Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK OLIMPIK 6
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: najmlađe kadetkinje U11
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-3856 Lucija Lončarić 15. 1. 2008.
01-3931 Goa Trajbar
01-3932 Ana Vučić
01-3933 Nina Perutka 1. 3. 2008.
01-3934 Iva Širić 24. 8. 2007.
01-3935 Lora Slijepčević 4. 4. 2008.
01-4001 Tea Pekota 11. 9. 2007.
01-4003 Laura Bukovac 11. 2. 2008.
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U11
Skupina B
1. kolo (15. listopada 2017.)
3. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 4 2:1 (6:15,15:6,15:14)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
2. kolo (15. listopada 2017.)
7. ŽOK TOPLICE - OK OLIMPIK 6 1:2 (8:15,10:15,15:6)
1. sudac: Antonio Pavić                
 
3. kolo (12. studenog 2017.)
10. OK OLIMPIK 6 - OK OLIMPIK 4 2:1 (15:5,15:7,3:15)
1. sudac: Tea Marušić                
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
16. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 6 1:2 (8:15,13:15,15:11)
1. sudac: Tea Marušić                
 
5. kolo (3. prosinca 2017.)
17. OK OLIMPIK 6 - 0 -
6. kolo (3. prosinca 2017.)
24. OK OLIMPIK 6 - OK OLIMPIK 3 2:1 (8:15,15:13,15:10)
1. sudac: Martina Josić                
 
7. kolo (3. prosinca 2017.)
26. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 6 1:2 (15:14,12:15,3:15)
1. sudac: Martina Josić                
 
Plasman od 1. do 8. mjesta
1. kolo (11. veljače 2018.)
3. OK DINAMO 6 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
2. kolo (11. veljače 2018.)
6. OK OLIMPIK 6 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
3. kolo (18. ožujka 2018.)
12. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
4. kolo (18. ožujka 2018.)
13. ŽOK TOPLICE - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
5. kolo (22. travnja 2018.)
20. OK OLIMPIK 6 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
6. kolo (22. travnja 2018.)
22. OK DARUVAR - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
7. kolo (22. travnja 2018.)
27. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 2 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 21. siječnja 2018., 11,07