Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
SUCI  
 
Ime Prezime▲ Mobitel E-mail
Tomislav Adamek 091 239 26 01 tadamek@inet.hr
Marko Antolić 091/ 5812-469 markoantolic77@gmail.com
Mario Babić 098 364 400 mariobabic77@yahoo.com
Antonia Sofia Babić 095/3934-116 antoniasofia9815@gmail.com
Kaja Bagarić 098 997 80 30 bagaric.kaja@gmail-com
Antonia Bandić 091/2130-111 bandicantonia@gmail.com
Iva Barišić 099/5180-367 iva.iva.barisic0@gmail.com
Ana Barišić 098/702-877 ana.barisic.bara@gmail.com
Dina Bečić 091/ 1744-880 dinabecic7@hotmail.com
Miroslav Beinrauh 097/7666-258 beinrauh@gmail.com
Alka Bešker 095/915-0246 alka.besker@gmail.com
Tihomir Bešker 091/5849-140 tihomir.besker@zg.t-com.hr
Maja Bibić 098 574 271 bibic.maja@gmail.com
Toni Bingula 091 729 99 99 toni.bing@gmail.com
Patricia Bingula 098/683-699 patricia.bingula@gmail.com
Jelena Bjelanović 098/ 619-761 jelena_marusic@yahoo.com
Ivan Blažević 097 782 4225 blazevic_ivan@yahoo.com
Lucija Bojanjac 091/2306-572 lucija.bojanjac@gmail.com
Ivana Boras 097/ 7975-597 boras.ivana@gmail.com
Paula Bošković 098/1872-483 paula.boskovic1@gmail.com
Lana Brdar 092 1704 451 brdar_lana@yahoo.com
Mladen Brnčić 091/ 5778-051 mbrncic@pbf.hr
Bernarda Buđa Kelemenić 098/9716-752 berny.budja@yahoo.com
Mihael Bušić 098 994 62 78 mihael.busic@gmail.com
Andrea Čanković 091/156-8612 andreacankovic@gmail.com
Petra Čepin 098/ 1752-285 pcepin06@gmail.com
Marijeta Čičković 097/7627-570 m_marijeta@yahoo.com
Sara Cobal 098/1712-338 cobal_s@yahoo.com
Roland Čop 095/585-0893 roland.cop.zg@gmail.com
Gordana Dalić 0919347975 gvrhovac7@gmail.com
Luka Deranja 091/9264-098 luka.deranja@gmail.com
Tin Deranja 091/1962-756 t.deranja@gmail.com
Nives Dilberović 091/2764-433 nives.dilberovic@gmail.com
Predrag Dilberović 098/ 276-443 predragdilberovic@gmail.com
Svibor Dolenec 098/224-566 svibor.dolenec@gmail.com
Andrea Duvnjak
Karla Đikić 099-598-1285 karla.dikic@gmail.com
Iva Đikić 098/487-166 ivadikic@gmail.com
Josip Figl 098 917 51 78 figlmd@gmail.com
Karla Flegar 091/8904-358 karla.flegar@hotmail.com
Vesna Francem 091 300 23 32 vfrancem@gmail.com
Dražen Franolić 098 459 407 drazen.franolic@vlada.hr
Sara Fruk 098/9649-294 sara.fruk@hotmail.com
Dario Garača 091/ 5316-640 dario.garaca@gmail.com
Anamarija Goda 099/2011-360 anamariapgoda@gmail.com
Gordana Gredelj 095/ 8163-009 ggredelj@yahoo.com
Ilija Gvozden 098 450 203 ilijagvozden@yahoo.com
Dominik Hamer 099 404 52 13 dominik.hamer1@gmail.com
Paula Horvat paula.h25@hotmail.com
Eva Hoyt-Nikolić 091/5922-854 evahoyt@gmail.com
Luka Humski 095/ 8039-569 lukahumski@gmail.com
Ana Ivanković 099/5789-468 anaivankovic26@yahoo.com
Vanja Jakšić 098 912 21 97 valejaksic@gmail.com
Martina Josić 091/7971-926 tinajosic@gmail.com
Nikola Jugo 091/4245-432 njugo@live.com
Draženka Jularić 091 167 77 29 djuralic@gmail.com
Marko Jul Jurković 095 905 12 56
Miroslava Jurković 095/8233-370 mijurkov@ffzg.hr
Jul-Marko Jurković 095 905 12 56 julmarko.jurkovic@gmail.com
Martina Karin 095/ 9134-277 martinakarin184@gmail.com
Marija Karin 095/5369-839 mary.karin@yahoo.com
Aleksandra Kavgić 099/2354-404
Anamarija Kezerić 099/515-8061 keza97@gmail.com
Viktorija Knezović 098/221-612 viktorija.knezovic@gmail.com
Kristina Knezović 099/2536-745 kristinaknezovic7@gmail.com
Branimir Kompes 097/7459-726 bkompes@gmail.com
Tajana Kramar Šandl 098 324-699 taja13@gmail.com
Mihaela Krištić 099/5161-294 mihaela.kristic4@gmail.com
Paula Krmpotić 099/2648-694 paula.krmpotic@gmail.com
Mateja Krmpotić 098/ 761-076 mateja.krmpotic@gmail.com
Goran Kukolj 095/8502-165 kukoljgoran2@gmail.com
Sanja Kuliš 091/9370-714 sanjakulis@gmail.com
Ivana Kumanović 098/1956-222 9ivana995@gmail.com
Iva Kusaković 098/ 899-751 ikusakovic@gmail.com
Ana Leko 098/9397-187 lekoa90@gmail.com
Aleksandra Lipić 091/8880-939 aleksandra.lipicc@gmail.com
Dora Ljuban 099/8391-759 doraljuban555@gmail.com
Bruno Lukić 091 194 54 87 lukic-95@windowslive.com
Lana Maček 095/8299-077 lana.macek2@gmail.com
Marin Maganić 099/ 6845-059 marin.maganic@gmail.com
Maja Malkoč 099/ 6708-869 majamalkoc@yahoo.com
Marija Markić 091 279 41 75 mare81mare@gmail.com
Borna Maršanić 098/9560-693
Matej Martinko 099/3887-203 matej1martinko@gmail.com
Tea Marušić 098 9308 117 marusictea1@gmail.com
Andriana Marušić
Ivan Matić 098/9264-657 ivan.matic.fsb@gmail.com
Mislav Matijašić 095/5035330 mislav.matijasic@gmail.com
Vasja Mijatović 098/1719-275 vasja.mijatovic@gmail.com
Anton Mikulić 098 332 046 anton.mikulic16@gmail.com
Ivan Mikulić 091 153 32 31 mikulic.junior@gmail.com
Miroslav Milinović 098/ 227-041 miro@srce.hr
Ana Milinović 098/ 588-760 amilinov@dominis.phy.hr
Ivana Miloš 098/ 695-467 ivana.milos_4@hotmail.com
Antun Mojaš 099/ 7031-691 antunmojas@gmail.com
Aleksandra Mrkonjić 098/ 800-457 aljica4@gmail.com
Matej Mudrovčić 095/ 8525-658 mudri_1401@hotmail.com
Tomislav Mudrovčić 098/ 9289-748 tmudrovcic@yahoo.com
Leonardo Muhin
Tomislav Nikolaus 091/ 5813-124 tomislav.nikolaus@gmail.com
Mario Nikolaus 099 505 73 23 mario.nikolaus@gmail.com
Antica Nižić 091/932-7766 antica.nizic@gmail.com
Josipa Nižić 099/2486-666 jop1210@hotmail.com
Margareta Novosel 091 797 97 18 margareta.novosel@gmail.com
Vedran Obradović 091/4242-685 vedran.obradovich@gmail.com
Mateja Orlović 091 933 67 95 orlovicmateja@gmail.com
Matej Osrečki 099-7087-655 matej.osrecki@gmail.com
Snježana Tamara Pališaški 099/ 2325-152 spalisaski@yahoo.com
Petra Pankretić 098 973 73 12 petrica5@net.hr
Lara Pavić 098/9439-217 l.pav174@gmail.com
Antonio Pavić antoniopavi@yahoo.com
Petra Pavičić 091/9271-328 p.pavicic5@gmail.com
Ivan Perić 091 564 48 44 iperic@ingbiro.hr
Kristian Josip Periš 099/5167-934 kristijan.josip.peris@gmail.com
Dario Petrak 097/7357-116 dpetrak@tvz.hr
Igor Pihler 098/ 9631-918 092/ 2580-945 igor_pihler@yahoo.com
Mario Pilipović 091/ 4603-270 mario.pilipovic@snt.hr
Ivana Pjevač 099/5965-752 i.pjevac@gmail.com
Tamara Popović 099/7429-175 tpopovic22@gmail.com
Dragica Posavec 091/7345-002 posavec.d@gmail.com
Eva Potočki 091/ 7397-052 eva.potocki@gmail.com
Petra Prgomet 091/ 5917-458 petra.prgomet@yahoo.com
Ana Pribanić 098/ 1633-747 pribsy@gmail.com
Anamarija Prišćan 099/2486-095 priscananamarija@gmail.com
Lucija Prižmić 091/512-0066 lucija.prizmic@gmail.com
Iva Ptičar 091/5288-055 ipticar@gmail.com
Matija Pucak 099/ 6528-125 matija.pucak@hotmail.com
Maja Raca 099 / 311 96 73, 091 / 540 83 32 majcibald@yahoo.com
Dominik Raca 091 541 45 55 dominik.raca@gmail.com
Lucia Radanović 098/523-695
Anja Rajčević 095/ 8373-651 anja.zg.hr@gmail.com
Petra Rajković 091/5232-171 petra.rajkovic1@gmail.com
Sanja Ralić 091/5564-266 sanja.ralic@gmal.com
Ana-Lucija Ramljak 092/ 2033-355 ramljak.stanesic@gmail.com
Nina Rendulić 099/7481-035 rnina3012@gmail.com
Damir Rigler 095/ 8011-198 damir.rigler@fsb.hr
Dora Rodić 091/511-2464 dora.102@hotmail.com
Marin Romić 095/5609-932 romic.marin@gmail.com
Fran Rukavina 098/9065-394 fran.ruk@net.hr
Magdalena Marita Rupčić 098/9515-270 megi1202@hotmail.com
Ana Sabol 099/4747-477 ana.sabol@gmail.com
Maja Šandrk 091/7311-953 maja.sandrk@gmail.com
Mirko Sardelić 091/ 5384-936 sardelicmirko@yahoo.com
Marina Sikirić 099/4380-803 marinasikiric@gmail.com
Luka Šimunović 091/ 7233-632 thug64@net.hr
Ivana Šimunović 091/ 7327-174 ivanasimunovic@yahoo.com
Tea Škreblin Borovčak taeskreblin@gmail.com
Damjan Šprem 091/ 5361-014 damjan.sprem@gmail.com
Marijana Stanić 098 925 09 03 marestanic@net.hr
Nikola Stanojević 091 731 57 74 nikola.stanojevic@inet.hr
Adrijana Stojanović 091 262 63 24 mislav.sony@hotmail.com
Ivan Šulc 098/ 617-723 sulc.ivansulc@gmail.com
Matija Šulc 098/ 485-999 matija.sulc@gmail.com
Anja Toplek 098-964-5120 anja_0@hotmail.com
Marko Turković 099 808 06 35 marko.turkovic@gmail.com
Valentina Valjak 098/9110-416 valjakica10@gmail.com
Tin Vedriš 095 822 00 28 tinvedris@yahoo.com
Mato Vidaković 095/ 9000-734 matovidakovic@gmail.com
Katarina Vidaković 091/545-7676 katividakovic@gmail.com
Anamaria Vidaković 098/9293-039 anamariavidakovic@gmail.com
Branimir Vidović 091/594-8890 buby021@gmail.com
Marina Vikić 091/1837-620 marinaa_zg@hotmail.com
Petra Vizner 098/662-947 petra_vizner@hotmail.com
Hrvoje Vlašec 091/ 5622-634 hvlasec@ffzg.hr
Gordana Vrhovac 091/9347-975 gvrhovac7@gmail.com
Denis Vujičić 092/ 2133-428 denisvujicic7@hotmail.com
Kata Vukoja 098/ 807-431 katavukoja@gmail.com
Paolo Zaimović 095/ 8229-597 pzaimovic@hotmail.com
Ana Žanetić 098/9406-311 a_zanetic@gmail.com
Iskra Zidanić Orlović 099 246 58 30 iskra07@yahoo.co.uk
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 18. listopada 2017., 11,53