Odbojkaški kamp Poreč

HealthCard
NOVOSTI

Odbojkaši Mladosti svladali Mursu

U susretu 10. kola Superlige Mladostaši su u Osijeku svladali odbojkaše Murse rezultatom 3-1 (25:14, 23:25, 25:21, 25:21).

Sastav trenera Travice od samog je početka susreta dominirao te je vrlo uvjerljivo osvojio prvi set. No, u nastavku Osječani su se dobro nosili s trenutnim liderom prvenstva. Osvojili su drugi set, u trećem su čak vodili 20:19 ali Mladostaši su ipak bili na visini kada je to bilo za njih i najpotrebnije.

S nova tri osvojena boda momačad sa Save i dalje se nalazi na prvoj poziciji prvenstvene ljestvice s ukupno 29 bodova.

Za odbojkaše HAOK Mladost Proenergy nema odmora, već u srijedu gostuju u Kaštel Starom gdje će im se s druge strane mreže suprotstaviti dobro znani protivnik Mladost Ribola u uzvratnoj utakmici polufinala Kupa Hrvatske u kojoj Kaštelani brane prednost od 3-0 stoga Mladostaši ukoliko žele izboriti 'zlatni set' moraju pobijediti s 3-0 ili 3-1.

Utakmica će se odigrati u GD Kaštela s početkom u 20 sati.