Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK OLIMPIK 4
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: najmlađe kadetkinje U13
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Broj registracije▲ Ime Prezime Pozicija Datum rodenja Ugovor do
01-2435 Klara Josipović 22. 11. 2006.
01-2601 Tamara Šulc 3. 2. 2007.
01-3440 Danelle Domonkoš 14. 5. 2005.
01-3441 Marta Hemen 2. 7. 2005.
01-3857 Luca Babačić 13. 12. 2006.
01-3857 Barbara Pardon 9. 10. 2006.
01-3925 Dora Grabar 8. 9. 2005.
01-3927 Lana Medić 28. 3. 2006.
01-3929 Marija Škrnički 3. 1. 2005.
01-3930 Vida Krpan 5. 6. 2005.
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Skupina C
1. kolo (1. listopada 2017.)
3. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 3 1:2 (2:15,12:15,15:13)
1. sudac: Petra Vizner                
 
2. kolo (1. listopada 2017.)
5. OK OLIMPIK 7 - OK OLIMPIK 4 3:0 (15:8,15:9,15:11)
1. sudac: Petra Vizner                
 
3. kolo (1. listopada 2017.)
8. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 7 3:0 (15:7,15:0,15:0)
1. sudac: Petra Vizner                
 
4. kolo (26. studenog 2017.)
12. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 4 2:1 (14:15,15:8,15:7)
1. sudac: Petra Vizner                
 
5. kolo (26. studenog 2017.)
13. OK OLIMPIK 4 - OK MEDVEŠČAK 3 1:2 (4:15,15:14,12:15)
1. sudac: Alka Bešker                
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo
3. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 4 2:1 (14:15,15:8,15:7)
2. kolo (21. siječnja 2018.)
6. OK OLIMPIK 4 - ŽOK TOPLICE 2 nedjelja, 21. siječnja 2018. u 13,30
3. kolo (21. siječnja 2018.)
12. OK OLIMPIK 5 - OK OLIMPIK 4 nedjelja, 21. siječnja 2018. u 14,15
4. kolo (11. ožujka 2018.)
13. OK OLIMPIK 9 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
5. kolo (11. ožujka 2018.)
20. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 9 termin nije određen
6. kolo (8. travnja 2018.)
22. OK NEBO - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
7. kolo (8. travnja 2018.)
27. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 6 termin nije određen
 
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 17. siječnja 2018., 12,31