Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK MEDVEŠČAK
  Klub: OK MEDVEŠČAK
Kategorija: najmlađe kadetkinje U11
Spol: žene
Odgovorna osoba: Damir Štokić - predsjednik 098/ 9223 343, Tihomir Bešker - tajnik 091/ 5849 140
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-2877 Iva Perić 13. 9. 2007.
01-3019 Magdalena Kovač 10. 6. 2008.
01-3255 Anja Čaklović 20. 10. 2007.
01-3271 Maša Vukov 14. 7. 2007.
01-3822 Lara Mišetić 6. 12. 2008.
01-3823 Petra Jaković 7. 6. 2007.
01-3824 Leni Ivković 7. 3. 2008.
01-3918 Antonija Novak 1. 7. 2008.
01-3974 Ada Simonetta 30. 4. 2008.
01-4026 Jana Jukić 7. 10. 2007.
01-4030 Magdalena Pažin 23. 2. 2008.
4470 Ana Ivanišević 17. 4. 2000.
 
Prvenstvo Zagreba - najmlađe kadetkinje U11
1. kolo (15. listopada 2017.)
4. HAOK MLADOST - OK MEDVEŠČAK 1:2 (8:15,15:7,1:15)
1. sudac: Viktorija Knezović                
 
2. kolo (15. listopada 2017.)
9. OK MEDVEŠČAK - HAOK DUBRAVA 2:1 (15:13,3:15,15:9)
1. sudac: Antonio Pavić                
 
3. kolo (15. listopada 2017.)
17. OK FORESTA - OK MEDVEŠČAK 1:2 (7:15,15:7,9:15)
1. sudac: Ivana Pjevač                
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
20. OK MEDVEŠČAK - OK DON BOSCO 3:0 (15:4,15:9,15:0)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
5. kolo (12. studenog 2017.)
30. HAOK AKADEMIČAR - OK MEDVEŠČAK 0:3 (4:15,7:15,3:15)
1. sudac: Antica Nižić                
 
6. kolo (12. studenog 2017.)
31. 0 - OK MEDVEŠČAK -
7. kolo (3. prosinca 2017.)
42. OK MEDVEŠČAK - OK MULTIBIBUS 3:0 (15:0,15:12,15:1)
1. sudac: Martina Josić                
 
8. kolo (3. prosinca 2017.)
44. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK 0:3 (7:15,8:15,5:15)
1. sudac: Martina Josić                
 
9. kolo (3. prosinca 2017.)
53. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 2:1 (10:15,15:7,15:13)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
10. kolo (11. veljače 2018.)
57. OK OLIMPIK - OK MEDVEŠČAK 0:3 (4:15,0:15,0:15)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
11. kolo (11. veljače 2018.)
64. OK MEDVEŠČAK - OK FENIKS 3:0 (15:0,15:4,15:1)
1. sudac: Anja Toplek                
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
1. OK MEDVEŠČAK - HAOK AKADEMIČAR 3:0 (15:4,15:7,15:3)
2. kolo
6. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 2:1 (10:15,15:7,15:13)
3. kolo
8. HAOK DUBRAVA - OK MEDVEŠČAK 1:2 (13:15,15:3,9:15)
4. kolo
11. OK MEDVEŠČAK - OK FORESTA 2:1 (15:7,7:15,15:9)
5. kolo
15. HAOK MLADOST - OK MEDVEŠČAK 1:2 (8:15,15:7,1:15)
6. kolo (18. ožujka 2018.)
16. HAOK AKADEMIČAR - OK MEDVEŠČAK 0:3 (3:15,4:15,0:15)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
7. kolo (18. ožujka 2018.)
21. OK DINAMO - OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:12,15:2,9:15)
1. sudac: Martina Josić                
 
8. kolo (22. travnja 2018.)
23. OK MEDVEŠČAK - HAOK DUBRAVA 2:1 (15:2,10:15,15:9)
1. sudac: Ivana Pjevač                
 
9. kolo (22. travnja 2018.)
26. OK FORESTA - OK MEDVEŠČAK 0:3 (9:15,13:15,11:15)
1. sudac: Ana Ivanković                
 
10. kolo (22. travnja 2018.)
30. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST 2:1 (15:6,14:15,15:1)
1. sudac: Martina Josić                
 
Turnir klubova ZOS-a - Sport Fest 2017 - najmlađe kadetkinje U11
1. kolo
3. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST 1:0 (21:17)
2. kolo
5. HAOK AKADEMIČAR - OK MEDVEŠČAK 0:1 (7:21)
3. kolo
8. OK MEDVEŠČAK - HAOK DUBRAVA 1:0 (21:18)
4. kolo
12. OK DINAMO - OK MEDVEŠČAK 1:0 (21:12)
5. kolo
13. OK MEDVEŠČAK - 0 -
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 24. travnja 2018., 12,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se