,15:10)
1. sudac: Petra Vizner                
 
11. kolo (11. ožujka 2018.)
65. HAOK AKADEMIČAR - OK DINAMO 0:3 (3:15,8:15,3:15)
1. sudac: Anja Toplek                
 
Plasman od 5. do 8. mjesta
1. kolo
1. OK DINAMO - OK DON BOSCO 3:0 (15:7,15:3,15:8)
2. kolo
4. OK DINAMO - HAOK MLADOST 3:0 (15:10,15:10,15:10)
3. kolo
6. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 0:3 (6:15,6:15,13:15)
4. kolo (6. svibnja 2018.)
7. OK DON BOSCO - OK DINAMO termin nije određen
5. kolo (6. svibnja 2018.)
10. HAOK MLADOST - OK DINAMO termin nije određen
6. kolo (6. svibnja 2018.)
12. OK DINAMO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 24. travnja 2018., 12,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se