Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: najmlađe kadetkinje U11
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-2260 Lea Ćevid 12. 4. 2008.
01-2267 Eva Nakani 14. 4. 2007.
01-2273 Franka Marija Žaknić 28. 8. 2007.
01-2566 Barbara Balešić Jović 24. 1. 2008.
01-2619 Korina Kovač 6. 3. 2008.
01-2717 Karla Mataga 6. 9. 2007.
01-2805 Nina Srhoj 15. 1. 2008.
01-3088 Maša Mlinar 6. 1. 2007.
01-3094 Simona Zahirović 25. 5. 2008.
01-3106 Mia Mihaljević 22. 10. 2008.
01-3155 Ana Prkačin 22. 9. 2007.
01-3324 Franka Golemac 4. 4. 2008.
 
Prvenstvo Zagreba - najmlađe kadetkinje U11
1. kolo (15. listopada 2017.)
1. OK DINAMO - 0 -
2. kolo (15. listopada 2017.)
12. OK DINAMO - OK OLIMPIK 3:0 (15:5,15:0,15:0)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
3. kolo (15. listopada 2017.)
14. OK FENIKS - OK DINAMO 0:3 (2:15,14:15,2:15)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
23. OK DINAMO - HAOK MLADOST 3:0 (15:9,15:8,15:2)
1. sudac: Dragica Posavec                
 
5. kolo (12. studenog 2017.)
27. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO 2:1 (15:10,7:15,15:12)
1. sudac: Martina Josić                
 
6. kolo (12. studenog 2017.)
34. OK DINAMO - OK FORESTA 3:0 (15:4,15:2,15:14)
1. sudac: Martina Josić                
 
7. kolo (3. prosinca 2017.)
40. OK DON BOSCO - OK DINAMO 0:3 (2:15,3:15,4:15)
1. sudac: Petra Vizner                
 
8. kolo (3. prosinca 2017.)
45. OK DINAMO - HAOK AKADEMIČAR 3:0 (15:7,15:4,15:13)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
9. kolo (3. prosinca 2017.)
53. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 2:1 (10:15,15:7,15:13)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
10. kolo (11. veljače 2018.)
56. OK DINAMO - OK MULTIBIBUS 3:0 (15:6,15:4,15:6)
1. sudac: Martina Josić                
 
11. kolo (11. veljače 2018.)
66. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 0:3 (8:15,6:15,4:15)
1. sudac: Martina Josić                
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
2. OK DINAMO - HAOK MLADOST 3:0 (15:9,15:8,15:2)
2. kolo
6. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 2:1 (10:15,15:7,15:13)
3. kolo
7. OK DINAMO - HAOK AKADEMIČAR 3:0 (15:7,15:4,15:13)
4. kolo
12. OK DINAMO - HAOK DUBRAVA 1:2 (10:15,15:7,12:15)
5. kolo
14. OK FORESTA - OK DINAMO 0:3 (4:15,2:15,14:15)
6. kolo (18. ožujka 2018.)
17. HAOK MLADOST - OK DINAMO 0:3 (5:15,8:15,5:15)
1. sudac: Martina Josić                
 
7. kolo (18. ožujka 2018.)
21. OK DINAMO - OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:12,15:2,9:15)
1. sudac: Martina Josić                
 
8. kolo (22. travnja 2018.)
22. HAOK AKADEMIČAR - OK DINAMO nedjelja, 22. travnja 2018. u 9,00
9. kolo (22. travnja 2018.)
27. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO nedjelja, 22. travnja 2018. u 10,30
10. kolo (22. travnja 2018.)
29. OK DINAMO - OK FORESTA nedjelja, 22. travnja 2018. u 12,00
Turnir klubova ZOS-a - Sport Fest 2017 - najmlađe kadetkinje U11
1. kolo
2. OK DINAMO - HAOK AKADEMIČAR 1:0 (21:13)
2. kolo
6. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO 1:0 (21:16)
3. kolo
7. OK DINAMO - 0 -
4. kolo
12. OK DINAMO - OK MEDVEŠČAK 1:0 (21:12)
5. kolo
14. HAOK MLADOST - OK DINAMO 0:1 (8:21)
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. travnja 2018., 11,27
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se