Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
8. međunarodni Božićni odbojkaški turnir - mlađe kadetkinje (2016./2017.)
Skupina I
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ZAGREB 2 2 0 4 0 100 43 2.3256 4
2. IVANEC 2 1 1 2 3 0.6667 82 110 0.7455 2
3. LJUBLJANA VITAL 3 2 0 2 1 4 0.2500 80 109 0.7339 0
Propisnik - Božićni turnir 2016
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. LJUBLJANA VITAL 3 - IVANEC 1:2 (24:26,25:18,11:15)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. ZAGREB - LJUBLJANA VITAL 3 2:0 (25:5,25:15)
3. kolo (26. prosinca 2016.)
3. IVANEC - ZAGREB 0:2 (13:25,10:25)
Skupina II
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. DUBROVNIK 2 2 0 4 1 4.0000 107 78 1.3718 4
2. GROSUPLJE 2 1 1 3 2 1.5000 96 82 1.1707 2
3. LJUBLJANA VITAL 4 2 0 2 0 4 0.0000 57 100 0.5700 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. DUBROVNIK - LJUBLJANA VITAL 4 2:0 (25:15,25:17)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. GROSUPLJE - DUBROVNIK 1:2 (15:25,25:17,6:15)
3. kolo (26. prosinca 2016.)
3. LJUBLJANA VITAL 4 - GROSUPLJE 0:2 (11:25,14:25)
Skupina III
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. LJUBLJANA ŠENTVID 2 2 0 4 0 100 60 1.6667 4
2. SISAK 2 1 1 2 2 1.0000 77 67 1.1493 2
3. NOVO MESTO 2 2 0 2 0 4 0.0000 50 100 0.5000 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. LJUBLJANA ŠENTVID - SISAK 2:0 (25:9,25:18)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. NOVO MESTO 2 - LJUBLJANA ŠENTVID 0:2 (14:25,19:25)
3. kolo (26. prosinca 2016.)
3. SISAK - NOVO MESTO 2 2:0 (25:5,25:12)
Skupina IV
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ISTARSKA ŽUPANIJA 2 2 0 4 0 100 52 1.9231 4
2. ŠIBENIK 2 1 1 2 2 1.0000 74 84 0.8810 2
3. NOVO MESTO 2 0 2 0 4 0.0000 62 100 0.6200 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. ŠIBENIK - ISTARSKA ŽUPANIJA 0:2 (16:25,8:25)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. NOVO MESTO - ŠIBENIK 0:2 (14:25,20:25)
3. kolo (26. prosinca 2016.)
3. ISTARSKA ŽUPANIJA - NOVO MESTO 2:0 (25:14,25:14)
Skupina V
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. LJUBLJANA VITAL 2 2 2 0 4 0 100 54 1.8519 4
2. VARAŽDIN 2 1 1 2 2 1.0000 88 75 1.1733 2
3. ORAŠJE 2 0 2 0 4 0.0000 41 100 0.4100 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. VARAŽDIN - ORAŠJE 2:0 (25:13,25:12)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. LJUBLJANA VITAL 2 - VARAŽDIN 2:0 (25:16,25:22)
3. kolo (26. prosinca 2016.)
3. ORAŠJE - LJUBLJANA VITAL 2 0:2 (9:25,7:25)
Skupina VI
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. LJUBLJANA VITAL 2 2 0 4 0 100 28 3.5714 4
2. LUKAVAC 2 1 1 2 2 1.0000 67 81 0.8272 2
3. VODICE 2 0 2 0 4 0.0000 42 100 0.4200 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. LUKAVAC - VODICE 2:0 (25:11,25:20)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. LJUBLJANA VITAL - LUKAVAC 2:0 (25:6,25:11)
3. kolo (26. prosinca 2016.)
3. VODICE - LJUBLJANA VITAL 0:2 (10:25,1:25)
Skupina A - plasman od 1. do 6. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ZAGREB 2 2 0 4 0 100 66 1.5152 4
2. LJUBLJANA VITAL 2 2 1 1 2 2 1.0000 88 86 1.0233 2
3. LJUBLJANA ŠENTVID 2 0 2 0 4 0.0000 64 100 0.6400 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. LJUBLJANA ŠENTVID - LJUBLJANA VITAL 2 0:2 (21:25,15:25)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. ZAGREB - LJUBLJANA ŠENTVID 2:0 (25:20,25:8)
3. kolo (27. prosinca 2016.)
3. LJUBLJANA VITAL 2 - ZAGREB 0:2 (23:25,15:25)
Skupina B - plasman od 1. do 6. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ISTARSKA ŽUPANIJA 2 2 0 4 1 4.0000 107 81 1.3210 4
2. LJUBLJANA VITAL 2 1 1 3 2 1.5000 103 77 1.3377 2
3. DUBROVNIK 2 0 2 0 4 0.0000 48 100 0.4800 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. ISTARSKA ŽUPANIJA - LJUBLJANA VITAL 2:1 (17:25,25:17,15:11)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. DUBROVNIK - ISTARSKA ŽUPANIJA 0:2 (14:25,14:25)
3. kolo (27. prosinca 2016.)
3. LJUBLJANA VITAL - DUBROVNIK 2:0 (25:12,25:8)
Skupina C - plasman od 7. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. VARAŽDIN 2 2 0 4 1 4.0000 101 72 1.4028 4
2. SISAK 2 1 1 2 3 0.6667 81 109 0.7431 2
3. IVANEC 2 0 2 2 4 0.5000 113 114 0.9912 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. SISAK - VARAŽDIN 0:2 (8:25,10:25)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. IVANEC - SISAK 1:2 (25:22,20:25,14:16)
3. kolo (27. prosinca 2016.)
3. VARAŽDIN - IVANEC 2:1 (11:25,25:20,15:9)
Skupina D - plasman od 7. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. GROSUPLJE 2 2 0 4 0 100 64 1.5625 4
2. LUKAVAC 2 1 1 2 3 0.6667 84 99 0.8485 2
3. ŠIBENIK 2 0 2 1 4 0.2500 85 106 0.8019 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. ŠIBENIK - LUKAVAC 1:2 (24:26,25:15,0:15)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. GROSUPLJE - ŠIBENIK 2:0 (25:23,25:13)
3. kolo (27. prosinca 2016.)
3. LUKAVAC - GROSUPLJE 0:2 (9:25,19:25)
Skupina E - plasman od 13. do 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ORAŠJE 2 2 0 4 1 4.0000 117 99 1.1818 4
2. LJUBLJANA VITAL 3 2 1 1 2 2 1.0000 94 88 1.0682 2
3. NOVO MESTO 2 2 0 2 1 4 0.2500 91 115 0.7913 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. NOVO MESTO 2 - ORAŠJE 1:2 (27:25,19:25,9:15)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. LJUBLJANA VITAL 3 - NOVO MESTO 2 2:0 (25:19,25:17)
3. kolo (27. prosinca 2016.)
3. ORAŠJE - LJUBLJANA VITAL 3 2:0 (27:25,25:19)
Skupina F - plasman od 13. do 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. NOVO MESTO 2 2 0 4 1 4.0000 108 89 1.2135 4
2. LJUBLJANA VITAL 4 2 1 1 3 2 1.5000 107 95 1.1263 2
3. VODICE 2 0 2 0 4 0.0000 71 102 0.6961 0
1. kolo (26. prosinca 2016.)
1. NOVO MESTO - VODICE 2:0 (25:11,25:23)
2. kolo (26. prosinca 2016.)
2. LJUBLJANA VITAL 4 - NOVO MESTO 1:2 (17:25,25:18,13:15)
3. kolo (27. prosinca 2016.)
3. VODICE - LJUBLJANA VITAL 4 0:2 (25:27,12:25)
Utakmice za plasman
ZA 17. MJESTO (27. prosinca 2016.)
4. NOVO MESTO 2 - VODICE 1:2 (25:18,20:25,4:15)
ZA 15. MJESTO (27. prosinca 2016.)
5. LJUBLJANA VITAL 3 - LJUBLJANA VITAL 4 2:0 (25:19,25:21)
ZA 13. MJESTO (27. prosinca 2016.)
6. ORAŠJE - NOVO MESTO 0:2 (13:25,20:25)
ZA 11. MJESTO (27. prosinca 2016.)
7. IVANEC - ŠIBENIK 0:2 (22:25,21:25)
ZA DEVETO MJESTO (27. prosinca 2016.)
8. SISAK - LUKAVAC 2:1 (17:25,25:14,15:9)
ZA SEDMO MJESTO (27. prosinca 2016.)
9. VARAŽDIN - GROSUPLJE 0:2 (19:25,23:25)
ZA PETO MJESTO (27. prosinca 2016.)
10. LJUBLJANA ŠENTVID - DUBROVNIK 2:0 (26:24,25:16)
ZA TREĆE MJESTO (27. prosinca 2016.)
11. LJUBLJANA VITAL 2 - LJUBLJANA VITAL 0:2 (6:25,17:25)
FINALE (27. prosinca 2016.)
12. ZAGREB - ISTARSKA ŽUPANIJA 2:0 (25:23,25:17)
 
KONAČNI POREDAK
1. ZAGREB
2. ISTARSKA ŽUPANIJA
3. LJUBLJANA VITAL
4. LJUBLJANA VITAL 2
5. LJUBLJANA ŠENTVID
6. DUBROVNIK
7. GROSUPLJE
8. VARAŽDIN
9. SISAK
10. LUKAVAC
11. ŠIBENIK
12. IVANEC
13. NOVO MESTO
14. ORAŠJE
15. LJUBLJANA VITAL 3
16. LJUBLJANA VITAL 4
17. VODICE
18. NOVO MESTO 2
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 6. srpnja 2022., 21,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem