Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U11
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DARUVAR 2 2 0 6 0 90 55 1.6364 6
2. OK OLIMPIK 2 2 2 0 5 1 5.0000 89 55 1.6182 5
3. OK DINAMO 2 3 2 1 5 4 1.2500 104 92 1.1304 5
4. OK DINAMO 3 3 1 2 4 5 0.8000 118 112 1.0536 4
5. OK OLIMPIK 5 3 1 2 4 5 0.8000 88 125 0.7040 4
6. OK DINAMO 6 2 1 1 2 4 0.5000 76 65 1.1692 2
7. HAOK MLADOST 2 3 0 3 1 8 0.1250 67 128 0.5234 1
Propisnik prvenstva Zagreba u mini odbojci
Gala - male lopte
1. kolo (15. listopada 2017.)
1. OK DINAMO 6 - 0 -
2. OK DARUVAR - OK DINAMO 2 3:0 (15:4,15:12,15:5)
3. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 3 3:0 (15:11,15:14,15:13)
4. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 2 0:3 (8:15,10:15,2:15)
2. kolo (15. listopada 2017.)
5. 0 - OK OLIMPIK 2 -
6. OK DINAMO 3 - HAOK MLADOST 2 3:0 (15:3,15:10,15:10)
7. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 5 3:0 (15:8,15:11,15:4)
8. OK DINAMO 6 - OK DARUVAR 0:3 (13:15,8:15,13:15)
3. kolo (15. listopada 2017.)
9. OK DARUVAR - 0 -
10. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 6 1:2 (2:15,15:12,3:15)
11. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 2 1:2 (7:15,2:15,15:8)
12. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 3 2:1 (15:10,15:10,14:15)
4. kolo
13. 0 - OK DINAMO 3 -
14. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
15. OK DINAMO 6 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
16. OK DARUVAR - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
5. kolo
17. OK OLIMPIK 5 - 0 -
18. HAOK MLADOST 2 - OK DARUVAR termin nije određen
19. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 6 termin nije određen
20. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 2 termin nije određen
6. kolo
21. 0 - OK DINAMO 2 -
22. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 3 termin nije određen
23. OK DARUVAR - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
24. OK OLIMPIK 5 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
7. kolo
25. HAOK MLADOST 2 - 0 -
26. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
27. OK DINAMO 3 - OK DARUVAR termin nije određen
28. OK DINAMO 2 - OK DINAMO 6 termin nije određen
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 4 2 1 1 4 2 2.0000 80 69 1.1594 4
2. OK OLIMPIK 6 2 2 0 4 2 2.0000 72 68 1.0588 4
3. OK MEDVEŠČAK 2 2 2 0 4 2 2.0000 71 73 0.9726 4
4. OK OLIMPIK 4 2 1 1 3 3 1.0000 77 58 1.3276 3
5. ŽOK TOPLICE 2 1 1 3 3 1.0000 74 60 1.2333 3
6. OK DINAMO 5 2 0 2 2 4 0.5000 46 79 0.5823 2
7. OK OLIMPIK 3 2 0 2 1 5 0.2000 67 80 0.8375 1
Gala - dodir pobjede
1. kolo (15. listopada 2017.)
1. OK OLIMPIK 4 - 0 -
2. OK DINAMO 5 - ŽOK TOPLICE 1:2 (15:11,4:15,5:15)
3. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 4 2:1 (6:15,15:6,15:14)
4. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 2 1:2 (12:15,15:5,7:15)
2. kolo (15. listopada 2017.)
5. 0 - OK MEDVEŠČAK 2 -
6. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 3 3:0 (15:10,15:12,15:11)
7. ŽOK TOPLICE - OK OLIMPIK 6 1:2 (8:15,10:15,15:6)
8. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 5 2:1 (8:15,15:6,15:1)
3. kolo
9. OK DINAMO 5 - 0 -
10. OK OLIMPIK 6 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
11. OK OLIMPIK 3 - ŽOK TOPLICE termin nije određen
12. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 4 termin nije određen
4. kolo
13. 0 - OK DINAMO 4 -
14. ŽOK TOPLICE - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
15. OK OLIMPIK 4 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
16. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
5. kolo
17. OK OLIMPIK 6 - 0 -
18. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 5 termin nije određen
19. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 4 2:1 (15:11,6:15,15:13)
20. OK DINAMO 4 - ŽOK TOPLICE termin nije određen
6. kolo
21. 0 - ŽOK TOPLICE -
22. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 4 termin nije određen
23. OK DINAMO 5 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
24. OK OLIMPIK 6 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
7. kolo
25. OK OLIMPIK 3 - 0 -
26. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
27. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 5 termin nije određen
28. ŽOK TOPLICE - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
Plasman od 1. do 8. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. A2 0 0 0 0 0 0 0 0
2. A4 0 0 0 0 0 0 0 0
3. B2 0 0 0 0 0 0 0 0
4. A1 0 0 0 0 0 0 0 0
5. B4 0 0 0 0 0 0 0 0
6. B1 0 0 0 0 0 0 0 0
7. A3 0 0 0 0 0 0 0 0
8. B3 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. A1 - B4 termin nije određen
2. A2 - B3 termin nije određen
3. A3 - B2 termin nije određen
4. A4 - B1 termin nije određen
2. kolo
5. B4 - B1 termin nije određen
6. B2 - A4 termin nije određen
7. B3 - A3 termin nije određen
8. A1 - A2 termin nije određen
3. kolo
9. A2 - B4 termin nije određen
10. A3 - A1 termin nije određen
11. A4 - B3 termin nije određen
12. B1 - B2 termin nije određen
4. kolo
13. B4 - B2 termin nije određen
14. B3 - B1 termin nije određen
15. A1 - A4 termin nije određen
16. A2 - A3 termin nije određen
5. kolo
17. A3 - B4 termin nije određen
18. A4 - A2 termin nije određen
19. B1 - A1 termin nije određen
20. B2 - B3 termin nije određen
6. kolo
21. B4 - B3 termin nije određen
22. A1 - B2 termin nije određen
23. A2 - B1 termin nije određen
24. A3 - A4 termin nije određen
7. kolo
25. A4 - B4 termin nije određen
26. B1 - A3 termin nije određen
27. B2 - A2 termin nije određen
28. B3 - A1 termin nije određen
Plasman od 9. do 14. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. A7 0 0 0 0 0 0 0 0
2. A5 0 0 0 0 0 0 0 0
3. B7 0 0 0 0 0 0 0 0
4. A6 0 0 0 0 0 0 0 0
5. B6 0 0 0 0 0 0 0 0
6. B5 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. A5 - B7 termin nije određen
2. A6 - B6 termin nije određen
3. A7 - B5 termin nije određen
2. kolo
4. B7 - B5 termin nije određen
5. B6 - A7 termin nije određen
6. A5 - A6 termin nije određen
3. kolo
7. A6 - B7 termin nije određen
8. A7 - A5 termin nije određen
9. B5 - B6 termin nije određen
4. kolo
10. B7 - B6 termin nije određen
11. A5 - B5 termin nije određen
12. A6 - A7 termin nije određen
5. kolo
13. A7 - B7 termin nije određen
14. B5 - A6 termin nije određen
15. B6 - A5 termin nije određen
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 18. listopada 2017., 11,53