Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
Trofej Zagreba - kadetkinje (2017./2018.)
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ZAGREB 2 2 0 4 0 100 37 2.7027 4
2. VELIKA GORICA 2 1 1 2 2 1.0000 61 88 0.6932 2
3. ČAPLJINA 2 0 2 0 4 0.0000 64 100 0.6400 0
Bilten Trofeja Zagreba 2018
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. ČAPLJINA - 0 -
2. VELIKA GORICA - ZAGREB 0:2 (7:25,4:25)
2. kolo
3. 0 - ZAGREB -
4. ČAPLJINA - VELIKA GORICA 0:2 (22:25,16:25)
3. kolo
5. VELIKA GORICA - 0 -
6. ZAGREB - ČAPLJINA 2:0 (25:7,25:19)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ANCONA 2 2 0 4 0 102 61 1.6721 4
2. SRBIJA U15 2 1 1 2 2 1.0000 90 97 0.9278 2
3. ZAGREBAČKA ŽUPANIJA 2 0 2 0 4 0.0000 66 100 0.6600 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. ANCONA - 0 -
2. SRBIJA U15 - ZAGREBAČKA ŽUPANIJA 2:0 (25:22,25:23)
2. kolo
3. 0 - ZAGREBAČKA ŽUPANIJA -
4. ANCONA - SRBIJA U15 2:0 (27:25,25:15)
3. kolo
5. SRBIJA U15 - 0 -
6. ZAGREBAČKA ŽUPANIJA - ANCONA 0:2 (11:25,10:25)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. BEOGRAD 2 2 0 4 0 100 35 2.8571 4
2. LIVNO 2 1 1 2 2 1.0000 66 71 0.9296 2
3. HRVATSKA U15 2 0 2 0 4 0.0000 40 100 0.4000 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. BEOGRAD - 0 -
2. LIVNO - HRVATSKA U15 2:0 (25:10,25:11)
2. kolo
3. 0 - HRVATSKA U15 -
4. BEOGRAD - LIVNO 2:0 (25:5,25:11)
3. kolo
5. LIVNO - 0 -
6. HRVATSKA U15 - BEOGRAD 0:2 (7:25,12:25)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. LJUBLJANA 1 1 0 2 1 2.0000 55 56 0.9821 2
2. DUBROVNIK 1 0 1 1 2 0.5000 56 55 1.0182 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. DUBROVNIK - LJUBLJANA 1:2 (22:25,25:15,9:15)
Plasman od 1. do 8. mjesta
Gala - dodir pobjede
ČETVRTFINALE (2. lipnja 2018.)
7. ZAGREB - SRBIJA U15 2:1 (23:25,25:16,15:10)
8. ANCONA - VELIKA GORICA 2:0 (25:5,25:7)
9. BEOGRAD - DUBROVNIK 2:0 (25:12,25:9)
10. LJUBLJANA - LIVNO 2:0 (25:17,25:19)
Plasman od 1. do 4. mjesta
Gala - male lopte
POLUFINALE
11. ZAGREB - LJUBLJANA 2:1 (25:9,18:25,15:10)
12. ANCONA - BEOGRAD 0:2 (16:25,9:25)
ZA TREĆE MJESTO
13. LJUBLJANA - ANCONA 1:2 (18:25,25:23,9:15)
FINALE
14. ZAGREB - BEOGRAD 0:3 (23:25,21:25,32:34)
Plasman od 5. do 8. mjesta
POLUFINALE
11. SRBIJA U15 - LIVNO 2:1 (13:25,25:22,15:9)
12. VELIKA GORICA - DUBROVNIK 0:2 (7:25,17:25)
ZA SEDMO MJESTO
13. LIVNO - VELIKA GORICA 2:0 (25:10,25:15)
ZA PETO MJESTO
14. SRBIJA U15 - DUBROVNIK 2:0 (25:18,25:23)
Plasman od 9. do 11. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ZAGREBAČKA ŽUPANIJA 2 2 0 4 0 100 67 1.4925 4
2. HRVATSKA U15 2 1 1 2 2 1.0000 88 68 1.2941 2
3. ČAPLJINA 2 0 2 0 4 0.0000 47 100 0.4700 0
1. kolo
1. ZAGREBAČKA ŽUPANIJA - 0 -
2. ČAPLJINA - HRVATSKA U15 0:2 (5:25,13:25)
2. kolo
3. 0 - HRVATSKA U15 -
4. ZAGREBAČKA ŽUPANIJA - ČAPLJINA 2:0 (25:14,25:15)
3. kolo
5. ČAPLJINA - 0 -
6. HRVATSKA U15 - ZAGREBAČKA ŽUPANIJA 0:2 (21:25,17:25)
izjava o privatnosti   zadnja promjena: 18. prosinca 2018., 15,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Više možete pročitati ovdje. Razumijem