HealthCard
NOVOSTI

Dinamu pripao derbi 1.B NOL-centar

OK Dinamo Zagreb, osim dobrog i kvalitetnog rada s mladim odbojkašicama i odbojkašima, odlikuje i velika angažiranost kluba oko promocije odbojke na području grada Zagreba. Proteklog vikenda, uoči velikog derbija 6. kola 1.B NOL – centar u kojem ih je s druge strane mreže čekao prvoplasirani  OK Kitro Varaždin, čelnici OK Dinamo odlučili su darivati zagrebačke vatrogasce koji su ovog ljeta sudjelovali u gašenju požara diljem Hrvatske, a koji su ujedino i odbojkaši-rekreativci te sudjeluju u sve popularnijoj Ligi rekreativaca.

Igračice Dinama su vjerojatno pod pritiskom pobjede, ali i same atmosfere koja je vladala u dvorani, u utakmicu ušle pomalo dekoncentrirano te izgubile prvi set rezultatom 19:25. U nastavku utakmice, vođene sjajnom publikom koja ih je vraćala u teškim i prijelomnim trenucima, zagrepčanke uzimaju sva tri seta, te uzimaju tri velika boda.

Nino Matjačić, trener OK Dinamo: „ S ovom pobjedom došli smo u sami vrh tablice 1.B NOL-centar. Nadam se da ćemo tu poziciju zadržati do kraja sezone, te osigurati plasman u najviši rang hrvatske odbojke u narednoj sezoni.“