Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO 3
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: najmlađe kadetkinje U11
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-2259 Nina Bobinac 2. 1. 2008.
01-2273 Franka Marija Žaknić 28. 8. 2007.
01-2291 Tea Grčević 21. 8. 2007.
01-2358 Lucija Kapetanović 6. 4. 2006.
01-2556 Hana Rezler 15. 12. 2007.
01-2625 Lorena Vuković 21. 4. 2007.
01-2996 Lorena Spleit 5. 9. 2007.
01-3094 Simona Zahirović 25. 5. 2008.
01-3104 Linda Terzić 22. 4. 2008.
01-3106 Mia Mihaljević 22. 10. 2008.
01-3111 Ella Božičević 10. 1. 2007.
01-3144 Lucija Gagić 20. 1. 2007.
01-3152 Elena Jukić 24. 8. 2006.
01-3154 Tonka Valić 6. 6. 2007.
01-3281 Una Medić 20. 5. 2008.
01-3281 Una Medić 20. 5. 2008.
01-3311 Tihana Jakšić 7. 4. 2008.
01-3435 Lucija Pavličević 30. 3. 2006.
01-3603 Buga Krajinović 7. 9. 2009.
01-3630 Tonka Milat 17. 7. 2009.
01-3635 Korina Rajković 14. 3. 2010.
01-3636 Margita Vancaš 2. 7. 2009.
01-3648 Indi Šimleša 24. 11. 2007.
01-3747 Ena Belamarić 22. 5. 2009.
01-3748 Eva Galović 1. 7. 2007.
01-3909 Paula Harapin 25. 9. 2007.
01-3910 Maja Dianek 21. 10. 2007.
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U11
Skupina A
1. kolo (15. listopada 2017.)
3. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 3 3:0 (15:11,15:14,15:13)
1. sudac: Dominik Hamer                
 
2. kolo (15. listopada 2017.)
6. OK DINAMO 3 - HAOK MLADOST 2 3:0 (15:3,15:10,15:10)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
3. kolo (15. listopada 2017.)
12. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 3 2:1 (15:10,15:10,14:15)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
13. 0 - OK DINAMO 3 -
5. kolo (12. studenog 2017.)
20. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 2 0:3 (13:15,0:15,0:15)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
6. kolo (3. prosinca 2017.)
22. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 3 3:0 (15:4,15:6,15:8)
1. sudac: Dragica Posavec                
 
7. kolo (3. prosinca 2017.)
27. OK DINAMO 3 - OK DARUVAR 0:3 (6:15,10:15,8:15)
1. sudac: Valentina Vrbanc                
 
Plasman od 9. do 14. mjesta
1. kolo (11. veljače 2018.)
2. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
2. kolo (11. veljače 2018.)
6. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 3 termin nije određen
3. kolo (18. ožujka 2018.)
7. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 5 termin nije određen
4. kolo (18. ožujka 2018.)
12. OK DINAMO 3 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
5. kolo (18. ožujka 2018.)
14. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 3 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. siječnja 2018., 9,56