Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - mlađe kadetkinje
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 4 4 0 8 0 200 122 1.6393 8
2. OK OLIMPIK 3 4 3 1 6 2 3.0000 181 169 1.0710 6
3. OK DON BOSCO 2 4 1 3 3 6 0.5000 176 185 0.9514 2
4. OK OLIMPIK 6 4 1 3 2 6 0.3333 129 179 0.7207 2
5. HOK GORICA 4 1 3 2 7 0.2857 163 194 0.8402 2
Propisnik mlađe kadetskog prvenstva Zagreba
Gala - dodir pobjede
1. kolo (22. listopada 2017.)
1. OK DON BOSCO 2 - 0 -
2. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 3 2:0 (25:15,25:16)
3. OK OLIMPIK 6 - HOK GORICA 2:0 (25:20,25:9)
2. kolo (22. listopada 2017.)
4. 0 - HOK GORICA -
5. OK OLIMPIK 3 - OK OLIMPIK 6 2:0 (25:23,25:8)
6. OK DON BOSCO 2 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (16:25,20:25)
3. kolo (19. studenog 2017.)
7. OK MEDVEŠČAK 2 - 0 -
8. OK OLIMPIK 6 - OK DON BOSCO 2 0:2 (12:25,8:25)
9. HOK GORICA - OK OLIMPIK 3 0:2 (22:25,20:25)
4. kolo (22. listopada 2017. - 19. studenog 2017.)
10. 0 - OK OLIMPIK 3 -
11. OK DON BOSCO 2 - HOK GORICA 1:2 (27:25,10:25,7:15)
12. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 6 2:0 (25:11,25:17)
5. kolo (19. studenog 2017.)
13. OK OLIMPIK 6 - 0 -
14. HOK GORICA - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (15:25,12:25)
15. OK OLIMPIK 3 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:23,25:23)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 4 4 0 8 0 200 105 1.9048 8
2. OK MEDVEŠČAK 3 4 3 1 6 2 3.0000 186 144 1.2917 6
3. HAOK DUBRAVA 2 4 2 2 4 4 1.0000 170 147 1.1565 4
4. OK DINAMO 4 4 1 3 2 6 0.3333 132 177 0.7458 2
5. OK OLIMPIK 7 4 0 4 0 8 0.0000 85 200 0.4250 0
Gala - male lopte
1. kolo (22. listopada 2017.)
1. HAOK DUBRAVA 2 - 0 -
2. OK OLIMPIK 2 - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:21,25:15)
3. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 7 2:0 (25:12,25:15)
2. kolo (22. listopada 2017.)
4. 0 - OK OLIMPIK 7 -
5. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO 4 2:0 (25:23,25:10)
6. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 2 0:2 (14:25,15:25)
3. kolo (19. studenog 2017.)
7. OK OLIMPIK 2 - 0 -
8. OK DINAMO 4 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (12:25,10:25)
9. OK OLIMPIK 7 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (13:25,7:25)
4. kolo (22. listopada 2017. - 19. studenog 2017.)
10. 0 - OK MEDVEŠČAK 3 -
11. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 7 2:0 (25:13,25:12)
12. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 4 2:0 (25:19,25:8)
5. kolo (19. studenog 2017.)
13. OK DINAMO 4 - 0 -
14. OK OLIMPIK 7 - OK OLIMPIK 2 0:2 (8:25,5:25)
15. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:21,25:20)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK FORESTA 2 4 4 0 8 2 4.0000 218 164 1.3293 8
2. ŽOK TOPLICE 4 3 1 7 2 3.5000 207 152 1.3618 6
3. OK DINAMO 2 4 2 2 5 4 1.2500 184 166 1.1084 4
4. OK OLIMPIK 4 4 1 3 2 7 0.2857 146 204 0.7157 2
5. OK DON BOSCO 3 4 0 4 1 8 0.1250 140 209 0.6699 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (22. listopada 2017.)
1. OK DINAMO 2 - 0 -
2. OK FORESTA 2 - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:10,25:16)
3. OK DON BOSCO 3 - ŽOK TOPLICE 0:2 (12:25,13:25)
2. kolo (22. listopada 2017.)
4. 0 - ŽOK TOPLICE -
5. OK OLIMPIK 4 - OK DON BOSCO 3 2:1 (19:25,25:22,15:7)
6. OK DINAMO 2 - OK FORESTA 2 1:2 (17:25,25:21,9:15)
3. kolo (19. studenog 2017.)
7. OK FORESTA 2 - 0 -
8. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO 2 0:2 (10:25,21:25)
9. ŽOK TOPLICE - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:21,25:16)
4. kolo (22. listopada 2017. - 19. studenog 2017.)
10. 0 - OK OLIMPIK 4 -
11. OK DINAMO 2 - ŽOK TOPLICE 0:2 (20:25,13:25)
12. OK FORESTA 2 - OK DON BOSCO 3 2:0 (25:22,25:8)
5. kolo (19. studenog 2017.)
13. OK DON BOSCO 3 - 0 -
14. ŽOK TOPLICE - OK FORESTA 2 1:2 (25:17,20:25,12:15)
15. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 2 0:2 (13:25,11:25)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC 4 4 0 8 1 8.0000 210 130 1.6154 8
2. OK MEDVEŠČAK 4 4 3 1 7 3 2.3333 201 177 1.1356 6
3. HAOK MLADOST 2 4 2 2 4 4 1.0000 177 149 1.1879 4
4. OK DINAMO 3 4 1 3 2 6 0.3333 143 176 0.8125 2
5. OK OLIMPIK 5 4 0 4 1 8 0.1250 107 206 0.5194 0
Gala - male lopte
1. kolo (22. listopada 2017.)
1. HAOK MLADOST 2 - 0 -
2. OK DINAMO 3 - OK MEDVEŠČAK 4 0:2 (12:25,20:25)
3. OK OLIMPIK 5 - OK KARLOVAC 0:2 (6:25,15:25)
2. kolo (22. listopada 2017.)
4. 0 - OK KARLOVAC -
5. OK MEDVEŠČAK 4 - OK OLIMPIK 5 2:1 (25:11,16:25,15:9)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 3 2:0 (25:19,25:15)
3. kolo (19. studenog 2017.)
7. OK DINAMO 3 - 0 -
8. OK OLIMPIK 5 - HAOK MLADOST 2 0:2 (11:25,4:25)
9. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 4 2:1 (20:25,25:16,15:4)
4. kolo (22. listopada 2017. - 19. studenog 2017.)
10. 0 - OK MEDVEŠČAK 4 -
11. HAOK MLADOST 2 - OK KARLOVAC 0:2 (14:25,23:25)
12. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 5 2:0 (25:13,25:13)
5. kolo (19. studenog 2017.)
13. OK OLIMPIK 5 - 0 -
14. OK KARLOVAC - OK DINAMO 3 2:0 (25:11,25:16)
15. OK MEDVEŠČAK 4 - HAOK MLADOST 2 2:0 (25:19,25:21)
Plasman od 1. do 8. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 1 1 0 2 0 50 31 1.6129 1
2. OK OLIMPIK 2 1 1 0 2 0 50 36 1.3889 1
3. OK KARLOVAC 1 1 0 2 1 2.0000 60 45 1.3333 1
4. OK FORESTA 2 1 1 0 2 1 2.0000 57 57 1.0000 1
5. ŽOK TOPLICE 1 0 1 1 2 0.5000 57 57 1.0000 0
6. OK MEDVEŠČAK 4 1 0 1 1 2 0.5000 45 60 0.7500 0
7. OK MEDVEŠČAK 3 1 0 1 0 2 0.0000 36 50 0.7200 0
8. OK OLIMPIK 3 1 0 1 0 2 0.0000 31 50 0.6200 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 3 2:0 (25:15,25:16)
2. OK OLIMPIK 2 - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:21,25:15)
3. OK FORESTA 2 - ŽOK TOPLICE 2:1 (17:25,25:20,15:12)
4. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 4 2:1 (20:25,25:16,15:4)
2. kolo (3. prosinca 2017.)
5. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 4 termin nije određen
6. ŽOK TOPLICE - OK KARLOVAC termin nije određen
7. OK MEDVEŠČAK 3 - OK FORESTA 2 termin nije određen
8. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
3. kolo (3. prosinca 2017.)
9. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
10. OK FORESTA 2 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
11. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 3 termin nije određen
12. OK MEDVEŠČAK 4 - ŽOK TOPLICE termin nije određen
4. kolo (28. siječnja 2018.)
13. OK OLIMPIK 3 - ŽOK TOPLICE termin nije određen
14. OK MEDVEŠČAK 3 - OK MEDVEŠČAK 4 termin nije određen
15. OK MEDVEŠČAK 2 - OK KARLOVAC termin nije određen
16. OK OLIMPIK 2 - OK FORESTA 2 termin nije određen
5. kolo (28. siječnja 2018.)
17. OK FORESTA 2 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
18. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
19. OK MEDVEŠČAK 4 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
20. ŽOK TOPLICE - OK MEDVEŠČAK 3 termin nije određen
6. kolo (18. ožujka 2018.)
21. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 3 termin nije određen
22. OK MEDVEŠČAK 2 - ŽOK TOPLICE termin nije određen
23. OK OLIMPIK 2 - OK MEDVEŠČAK 4 termin nije određen
24. OK FORESTA 2 - OK KARLOVAC termin nije određen
7. kolo (18. ožujka 2018.)
25. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
26. OK MEDVEŠČAK 4 - OK FORESTA 2 termin nije određen
27. ŽOK TOPLICE - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
28. OK MEDVEŠČAK 3 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
Plasman od 9. do 16. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DON BOSCO 2 1 1 0 2 0 50 20 2.5000 2
2. HAOK DUBRAVA 2 1 1 0 2 0 50 22 2.2727 2
3. OK DINAMO 2 1 1 0 2 0 50 24 2.0833 2
4. HAOK MLADOST 2 1 1 0 2 0 50 34 1.4706 2
5. OK DINAMO 3 1 0 1 0 2 0.0000 34 50 0.6800 0
6. OK OLIMPIK 4 1 0 1 0 2 0.0000 24 50 0.4800 0
7. OK DINAMO 4 1 0 1 0 2 0.0000 22 50 0.4400 0
8. OK OLIMPIK 6 1 0 1 0 2 0.0000 20 50 0.4000 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 6 2:0 (25:12,25:8)
2. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 4 2:0 (25:12,25:10)
3. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:13,25:11)
4. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 3 2:0 (25:19,25:15)
2. kolo (3. prosinca 2017.)
5. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 3 termin nije određen
6. OK OLIMPIK 4 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
7. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 2 termin nije određen
8. OK DON BOSCO 2 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
3. kolo (3. prosinca 2017.)
9. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
10. OK DINAMO 2 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
11. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 4 termin nije određen
12. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
4. kolo (28. siječnja 2018.)
13. OK OLIMPIK 6 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
14. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 3 termin nije određen
15. OK DON BOSCO 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
16. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 2 termin nije određen
5. kolo (28. siječnja 2018.)
17. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
18. HAOK MLADOST 2 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
19. OK DINAMO 3 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
20. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 4 termin nije određen
6. kolo (18. ožujka 2017.)
21. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 4 termin nije određen
22. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
23. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 3 termin nije određen
24. OK DINAMO 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
7. kolo (18. ožujka 2017.)
25. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
26. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 2 termin nije određen
27. OK OLIMPIK 4 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
28. OK DINAMO 4 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
Plasman od 17. do 20. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DON BOSCO 3 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK OLIMPIK 5 0 0 0 0 0 0 0 0
3. HOK GORICA 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK OLIMPIK 7 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (3. prosinca 2017.)
1. HOK GORICA - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
2. OK OLIMPIK 7 - OK DON BOSCO 3 termin nije određen
2. kolo (3. prosinca 2017.)
3. OK OLIMPIK 5 - OK DON BOSCO 3 termin nije određen
4. HOK GORICA - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
3. kolo (28. siječnja 2018.)
5. OK OLIMPIK 7 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
6. OK DON BOSCO 3 - HOK GORICA termin nije određen
4. kolo (28. siječnja 2018.)
7. OK OLIMPIK 5 - HOK GORICA termin nije određen
8. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
5. kolo (18. ožujka 2018.)
9. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
10. OK OLIMPIK 7 - HOK GORICA termin nije određen
6. kolo (18. ožujka 2018.)
11. OK OLIMPIK 5 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
12. HOK GORICA - OK DON BOSCO 3 termin nije određen
izrada i održavanje: Luka Humski   zadnja promjena: 23. studenog 2017., 10,54