Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
HAOK MLADOST 2
  Klub: HAOK MLADOST
Kategorija: najmlađe kadetkinje U11
Spol: žene
Odgovorna osoba: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-3788 Una Bosančić 12. 6. 2007.
01-3799 Paulina Dragčević 25. 4. 2008.
01-3800 Lena Jakopčević 1. 12. 2008.
01-3801 Dora Lovinčić 3. 10. 2008.
01-3802 Lucija Matić 18. 12. 2008.
01-3803 Lana Musa 14. 6. 2007.
01-3804 Bianka Tripalo 7. 5. 2008.
01-3805 Ana Rukavina 7. 10. 2007.
01-3806 Tijan Astrid 28. 12. 2007.
01-3807 Helena Kos 22. 3. 2007.
01-3958 Petra Plank 20. 3. 2007.
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U11
Skupina A
1. kolo (15. listopada 2017.)
4. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 2 0:3 (8:15,10:15,2:15)
1. sudac: Ivana Pjevač                
 
2. kolo (15. listopada 2017.)
6. OK DINAMO 3 - HAOK MLADOST 2 3:0 (15:3,15:10,15:10)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić                
 
3. kolo (15. listopada 2017.)
11. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 2 1:2 (7:15,2:15,15:8)
1. sudac: Dominik Hamer                
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
15. OK DINAMO 6 - HAOK MLADOST 2 3:0 (15:5,15:8,15:8)
1. sudac: Dragica Posavec                
 
5. kolo (12. studenog 2017.)
18. HAOK MLADOST 2 - OK DARUVAR 0:3 (3:15,5:15,9:15)
1. sudac: Antica Nižić                
 
6. kolo (3. prosinca 2017.)
24. OK OLIMPIK 5 - HAOK MLADOST 2 0:3 (13:15,0:15,0:15)
1. sudac: Dragica Posavec                
 
7. kolo (3. prosinca 2017.)
25. HAOK MLADOST 2 - 0 -
Plasman od 9. do 14. mjesta
1. kolo (11. veljače 2018.)
3. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
2. kolo (11. veljače 2018.)
5. OK OLIMPIK 4 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
3. kolo (18. ožujka 2018.)
8. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
4. kolo (18. ožujka 2018.)
12. OK DINAMO 3 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
5. kolo (18. ožujka 2018.)
13. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. siječnja 2018., 9,56