Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO 8
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: najmlađe kadetkinje U13
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-2379 Zara Fabijanić 11. 11. 2006.
01-2398 Lana Kezerle 11. 7. 2006.
01-2624 Iva Kelić 15. 4. 2005.
01-3066 Leia Križan 5. 7. 2006.
01-3178 Maria Rimac 3. 2. 2006.
01-3325 Elizabeta Milković 4. 9. 2005.
01-3327 Katja Bobrek 2. 1. 2006.
01-3525 Josipa Dučkić 29. 3. 2006.
01-3759 Jelena Jarak 18. 5. 2005.
01-3834 Vita Antonac
01-3836 Lucia Bekavac 24. 3. 2005.
01-3896 Lea Mihaljević 23. 9. 2005.
01-3902 Tia Batistić 7. 3. 2006.
78/15 Lea Petrović 11. 10. 2003.
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Skupina D
1. kolo (1. listopada 2017.)
2. OK DINAMO 8 - OK OLIMPIK 5 3:0 (15:10,15:14,15:13)
1. sudac: Martina Josić                
 
2. kolo (1. listopada 2017.)
6. ŽOK TOPLICE 2 - OK DINAMO 8 1:2 (11:15,15:13,12:15)
1. sudac: Anja Toplek                
 
3. kolo (26. studenog 2017.)
7. OK DINAMO 8 - 0 -
4. kolo (1. listopada 2017. - 26. studenog 2017.)
12. OK DINAMO 8 - OK DINAMO 2 1:2 (15:12,12:15,10:15)
1. sudac: Alka Bešker                
 
5. kolo (26. studenog 2017.)
14. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 8 0:3 (11:15,0:15,0:15)
1. sudac: Ana Ivanković                
 
Plasman od 1. do 8. mjesta
1. kolo
4. OK DINAMO 2 - OK DINAMO 8 2:1 (12:15,15:12,15:10)
2. kolo (21. siječnja 2018.)
5. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 8 nedjelja, 21. siječnja 2018. u 11,15
3. kolo (21. siječnja 2018.)
12. OK DINAMO 8 - OK OLIMPIK 7 nedjelja, 21. siječnja 2018. u 12,00
4. kolo (11. ožujka 2018.)
14. ŽOK TOPLICE - OK DINAMO 8 termin nije određen
5. kolo (11. ožujka 2018.)
19. OK DINAMO 8 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
6. kolo (8. travnja 2018.)
23. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 8 termin nije određen
7. kolo (8. travnja 2018.)
26. OK DINAMO 8 - OK DINAMO 3 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 17. siječnja 2018., 12,31