Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK FORESTA
  Klub: OK FORESTA
Kategorija: najmlađe kadetkinje U13
Spol: žene
Odgovorna osoba: Šime Kumanović - predsjednik 098/ 314 735
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-1336 Franka Kruezi 27. 8. 2005.
01-1490 Tea Saračević 17. 9. 2005.
01-1727 Pia Petroci 12. 5. 2005.
01-1797 Daniela Čulkić 30. 8. 2005.
01-2028 Iva Krajina 29. 12. 2005.
01-2066 Tara Perhat 21. 10. 2005.
01-2068 Laura Kovačević 15. 2. 2005.
01-2072 Katarina Kralj 26. 1. 2005.
01-2226 Lorena Blažević 5. 1. 2003.
01-2724 Tia Perhat 28. 7. 2007.
01-2725 Sara Blažević 11. 4. 2007.
01-3188 Marta Landeka 12. 3. 2005.
01-3469 Tia Maria Rašić 17. 10. 2007.
01-3475 Ivanka Ivanović 22. 8. 2006.
 
Prvenstvo Zagreba - najmlađe kadetkinje U13
1. kolo (1. listopada 2017.)
6. HAOK DUBRAVA - OK FORESTA 0:3 (7:15,13:15,9:15)
1. sudac: Ivana Pjevač                
 
2. kolo (1. listopada 2017.)
7. 0 - OK FORESTA -
3. kolo (5. studenog 2017.)
18. OK FORESTA - HAOK MLADOST 3:0 (15:9,15:11,15:10)
1. sudac: Martina Josić                
 
4. kolo (5. studenog 2017.)
20. OK OLIMPIK - OK FORESTA 2:1 (8:15,15:13,15:13)
1. sudac: Martina Josić                
 
5. kolo (21. siječnja 2018.)
29. OK FORESTA - HAOK AKADEMIČAR 3:0 (15:3,15:2,15:4)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
6. kolo (21. siječnja 2018.)
33. OK FENIKS - OK FORESTA 0:3 (2:15,6:15,4:15)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
7. kolo (18. veljače 2018.)
40. OK FORESTA - OK NOVI ZAGREB 3:0 (15:12,15:7,15:9)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
8. kolo (18. veljače 2018.)
46. OK DINAMO - OK FORESTA 0:3 (9:15,7:15,7:15)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
9. kolo (18. veljače 2018.)
51. OK FORESTA - OK MULTIBIBUS 3:0 (15:3,15:3,15:3)
1. sudac: Anamarija Kezerić                
 
10. kolo (11. ožujka 2018.)
59. OK DON BOSCO - OK FORESTA 0:3 (4:15,2:15,0:15)
1. sudac: Anja Toplek                
 
11. kolo (11. ožujka 2018.)
62. OK FORESTA - OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:8,15:12,7:15)
1. sudac: Petra Vizner                
 
Plasman od 1. do 4. mjesta
1. kolo
1. OK FORESTA - OK OLIMPIK 1:2 (15:8,13:15,13:15)
2. kolo
4. OK FORESTA - OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:8,15:12,7:15)
3. kolo
6. HAOK DUBRAVA - OK FORESTA 0:3 (7:15,13:15,9:15)
4. kolo (6. svibnja 2018.)
7. OK OLIMPIK - OK FORESTA termin nije određen
5. kolo (6. svibnja 2018.)
10. OK MEDVEŠČAK - OK FORESTA termin nije određen
6. kolo (6. svibnja 2018.)
12. OK FORESTA - HAOK DUBRAVA termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 24. travnja 2018., 12,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se