Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DON BOSCO 2
  Klub: OK DON BOSCO
Kategorija: najmlađe kadetkinje U13
Spol: žene
Odgovorna osoba: Luka Hudinčec - tajnik, Niko Šekerija, Ana Sabol
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Skupina D
1. kolo (3. studenog 2019.)
3. OK DON BOSCO 2 - OK KARLOVAC 0:2 (17:25,11:25)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Magdalena Šilić        
 
2. kolo (3. studenog 2019.)
5. OK OLIMPIK 7 - OK DON BOSCO 2 0:2 (9:25,0:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Lara Babić        
 
3. kolo (8. prosinca 2019.)
8. OK DON BOSCO 2 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (16:25,11:25)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Alka Bešker        
 
4. kolo (8. prosinca 2019.)
12. OK DINAMO 5 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:18,25:11)
1. sudac: Anamarija Marić     2. sudac: Branimir Kompes        
 
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 6 0:2 (9:25,10:25)
1. sudac: Ivana Babić     2. sudac: Anamarija Marić        
 
Plasman od 13. do 24. mjesta
1. kolo (16. veljače 2020.)
4. OK DINAMO 6 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:9,25:10)
2. kolo (16. veljače 2020.)
9. OK DON BOSCO 2 - HAOK MLADOST 3 2:0 (25:22,25:0)
1. sudac: Lorena Drakula     2. sudac: Tonija Češković        
 
3. kolo (16. veljače 2020.)
17. HOK GORICA - OK DON BOSCO 2 0:2 (bez borbe)
1. sudac: Tonija Češković     2. sudac: Lorena Drakula        
 
4. kolo (15. ožujka 2020.)
20. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
5. kolo (15. ožujka 2020.)
30. OK OLIMPIK 7 - OK DON BOSCO 2 0:2 (9:25,0:25)
6. kolo (15. ožujka 2020.)
31. OK DINAMO 7 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
7. kolo (5. travnja 2020.)
42. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 8 termin nije određen
8. kolo (5. travnja 2020.)
44. OK DINAMO 9 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
9. kolo (5. travnja 2020. - 17. svibnja 2020.)
53. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
10. kolo (17. svibnja 2020.)
57. OK DINAMO 2 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
11. kolo (17. svibnja 2020.)
64. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 3 termin nije određen
2. zagrebačka liga (COVID-19) - najmlađe kadetkinje U13
Skupina D
1. kolo (3. studenog 2019.)
3. OK DON BOSCO 2 - OK KARLOVAC 0:2 (17:25,11:25)
2. kolo (3. studenog 2019.)
5. OK OLIMPIK 7 - OK DON BOSCO 2 0:2 (9:25,0:25)
3. kolo (8. prosinca 2019.)
8. OK DON BOSCO 2 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (16:25,11:25)
4. kolo (8. prosinca 2019.)
12. OK DINAMO 5 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:18,25:11)
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 6 0:2 (9:25,10:25)
Plasman od 13. do 24. mjesta
1. kolo (16. veljače 2020.)
4. OK DINAMO 6 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:9,25:10)
2. kolo (16. veljače 2020.)
9. OK DON BOSCO 2 - HAOK MLADOST 3 2:0 (25:22,25:0)
3. kolo (16. veljače 2020.)
17. HOK GORICA - OK DON BOSCO 2 0:2 (bez borbe)
4. kolo (15. ožujka 2020.)
20. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
5. kolo (15. ožujka 2020.)
30. OK OLIMPIK 7 - OK DON BOSCO 2 0:2 (9:25,0:25)
6. kolo (15. ožujka 2020.)
31. OK DINAMO 7 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
7. kolo (5. travnja 2020.)
42. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 8 termin nije određen
8. kolo (5. travnja 2020.)
44. OK DINAMO 9 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
9. kolo (5. travnja 2020. - 17. svibnja 2020.)
53. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
10. kolo (17. svibnja 2020.)
57. OK DINAMO 2 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
11. kolo (17. svibnja 2020.)
64. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 3 termin nije određen
 
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 27. travnja 2020., 10,27
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem