Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
HAOK MLADOST 2
  Klub: HAOK MLADOST
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-1828 Iris Glavaš 28. 4. 2003.
01-1829 Marta Lučić 12. 11. 2003.
01-1833 Vita Barbić 1. 3. 2003.
01-1902 Lucia Crvelin 15. 11. 2003.
01-1953 Antea Bule 13. 5. 2004.
01-2533 Lara Tolja 11. 8. 2003.
01-2537 Vanja Čirjak 14. 5. 2003.
01-2542 Jurja Halar 17. 9. 2003.
01-2544 Sara Štrkalj 6. 4. 2004.
01-2550 Sara Lazarušić 23. 7. 2003.
01-2718 Loretta Marinov 17. 3. 2004.
01-2775 Ana Dašić 12. 9. 2004.
01-3293 Lea Herceg 23. 11. 2003.
01-3297 Iva Hrkać 29. 12. 2003.
01-3436 Paula Ćutuk 5. 8. 2004.
01-3575 Paula Borić 8. 4. 2003.
01-3959 Ema Sapunar 6. 8. 2004.
01-3962 Lani Miliša 30. 11. 2004.
01-4046 Ana Babić 12. 4. 2003.
 
2. zagrebačka liga - mlađe kadetkinje
Skupina D
1. kolo (22. listopada 2017.)
1. HAOK MLADOST 2 - 0 -
2. kolo (22. listopada 2017.)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 3 2:0 (25:19,25:15)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Nives Dilberović        
 
3. kolo (19. studenog 2017.)
8. OK OLIMPIK 5 - HAOK MLADOST 2 0:2 (11:25,4:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Alka Bešker     zapisničar: Nives Dilberović
 
4. kolo (22. listopada 2017. - 19. studenog 2017.)
11. HAOK MLADOST 2 - OK KARLOVAC 0:2 (14:25,23:25)
1. sudac: Nives Dilberović     2. sudac: Viktorija Knezović        
 
5. kolo (19. studenog 2017.)
15. OK MEDVEŠČAK 4 - HAOK MLADOST 2 2:0 (25:19,25:21)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Antica Nižić
 
Plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo
4. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 3 2:0 (25:19,25:15)
2. kolo (3. prosinca 2017.)
6. OK OLIMPIK 4 - HAOK MLADOST 2 1:2 (18:25,26:24,7:15)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Antica Nižić
 
3. kolo (3. prosinca 2017.)
11. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 4 2:0 (25:11,25:11)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Paula Krmpotić
 
4. kolo (28. siječnja 2018.)
15. OK DON BOSCO 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
5. kolo (28. siječnja 2018.)
18. HAOK MLADOST 2 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
6. kolo (18. ožujka 2017.)
24. OK DINAMO 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
7. kolo (18. ožujka 2017.)
25. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. siječnja 2018., 9,56