Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
EKIPE  
 
OK DINAMO (Otok)
 
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U11
Skupina B
1. kolo (29. listopada 2023.)
2. OK DINAMO (Držić) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:4,10:15,15:14)
1. sudac: Lara Dervoz                
 
2. kolo (29. listopada 2023.)
5. OK DINAMO (Otok) - OK DON BOSCO 3 3:0 (15:6,15:2,15:11)
1. sudac: Matea Cvetković                
 
3. kolo (29. listopada 2023.)
9. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Otok) 1:2 (8:15,15:14,7:15)
1. sudac: Lea Buršić                
 
4. kolo (3. prosinca 2023.)
10. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:6,15:8,8:15)
1. sudac: Nikol Matić                
 
5. kolo (3. prosinca 2023.)
15. OK DINAMO (Otok) - HAOK MLADOST 2 3:0 (15:4,15:12,15:5)
1. sudac: Nikol Matić                
 
Plasman od 1. do 9. mjesta
1. kolo (21. siječnja 2024.)
3. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:6,15:8,8:15)
2. kolo (21. siječnja 2024.)
8. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (plavi) 2:1 (15:8,14:15,15:7)
3. kolo (21. siječnja 2024.)
14. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Otok) 3:0 (15:1,15:6,15:7)
1. sudac: Vita Marić                
 
4. kolo (18. veljače 2024.)
17. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Cesarec) 2:1 (3:15,15:0,15:0)
1. sudac: Justina Jakopec                
 
5. kolo (18. veljače 2024.)
25. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Otok) 3:0 (15:9,15:10,15:6)
1. sudac: Justina Jakopec                
 
6. kolo (21. siječnja 2024.)
26. 0 - OK DINAMO (Otok) -
7. kolo (17. ožujka 2024.)
35. OK DINAMO (Otok) - HAOK DUBRAVA 2 1:2 (5:15,4:15,15:14)
1. sudac: Tamara Šulc                
 
8. kolo (17. ožujka 2024.)
37. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Otok) 3:0 (15:5,15:14,15:12)
1. sudac: Tamara Šulc                
 
9. kolo (21. siječnja 2024. - 17. ožujka 2024.)
44. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 0:3 (6:15,9:15,9:15)
1. sudac: Đeni Radeka                
 
2. zagrebačka liga - mlađe kadetkinje
Skupina E
1. kolo (5. studenog 2023.)
3. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Otok) 1:1 (25:12,23:25)
1. sudac: Gašpar Škorić Budimir     2. sudac: Lara Dervoz        
 
2. kolo (5. studenog 2023.)
4. 0 - OK DINAMO (Otok) -
3. kolo (10. prosinca 2023.)
9. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Zagi) 1:1 (20:25,25:17)
1. sudac: Đeni Radeka     2. sudac: Marija Danić        
 
4. kolo (5. studenog 2023. - 10. prosinca 2023.)
11. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Otok) 0:2 (5:25,22:25)
1. sudac: Gašpar Škorić Budimir     2. sudac: Lara Dervoz        
 
5. kolo (10. prosinca 2023.)
14. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (zeleni) 2:0 (25:9,25:16)
1. sudac: Tonko Pavičević     2. sudac: Lovro Mlinac        
 
Plasman od 1. do 12. mjesta - skupina II
1. kolo
2. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Otok) 1:1 (25:12,23:25)
2. kolo (11. veljače 2024.)
5. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (27:25,25:20)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
3. kolo (11. veljače 2024.)
9. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Otok) 0:2 (13:25,20:25)
1. sudac: Đeni Radeka     2. sudac: Katarina Mišetić        
 
4. kolo (10. ožujka 2024.)
10. HAOK DUBRAVA 3 - OK DINAMO (Otok) 0:2 (24:26,18:25)
1. sudac: Dario Ivrlač     2. sudac: Lana Godler     zapisničar: Laura Kovačević
 
5. kolo (10. ožujka 2024.)
15. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (24:26,15:25)
1. sudac: Laura Kovačević     2. sudac: Dario Ivrlač     zapisničar: Lana Godler
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
3. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Otok) 1:1 (25:12,23:25)
2. kolo
4. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:14,25:11)
1. sudac: Lea Buršić     2. sudac: Lara Dervoz     zapisničar: Dominik Hamer
 
3. kolo
9. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (24:26,15:25)
4. kolo (28. travnja 2024.)
11. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:14,25:13)
1. sudac: Lorien Naumovski     2. sudac: Lovro Šitum     zapisničar: Valentina Vrbanc
 
5. kolo (28. travnja 2024.)
14. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (plavi) 0:2 (15:25,22:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Lea Buršić     zapisničar: Lara Dervoz
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Skupina B
1. kolo (22. listopada 2023.)
1. OK MULTIBIBUS 2 - OK DINAMO (Otok) 0:3 (5:15,1:15,7:15)
1. sudac: Lana Godler     2. sudac: Matea Cvetković        
 
2. kolo (22. listopada 2023.)
3. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 1:2 (15:12,5:15,12:15)
1. sudac: Marija Danić     2. sudac: Mihaela Antolović        
 
3. kolo (26. studenog 2023.)
5. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Otok) 0:3 (9:15,5:15,12:15)
1. sudac: Lovro Mlinac                
 
Plasman od 1. do 12. mjesta - skupina I
1. kolo
2. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:9,15:4,11:15)
2. kolo (4. veljače 2024.)
5. OK DINAMO (Otok) - OK MEDVEŠČAK 3 1:2 (12:15,15:14,12:15)
1. sudac: Vita Marić                
 
3. kolo (4. veljače 2024.)
9. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:6,12:15,15:11)
1. sudac: Lana Godler                
 
4. kolo (3. ožujka 2024.)
10. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Otok) 1:2 (8:15,15:11,12:15)
1. sudac: Gašpar Škorić Budimir                
 
5. kolo (3. ožujka 2024.)
15. OK DINAMO (Otok) - HAOK MLADOST 2 0:3 (6:15,11:15,7:15)
1. sudac: Gašpar Škorić Budimir                
 
Plasman od 7. do 12. mjesta
1. kolo
1. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:12,14:15,15:12)
2. kolo
4. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Vrbani) 0:3 (8:15,4:15,6:15)
1. sudac: Josipa Kosina Radić     2. sudac: Tea Škreblin Borovčak        
 
3. kolo
7. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Otok) 1:2 (8:15,15:11,12:15)
4. kolo (5. svibnja 2024.)
10. OK DINAMO (Otok) - OK KELTEKS 3:0 (bez borbe)
1. sudac: Tea Škreblin Borovčak     2. sudac: Josipa Kosina Radić     delegat: Aleksandra Lipić
 
5. kolo (5. svibnja 2024.)
13. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:9,15:14,10:15)
1. sudac: Josipa Kosina Radić     2. sudac: Tea Škreblin Borovčak        
 
2. zagrebačka liga - kadetkinje
1. kolo (8. listopada 2023.)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:17,25:16)
1. sudac: Nensi Brčić     2. sudac: Nika Gavranović     zapisničar: Petra Vizner
 
2. kolo (8. listopada 2023.)
9. OK DINAMO (Otok) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (15:25,14:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Matea Cvetković     zapisničar: Marta Capan
 
3. kolo (19. studenog 2023.)
21. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (19:25,24:26)
1. sudac: Marta Tomljanović     2. sudac: Vita Marić        
 
4. kolo (19. studenog 2023.)
22. 0 - OK DINAMO (Otok) -
5. kolo (3. prosinca 2023.)
35. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Vrbani 2) 0:2 (18:25,12:25)
1. sudac: Marina Grozdanić     2. sudac: Lara Dervoz     zapisničar: Đeni Radeka
 
6. kolo (3. prosinca 2023.)
37. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (13:25,19:25)
1. sudac: Đeni Radeka     2. sudac: Lara Dervoz     zapisničar: Marina Grozdanić
 
7. kolo (4. veljače 2024.)
48. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (13:25,9:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
8. kolo (4. veljače 2024.)
52. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Otok) 1:1 (20:25,26:24)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Igor Pihler     zapisničar: Igor Pihler
 
9. kolo (3. ožujka 2024.)
61. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:11,25:15)
1. sudac: Lovro Šitum     2. sudac: Melani Galić     zapisničar: Lovro Mlinac
 
10. kolo (3. ožujka 2024.)
67. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (28:26,25:22)
1. sudac: Lovro Mlinac     2. sudac: Melani Galić     zapisničar: Lovro Šitum
 
11. kolo (21. travnja 2024.)
74. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (bez borbe)
1. sudac: Katarina Majić     2. sudac: Zara Domiter     zapisničar: Katarina Mišetić
 
12. kolo (21. travnja 2024.)
82. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Otok) 2:0 (bez borbe)
1. sudac: Katarina Mišetić     2. sudac: Katarina Majić     zapisničar: Zara Domiter
 
13. kolo (21. travnja 2024.)
87. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (bez borbe)
1. sudac: Ana Mlinarić     2. sudac: Nikol Matić     zapisničar: Anamarija Čižmar
 
 
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 14. lipnja 2024., 22,19
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem