Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK NOVI ZAGREB
  Klub: OK NOVI ZAGREB
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Davorko Jarović - predsjednik 091/6552 874
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-1221 Tea Belinak 11. 10. 2002.
01-1236 Lana Ćutić 2. 1. 2004.
01-1996 Bruna Subašić 30. 10. 2004.
01-2075 Tonka Bošnjak 19. 4. 2006.
01-2461 Lorena Ruškać 30. 1. 2005.
01-2749 Iva Goić 9. 7. 2004.
01-3231 Petra Dundović 23. 3. 2004.
01-3234 Petra Lušić 3. 6. 2005.
01-3235 Ema Šloser 27. 4. 2005.
01-3236 Mia-Ružica Jovušić 30. 3. 2004.
01-3237 Nika Radić 13. 12. 2003.
01-3238 Magdalena Pavić 3. 12. 2003.
 
Prvenstvo Zagreba - mlađe kadetkinje
1. kolo (22. listopada 2017.)
5. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK 0:2 (9:25,11:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Ivana Pjevač        
 
2. kolo (22. listopada 2017.)
9. OK MULTIBIBUS - OK NOVI ZAGREB 2:1 (19:25,25:19,15:6)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Petra Vizner        
 
3. kolo (12. studenog 2017.)
16. OK NOVI ZAGREB - OK FENIKS 0:2 (22:25,16:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Tena Hatvalić     zapisničar: Ivana Pjevač
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
22. HAOK AKADEMIČAR - OK NOVI ZAGREB 0:2 (10:25,21:25)
1. sudac: Tena Hatvalić     2. sudac: Ivana Pjevač     zapisničar: Ana Ivanković
 
5. kolo (12. studenog 2017.)
27. OK NOVI ZAGREB - OK FORESTA 0:2 (10:25,11:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Tena Hatvalić     zapisničar: Ivana Pjevač
 
6. kolo (17. prosinca 2017.)
35. HAOK DUBRAVA - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:15,25:10)
1. sudac: Lucija Prižmić     2. sudac: Dragica Posavec     zapisničar: Martina Josić
 
7. kolo (17. prosinca 2017.)
38. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST 0:2 (7:25,10:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Anja Toplek     zapisničar: Antica Nižić
 
8. kolo (17. prosinca 2017.)
48. 0 - OK NOVI ZAGREB -
9. kolo (11. veljače 2018.)
49. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK 0:2 (3:25,2:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Nives Dilberović
 
10. kolo (11. veljače 2018.)
60. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 0:2 (13:25,6:25)
1. sudac: Lucija Prižmić     2. sudac: Martina Josić     zapisničar: Petra Vizner
 
11. kolo (11. veljače 2018.)
62. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:6,25:10)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Ivana Pjevač
 
Plasman od 7. do 11. mjesta
1. kolo
3. OK MULTIBIBUS - OK NOVI ZAGREB 2:1 (19:25,25:19,15:6)
2. kolo
4. 0 - OK NOVI ZAGREB -
3. kolo
9. OK NOVI ZAGREB - HAOK AKADEMIČAR 2:0 (25:10,25:21)
4. kolo
11. HAOK DUBRAVA - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:15,25:10)
5. kolo
14. OK NOVI ZAGREB - OK FENIKS 0:2 (22:25,16:25)
6. kolo (4. ožujka 2018.)
18. OK NOVI ZAGREB - OK MULTIBIBUS 2:0 (25:20,25:19)
1. sudac: Tena Hatvalić     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Nives Dilberović
 
7. kolo (4. ožujka 2018.)
19. OK NOVI ZAGREB - 0 -
8. kolo (15. travnja 2018.)
24. HAOK AKADEMIČAR - OK NOVI ZAGREB 0:2 (20:25,19:25)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
9. kolo (15. travnja 2018.)
26. OK NOVI ZAGREB - HAOK DUBRAVA 0:2 (12:25,14:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Martina Josić
 
10. kolo (15. travnja 2018.)
29. OK FENIKS - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:22,25:19)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Fran Rukavina
 
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 24. travnja 2018., 12,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se