Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
HAOK MLADOST
  Klub: HAOK MLADOST
Kategorija: kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-0733 Magdalena Šilić 20. 9. 2001.
01-1347 Kristina Blažanović 11. 11. 2002.
01-1358 Tea Vranković 26. 7. 2002.
01-1361 Lucija Liliana Mrše 9. 6. 2001.
01-1572 Mirta Freund 4. 7. 2002.
01-1830 Tara Čižmek 26. 5. 2003.
01-1837 Mia Bilušić 15. 4. 2003.
01-1900 Karla Antunović 27. 3. 2002.
01-2004 Maša Gašparović 9. 7. 2002.
01-2546 Anja Obuljen 10. 6. 2001.
01-2548 Maria Miliša 6. 9. 2001.
01-3216 Iva Pažin 14. 6. 2001.
01-3612 Antonela Crvenković 10. 5. 2001.
154/10 Ana Ištuk 11. 7. 2002.
 
Prvenstvo Zagreba - kadetkinje
1. kolo (29. listopada 2017.)
3. HAOK MLADOST - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:5,25:7)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
2. kolo (29. listopada 2017.)
11. OK DINAMO - HAOK MLADOST 1:2 (25:23,23:25,10:15)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Mila Erak
 
3. kolo (29. listopada 2017.)
14. HAOK MLADOST - OK FORESTA 2:0 (25:10,25:12)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
4. kolo (10. prosinca 2017.)
24. OK MULTIBIBUS - HAOK MLADOST 0:2 (bez borbe)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Petra Vizner
 
5. kolo (10. prosinca 2017.)
25. HAOK MLADOST - 0 -
6. kolo (10. prosinca 2017.)
36. HAOK MLADOST - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:10,25:17)
1. sudac: Nina Rendulić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Dragica Posavec
 
7. kolo (4. veljače 2018.)
38. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:2 (21:25,19:25)
1. sudac: Tena Hatvalić     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Azra Šarčević
 
8. kolo (4. veljače 2018.)
47. HAOK MLADOST - HAOK AKADEMIČAR 2:0 (25:12,25:9)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Borna Maršanić
 
9. kolo (4. veljače 2018.)
51. OK FENIKS - HAOK MLADOST 0:2 (3:25,18:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Borna Maršanić     zapisničar: Martina Josić
 
10. kolo (25. veljače 2018.)
58. HAOK MLADOST - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:4,25:6)
1. sudac: Magdalena Marita Rupčić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Fran Rukavina
 
11. kolo (25. veljače 2018.)
64. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST 0:2 (10:25,15:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Borna Maršanić     zapisničar: Ana Ivanković
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
1. HAOK MLADOST - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:5,25:7)
2. kolo
6. HAOK MLADOST - OK DINAMO 2:1 (23:25,25:23,15:10)
3. kolo
8. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST 0:2 (10:25,17:25)
4. kolo
11. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 2:0 (25:21,25:19)
5. kolo
15. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST 0:2 (10:25,15:25)
6. kolo (25. ožujka 2018.)
16. HAOK DUBRAVA - HAOK MLADOST 0:2 (9:25,11:25)
1. sudac: Magdalena Marita Rupčić     2. sudac: Lucija Prižmić        
 
7. kolo (25. ožujka 2018.)
21. OK DINAMO - HAOK MLADOST 0:2 (14:25,12:25)
1. sudac: Borna Maršanić     2. sudac: Lucija Prižmić     zapisničar: Ivana Pjevač
 
8. kolo (25. ožujka 2018.)
23. HAOK MLADOST - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:14,25:11)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Eva Hoyt-Nikolić
 
9. kolo (22. travnja 2018.)
26. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST termin nije određen
10. kolo (22. travnja 2018.)
30. HAOK MLADOST - OK DON BOSCO termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. travnja 2018., 11,27
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se