Zagrebački odbojkaški savez
   
 
NATJECANJA  
 
1. međunarodni Uskršnji odbojkaški turnir - najmlađe kadetkinje U13 (2009./2010.)
skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ČAVLE 2 2 0 6 0 90 18 5.0000 6
2. ZAGREB 2 2 1 1 3 3 1.0000 63 45 1.4000 3
3. KNIN 2 0 2 0 6 0.0000 0 90 0.0000 -2
Propisnik 1. Uskršnjeg turnira
1. kolo (5. travnja 2010.)
1. ČAVLE - 0 -
2. KNIN - ZAGREB 2 0:3 (bez borbe)
2. kolo (5. travnja 2010.)
3. 0 - ZAGREB 2 -
4. ČAVLE - KNIN 3:0 (bez borbe)
3. kolo (5. travnja 2010.)
5. KNIN - 0 -
6. ZAGREB 2 - ČAVLE 0:3 (7:15,5:15,6:15)
skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. PAZIN 2 2 0 6 0 92 40 2.3000 6
2. VINKOVCI 2 1 1 3 3 1.0000 81 50 1.6200 3
3. VELIKA GORICA 2 2 0 2 0 6 0.0000 7 90 0.0778 0
1. kolo (5. travnja 2010.)
1. PAZIN - 0 -
2. VINKOVCI - VELIKA GORICA 2 3:0 (15:3,15:0,15:0)
2. kolo (5. travnja 2010.)
3. 0 - VELIKA GORICA 2 -
4. PAZIN - VINKOVCI 3:0 (15:10,17:15,15:11)
3. kolo (5. travnja 2010.)
5. VINKOVCI - 0 -
6. VELIKA GORICA 2 - PAZIN 0:3 (4:15,0:15,0:15)
skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SINJ 2 2 0 5 1 5.0000 90 43 2.0930 5
2. BELIŠĆE 2 1 1 4 2 2.0000 76 70 1.0857 4
3. DARUVAR 2 0 2 0 6 0.0000 37 90 0.4111 0
1. kolo (5. travnja 2010.)
1. OK SINJ - 0 -
2. BELIŠĆE - DARUVAR 3:0 (15:9,15:10,15:6)
2. kolo (5. travnja 2010.)
3. 0 - DARUVAR -
4. OK SINJ - BELIŠĆE 2:1 (15:7,15:17,15:7)
3. kolo (5. travnja 2010.)
5. BELIŠĆE - 0 -
6. DARUVAR - OK SINJ 0:3 (3:15,3:15,6:15)
skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ČEPIN 2 2 0 5 1 5.0000 79 54 1.4630 5
2. VRBOVEC 2 1 1 3 3 1.0000 81 60 1.3500 3
3. DUGA RESA 2 0 2 1 5 0.2000 42 88 0.4773 1
1. kolo (5. travnja 2010.)
1. ČEPIN - 0 -
2. DUGA RESA - VRBOVEC 1:2 (5:15,15:13,6:15)
2. kolo (5. travnja 2010.)
3. 0 - VRBOVEC -
4. ČEPIN - DUGA RESA 3:0 (15:8,15:2,15:6)
3. kolo (5. travnja 2010.)
5. DUGA RESA - 0 -
6. VRBOVEC - ČEPIN 1:2 (11:15,12:15,15:4)
skupina E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BJELOVAR 2 2 0 5 1 5.0000 92 73 1.2603 5
2. ŠIBENIK 2 1 1 3 3 1.0000 82 81 1.0123 3
3. KARLOVAC 2 0 2 1 5 0.2000 67 87 0.7701 1
1. kolo (5. travnja 2010.)
1. ŠIBENIK - 0 -
2. OK BJELOVAR - KARLOVAC 2:1 (12:15,15:9,15:12)
2. kolo (5. travnja 2010.)
3. 0 - KARLOVAC -
4. ŠIBENIK - OK BJELOVAR 0:3 (16:18,15:17,6:15)
3. kolo (5. travnja 2010.)
5. OK BJELOVAR - 0 -
6. KARLOVAC - ŠIBENIK 0:3 (9:15,13:15,9:15)
skupina F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. POREČ 2 2 0 6 0 90 54 1.6667 6
2. PETRINJA 2 1 1 2 4 0.5000 72 72 1.0000 2
3. NOVA GRADIŠKA 2 0 2 1 5 0.2000 56 92 0.6087 1
1. kolo (5. travnja 2010.)
1. POREČ - 0 -
2. NOVA GRADIŠKA - PETRINJA 1:2 (2:15,19:17,6:15)
2. kolo (5. travnja 2010.)
3. 0 - PETRINJA -
4. POREČ - NOVA GRADIŠKA 3:0 (15:6,15:13,15:10)
3. kolo (5. travnja 2010.)
5. NOVA GRADIŠKA - 0 -
6. PETRINJA - POREČ 0:3 (8:15,8:15,9:15)
skupina G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 2 2 0 5 1 5.0000 89 47 1.8936 5
2. IVANIĆ GRAD 2 1 1 3 3 1.0000 64 73 0.8767 3
3. VELIKA GORICA 2 0 2 1 5 0.2000 53 86 0.6163 1
1. kolo (5. travnja 2010.)
1. ŽOK OSIJEK - 0 -
2. VELIKA GORICA - IVANIĆ GRAD 1:2 (6:15,11:15,15:8)
2. kolo (5. travnja 2010.)
3. 0 - IVANIĆ GRAD -
4. ŽOK OSIJEK - VELIKA GORICA 3:0 (18:16,15:3,15:2)
3. kolo (5. travnja 2010.)
5. VELIKA GORICA - 0 -
6. IVANIĆ GRAD - ŽOK OSIJEK 1:2 (15:11,4:15,7:15)
skupina H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ZAGREB 2 2 0 6 0 90 23 3.9130 6
2. BIZOVAC 2 1 1 2 4 0.5000 48 78 0.6154 2
3. DUGO SELO 2 0 2 1 5 0.2000 43 80 0.5375 1
1. kolo (5. travnja 2010.)
1. ZAGREB - 0 -
2. BIZOVAC - DUGO SELO 2:1 (15:5,5:15,15:13)
2. kolo (5. travnja 2010.)
3. 0 - DUGO SELO -
4. ZAGREB - BIZOVAC 3:0 (15:6,15:1,15:6)
3. kolo (5. travnja 2010.)
5. BIZOVAC - 0 -
6. DUGO SELO - ZAGREB 0:3 (2:15,3:15,5:15)
Plasman od 17. - 24. mjesta
ČETVRTFINALE (5. travnja 2010.)
7. KNIN - DUGO SELO 0:3 (bez borbe)
8. VELIKA GORICA 2 - VELIKA GORICA 0:3 (5:15,0:15,0:15)
9. DARUVAR - NOVA GRADIŠKA 0:3 (7:15,8:15,3:15)
10. DUGA RESA - KARLOVAC 1:2 (7:15,15:10,9:15)
POLUFINALE (5. travnja 2010.)
11. KNIN - VELIKA GORICA 2 0:3 (bez borbe)
12. DARUVAR - DUGA RESA 1:2 (2:15,1:15,15:10)
13. DUGO SELO - VELIKA GORICA 0:3 (8:15,12:15,3:15)
14. NOVA GRADIŠKA - KARLOVAC 2:1 (15:8,10:15,15:11)
ZA 23. MJESTO (5. travnja 2010.)
15. KNIN - DARUVAR 0:3 (bez borbe)
ZA 21. MJESTO (5. travnja 2010.)
16. VELIKA GORICA 2 - DUGA RESA 0:3 (6:15,6:15,0:15)
ZA 19. MJESTO (5. travnja 2010.)
17. DUGO SELO - KARLOVAC 0:3 (9:15,4:15,6:15)
ZA 17. MJESTO (5. travnja 2010.)
18. VELIKA GORICA - NOVA GRADIŠKA 1:2 (6:15,4:15,15:7)
Plasman od 9. - 16 mjesta
ČETVRTFINALE (5. travnja 2010.)
7. ZAGREB 2 - BIZOVAC 3:0 (15:10,15:4,15:9)
8. VINKOVCI - IVANIĆ GRAD 3:0 (15:12,15:4,15:4)
9. BELIŠĆE - PETRINJA 0:3 (4:15,14:16,6:15)
10. VRBOVEC - ŠIBENIK 1:2 (11:15,15:12,5:15)
POLUFINALE (5. travnja 2010.)
11. BIZOVAC - IVANIĆ GRAD 0:3 (10:15,9:15,5:15)
12. BELIŠĆE - VRBOVEC 1:2 (19:17,13:15,17:19)
13. ZAGREB 2 - VINKOVCI 1:2 (13:15,15:10,9:15)
14. PETRINJA - ŠIBENIK 1:2 (15:2,8:15,5:15)
ZA 15. MJESTO (5. travnja 2010.)
15. BIZOVAC - BELIŠĆE 0:3 (4:15,6:15,9:15)
ZA 13. MJESTO (5. travnja 2010.)
16. IVANIĆ GRAD - VRBOVEC 2:1 (15:9,8:15,16:14)
ZA 11. MJESTO (5. travnja 2010.)
17. ZAGREB 2 - PETRINJA 1:2 (6:15,15:6,10:15)
ZA DEVETO MJESTO (5. travnja 2010.)
18. VINKOVCI - ŠIBENIK 3:0 (15:13,15:8,15:6)
Plasman od 1. - 8. mjesta
ČETVRTFINALE (5. travnja 2010.)
7. ČAVLE - ZAGREB 1:2 (12:15,15:9,10:15)
8. PAZIN - ŽOK OSIJEK 1:2 (15:10,11:15,6:15)
9. OK SINJ - POREČ 2:1 (15:10,15:12,13:15)
10. ČEPIN - OK BJELOVAR 3:0 (15:7,15:10,15:6)
POLUFINALE (5. travnja 2010.)
11. ČAVLE - PAZIN 3:0 (15:10,20:18,20:18)
12. POREČ - OK BJELOVAR 1:2 (12:15,11:15,15:6)
13. ZAGREB - ŽOK OSIJEK 2:1 (15:4,12:15,15:6)
14. OK SINJ - ČEPIN 2:1 (15:12,12:15,15:12)
ZA SEDMO MJESTO (5. travnja 2010.)
15. PAZIN - POREČ 3:0 (21:19,15:13,16:14)
ZA PETO MJESTO (5. travnja 2010.)
16. ČAVLE - OK BJELOVAR 2:1 (15:10,15:3,12:15)
ZA TREĆE MJESTO (5. travnja 2010.)
17. ŽOK OSIJEK - ČEPIN 1:2 (10:15,6:15,15:7)
FINALE (5. travnja 2010.)
18. ZAGREB - OK SINJ 2:1 (15:10,15:9,7:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. ZAGREB
2. OK SINJ
3. ČEPIN
4. ŽOK OSIJEK
5. ČAVLE
6. OK BJELOVAR
7. PAZIN
8. POREČ
9. VINKOVCI
10. ŠIBENIK
11. PETRINJA
12. ZAGREB 2
13. IVANIĆ GRAD
14. VRBOVEC
15. BELIŠĆE
16. BIZOVAC
17. NOVA GRADIŠKA
18. VELIKA GORICA
19. KARLOVAC
20. DUGO SELO
21. DUGA RESA
22. VELIKA GORICA 2
23. DARUVAR
24. KNIN
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 21. rujna 2020., 11,55
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem