Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK OLIMPIK
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-0552 Marija Glavović 9. 10. 2001.
01-0705 Patricia Kiš 14. 6. 2001.
01-0815 Petra Brlas 12. 8. 2001.
01-0934 Dora Butković 25. 6. 2001.
01-0936 Marta Vitek 10. 9. 2002.
01-0948 Lucija Radoš 5. 8. 2002.
01-1082 Tea Bilogrević 19. 5. 2001.
01-1114 Ella Vitas 7. 8. 2003.
01-1341 Dora Kožinec 3. 3. 2003.
01-1535 Tea Ćaćić 12. 10. 2003.
01-1549 Mikela Vodopija 30. 12. 2002.
01-1560 Marina Grozdanić 4. 9. 2001.
01-2930 Matea Cvetković 8. 7. 2002.
 
Prvenstvo Zagreba - kadetkinje
1. kolo (29. listopada 2017.)
5. OK OLIMPIK - OK NOVI ZAGREB 2:0 (25:10,25:8)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Fran Rukavina
 
2. kolo (29. listopada 2017.)
9. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK 0:2 (12:25,11:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Dragica Posavec     zapisničar: Antica Nižić
 
3. kolo (29. listopada 2017.)
16. OK OLIMPIK - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:15,25:15)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Fran Rukavina
 
4. kolo (10. prosinca 2017.)
22. OK DINAMO - OK OLIMPIK 2:0 (25:14,26:24)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Paula Krmpotić
 
5. kolo (10. prosinca 2017.)
27. OK OLIMPIK - OK FORESTA 2:0 (25:16,25:11)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Anja Toplek
 
6. kolo (10. prosinca 2017.)
35. OK MULTIBIBUS - OK OLIMPIK 0:2 (bez borbe)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Nives Dilberović
 
7. kolo (4. veljače 2018.)
38. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:2 (21:25,19:25)
1. sudac: Tena Hatvalić     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Azra Šarčević
 
8. kolo (4. veljače 2018.)
48. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK 2:0 (25:21,25:16)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Tena Hatvalić
 
9. kolo (4. veljače 2018.)
49. OK OLIMPIK - 0 -
10. kolo (25. veljače 2018.)
60. OK OLIMPIK - HAOK AKADEMIČAR 2:0 (25:7,25:17)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Magdalena Marita Rupčić     zapisničar: Petra Vizner
 
11. kolo (25. veljače 2018.)
62. OK FENIKS - OK OLIMPIK 0:2 (11:25,22:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Borna Maršanić
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
3. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK 2:0 (25:21,25:16)
2. kolo
4. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK 0:2 (15:25,15:25)
3. kolo
9. OK OLIMPIK - OK DON BOSCO 2:0 (25:12,25:11)
4. kolo
11. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 2:0 (25:21,25:19)
5. kolo
14. OK OLIMPIK - OK DINAMO 0:2 (14:25,24:26)
6. kolo (25. ožujka 2018.)
18. OK OLIMPIK - OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:25,25:22,15:11)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Mila Erak
 
7. kolo (25. ožujka 2018.)
19. OK OLIMPIK - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:8,25:22)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Eva Hoyt-Nikolić
 
8. kolo (25. ožujka 2018.)
24. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK 0:2 (18:25,16:25)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Nina Rendulić
 
9. kolo (22. travnja 2018.)
26. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST termin nije određen
10. kolo (22. travnja 2018.)
29. OK DINAMO - OK OLIMPIK termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 16. travnja 2018., 11,27
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se