Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO 5
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: najmlađe kadetkinje U11
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-3310 Tina Boltek 11. 11. 2007.
01-3328 Lea Baršić 31. 12. 2008.
01-3461 Marija Rozmajer 7. 7. 2008.
01-3462 Tara Jašarević 3. 10. 2007.
01-3463 Jana Ružić 7. 9. 2008.
01-3464 Ema Rukavina 6. 2. 2008.
01-3503 Patrizia Slipčević 5. 7. 2007.
01-3547 Dora Posavec 18. 8. 2007.
01-3755 Josipa Bibić 28. 8. 2007.
01-3839 Nikolina Vukoja 17. 11. 2007.
01-3840 Laura Kota 3. 4. 2007.
01-3841 Dora Babić 29. 9. 2007.
01-3842 Iva Kukić 31. 7. 2007.
01-3843 Karla Perčulija 6. 4. 2008.
01-3844 Gabrijela Kukolj 22. 2. 2007.
01-3894 Lea Kontek 26. 3. 2008.
01-3895 Zara Anić 28. 7. 2007.
01-3900 Ivona Šeremet 13. 3. 2008.
01-3903 Karla Vićan 5. 3. 2007.
01-3908 Marta Miličić 4. 2. 2008.
01-3911 Lana Baštek 1. 3. 2007.
01-3990 Korina Kodžoman 14. 4. 2008.
01-3991 Magdalena Živić 18. 9. 2008.
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U11
Skupina B
1. kolo (15. listopada 2017.)
2. OK DINAMO 5 - ŽOK TOPLICE 1:2 (15:11,4:15,5:15)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
2. kolo (15. listopada 2017.)
8. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 5 2:1 (8:15,15:6,15:1)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
3. kolo (12. studenog 2017.)
9. OK DINAMO 5 - 0 -
4. kolo (12. studenog 2017.)
16. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 6 1:2 (8:15,13:15,15:11)
1. sudac: Tea Marušić                
 
5. kolo (3. prosinca 2017.)
18. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 5 3:0 (15:6,15:4,15:6)
1. sudac: Petra Vizner                
 
6. kolo (3. prosinca 2017.)
23. OK DINAMO 5 - OK MEDVEŠČAK 2 0:3 (11:15,14:15,7:15)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
7. kolo (3. prosinca 2017.)
27. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 5 3:0 (15:7,15:13,15:5)
1. sudac: Tea Marušić                
 
Plasman od 9. do 14. mjesta
1. kolo (11. veljače 2018.)
1. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 5 termin nije određen
2. kolo (11. veljače 2018.)
4. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
3. kolo (18. ožujka 2018.)
7. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 5 termin nije određen
4. kolo (18. ožujka 2018.)
10. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
5. kolo (18. ožujka 2018.)
13. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. siječnja 2018., 9,56