Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK NOVI ZAGREB
  Klub: OK NOVI ZAGREB
Kategorija: kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Davorko Jarović - predsjednik 091/6552 874
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-0354 Vanesa Podobnik 6. 3. 2001.
01-0418 Roberta Šakić 18. 4. 2003.
01-0435 Anabel Dautović 19. 7. 2002.
01-1215 Lucija Škara 7. 11. 2002.
01-1219 Verona Markota 27. 11. 2002.
01-1221 Tea Belinak 11. 10. 2002.
01-1223 Ana Čala 2. 9. 2000.
01-1239 Ines Kljajić 9. 10. 2001.
01-1243 Ana Kuštra 21. 6. 2002.
01-1690 Paula Filipec 19. 9. 2000.
01-2176 Mia Novotny 27. 3. 2002.
01-2695 Anđela Suhalj 13. 8. 2000.
01-2746 Barbara Škoro 10. 7. 2001.
 
Prvenstvo Zagreba - kadetkinje
1. kolo (29. listopada 2017.)
5. OK OLIMPIK - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:10,25:8)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Fran Rukavina
 
2. kolo (29. listopada 2017.)
8. OK NOVI ZAGREB - HAOK AKADEMIČAR 0:2 (16:25,18:25)
1. sudac: Neven Marković     2. sudac: Maja Bibić     zapisničar: Anamarija Kezerić
 
3. kolo (29. listopada 2017.)
18. OK FENIKS - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:18,25:20)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Neven Marković     zapisničar: Maja Bibić
 
4. kolo (10. prosinca 2017.)
19. 0 - OK NOVI ZAGREB -
5. kolo (10. prosinca 2017.)
30. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO 0:2 (15:25,10:25)
1. sudac: Nina Rendulić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Dragica Posavec
 
6. kolo (10. prosinca 2017.)
32. HAOK DUBRAVA - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:8,25:23)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Ivana Pjevač
 
7. kolo (4. veljače 2018.)
41. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 0:2 (7:25,5:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Fran Rukavina
 
8. kolo (4. veljače 2018.)
45. OK FORESTA - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:13,25:4)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Mila Erak
 
9. kolo (4. veljače 2018.)
52. OK NOVI ZAGREB - OK MULTIBIBUS 2:0 (27:25,25:21)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Paula Krmpotić
 
10. kolo (25. veljače 2018.)
58. HAOK MLADOST - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:4,25:6)
1. sudac: Magdalena Marita Rupčić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Fran Rukavina
 
11. kolo (25. veljače 2018.)
63. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK 0:2 (2:25,14:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Magdalena Marita Rupčić
 
Plasman od 7. do 11. mjesta
1. kolo
3. OK FENIKS - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:18,25:20)
2. kolo
4. 0 - OK NOVI ZAGREB -
3. kolo
9. OK NOVI ZAGREB - OK MULTIBIBUS 2:0 (27:25,25:21)
4. kolo
11. OK FORESTA - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:13,25:4)
5. kolo
14. OK NOVI ZAGREB - HAOK AKADEMIČAR 0:2 (16:25,18:25)
6. kolo (25. ožujka 2018.)
18. OK NOVI ZAGREB - OK FENIKS 0:2 (21:25,21:25)
1. sudac: Magdalena Marita Rupčić     2. sudac: Lucija Prižmić        
 
7. kolo (25. ožujka 2018.)
19. OK NOVI ZAGREB - 0 -
8. kolo (22. travnja 2018.)
24. OK MULTIBIBUS - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
9. kolo (25. ožujka 2018. - 22. travnja 2018.)
26. OK NOVI ZAGREB - OK FORESTA 0:2 (13:25,17:25)
1. sudac: Nina Rendulić     2. sudac: Alka Bešker     zapisničar: Azra Šarčević
 
10. kolo (22. travnja 2018.)
29. HAOK AKADEMIČAR - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:10,25:23)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Ana Ivanković        
 
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 24. travnja 2018., 12,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se