Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
Božićni turnir 2018 - mlađe kadetkinje
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. VELIKA GORICA 2 2 0 4 2 2.0000 75 68 1.1029 4
2. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 2 1 1 4 2 2.0000 82 65 1.2615 2
3. ČAPLJINA 2 0 2 1 5 0.2000 60 84 0.7143 0
Propisnik Božićnog turnira 2018
Gala - dodir pobjede
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. VELIKA GORICA - ČAPLJINA 2:1 (15:12,9:15,15:4)
2. kolo (22. prosinca 2018.)
2. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 - VELIKA GORICA 1:2 (8:15,15:6,14:15)
3. kolo (22. prosinca 2018.)
3. ČAPLJINA - LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 0:3 (6:15,12:15,11:15)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ZAGREB 2 2 2 0 5 1 5.0000 86 58 1.4828 4
2. LJUBLJANA VITAL 2 1 1 2 4 0.5000 60 79 0.7595 2
3. KARLOVAC 2 0 2 2 4 0.5000 72 81 0.8889 0
Gala - male lopte
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. KARLOVAC - ZAGREB 2 1:2 (12:15,15:11,11:15)
2. kolo (22. prosinca 2018.)
2. LJUBLJANA VITAL - KARLOVAC 2:1 (15:7,10:15,15:12)
3. kolo (22. prosinca 2018.)
3. ZAGREB 2 - LJUBLJANA VITAL 3:0 (15:10,15:3,15:7)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ISTARSKA ŽUPANIJA 2 2 0 5 1 5.0000 87 36 2.4167 4
2. MAKARSKA 2 1 1 4 2 2.0000 69 59 1.1695 2
3. LJUBLJANA VITAL 3 2 0 2 0 6 0.0000 29 90 0.3222 0
Gala - male lopte
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. ISTARSKA ŽUPANIJA - LJUBLJANA VITAL 3 3:0 (15:5,15:4,15:3)
2. kolo (22. prosinca 2018.)
2. MAKARSKA - ISTARSKA ŽUPANIJA 1:2 (15:12,6:15,3:15)
3. kolo (22. prosinca 2018.)
3. LJUBLJANA VITAL 3 - MAKARSKA 0:3 (10:15,5:15,2:15)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OSIJEK 2 2 0 5 1 5.0000 86 49 1.7551 4
2. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 1 1 4 2 2.0000 74 75 0.9867 2
3. ŠIBENIK '91 2 0 2 0 6 0.0000 54 90 0.6000 0
Gala - male lopte
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. LJUBLJANA VOLLEYBALL - ŠIBENIK '91 3:0 (15:9,15:14,15:11)
2. kolo (22. prosinca 2018.)
2. OSIJEK - LJUBLJANA VOLLEYBALL 2:1 (15:8,15:6,11:15)
3. kolo (22. prosinca 2018.)
3. ŠIBENIK '91 - OSIJEK 0:3 (4:15,8:15,8:15)
Skupina E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. DUBROVNIK 2 2 0 5 1 5.0000 89 73 1.2192 4
2. NOVO MESTO 2 1 1 3 3 1.0000 81 78 1.0385 2
3. OSIJEK RETFALA 2 0 2 1 5 0.2000 68 87 0.7816 0
Gala - male lopte
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. DUBROVNIK - NOVO MESTO 2:1 (15:13,15:11,14:15)
2. kolo (22. prosinca 2018.)
2. OSIJEK RETFALA - DUBROVNIK 0:3 (14:15,10:15,10:15)
3. kolo (22. prosinca 2018.)
3. NOVO MESTO - OSIJEK RETFALA 2:1 (15:6,12:15,15:13)
Skupina F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ZAGREB 2 2 0 6 0 90 28 3.2143 4
2. ŽUPA DUBROVAČKA 2 1 1 2 4 0.5000 59 81 0.7284 2
3. LJUBLJANA VITAL 2 2 0 2 1 5 0.2000 45 85 0.5294 0
Gala - male lopte
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. ŽUPA DUBROVAČKA - ZAGREB 0:3 (5:15,11:15,3:15)
2. kolo (22. prosinca 2018.)
2. LJUBLJANA VITAL 2 - ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (14:15,15:10,7:15)
3. kolo (22. prosinca 2018.)
3. ZAGREB - LJUBLJANA VITAL 2 3:0 (15:3,15:2,15:4)
Skupina G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. TROGIR 2 2 0 5 1 5.0000 84 53 1.5849 4
2. RIJEKA 2 1 1 4 2 2.0000 81 62 1.3065 2
3. LJUBLJANA VOLLEYBALL 3 2 0 2 0 6 0.0000 40 90 0.4444 0
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. TROGIR - LJUBLJANA VOLLEYBALL 3 3:0 (15:7,15:3,15:7)
2. kolo (22. prosinca 2018.)
2. RIJEKA - TROGIR 1:2 (9:15,15:9,12:15)
3. kolo (22. prosinca 2018.)
3. LJUBLJANA VOLLEYBALL 3 - RIJEKA 0:3 (8:15,7:15,8:15)
Skupina H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. KRIM 1 1 0 2 1 2.0000 36 30 1.2000 2
2. SISAK 1 0 1 1 2 0.5000 30 36 0.8333 1
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. KRIM - SISAK 2:1 (15:5,15:10,6:15)
Plasman od 1. do 8. mjesta
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. VELIKA GORICA - ZAGREB 2 2:1 (15:13,15:13,6:15)
2. ISTARSKA ŽUPANIJA - OSIJEK 1:2 (11:15,10:15,15:13)
3. DUBROVNIK - ZAGREB 1:2 (15:6,9:15,14:15)
4. TROGIR - KRIM 2:1 (15:7,10:15,15:4)
ČETVRTFINALE (23. prosinca 2018.)
5. ZAGREB 2 - ISTARSKA ŽUPANIJA 1:2 (8:15,7:15,15:6)
6. DUBROVNIK - KRIM 2:1 (7:15,15:11,15:14)
POLUFINALE (23. prosinca 2018.)
7. VELIKA GORICA - OSIJEK 0:3 (5:15,8:15,10:15)
8. ZAGREB - TROGIR 3:0 (15:11,15:11,15:5)
ZA SEDMO MJESTO (23. prosinca 2018.)
9. ZAGREB 2 - KRIM 3:0 (15:13,15:5,15:9)
ZA PETO MJESTO (23. prosinca 2018.)
10. ISTARSKA ŽUPANIJA - DUBROVNIK 3:0 (15:11,15:6,15:12)
ZA TREĆE MJESTO (23. prosinca 2018.)
11. VELIKA GORICA - TROGIR 1:2 (12:15,9:15,15:11)
FINALE (23. prosinca 2018.)
12. OSIJEK - ZAGREB 2:1 (15:12,15:8,11:15)
Plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo (22. prosinca 2018.)
1. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 - LJUBLJANA VITAL 1:2 (15:10,7:15,7:15)
2. MAKARSKA - LJUBLJANA VOLLEYBALL 0:3 (10:15,8:15,12:15)
3. NOVO MESTO - ŽUPA DUBROVAČKA 2:1 (15:11,15:9,11:15)
4. RIJEKA - SISAK 3:0 (15:2,15:10,15:8)
ČETVRTFINALE (23. prosinca 2018.)
5. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 - MAKARSKA 1:2 (14:15,15:14,10:15)
6. ŽUPA DUBROVAČKA - SISAK 2:1 (15:9,14:15,15:2)
POLUFINALE (23. prosinca 2018.)
7. LJUBLJANA VITAL - LJUBLJANA VOLLEYBALL 0:3 (11:15,10:15,8:15)
8. NOVO MESTO - RIJEKA 0:3 (10:15,9:15,7:15)
ZA 15. MJESTO (23. prosinca 2018.)
9. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 - SISAK 3:0 (15:7,15:10,15:2)
ZA 13. MJESTO (23. prosinca 2018.)
10. MAKARSKA - ŽUPA DUBROVAČKA 2:1 (15:14,9:15,15:11)
ZA 11. MJESTO (23. prosinca 2018.)
11. LJUBLJANA VITAL - NOVO MESTO 3:0 (bez borbe)
ZA DEVETO MJESTO (23. prosinca 2018.)
12. LJUBLJANA VOLLEYBALL - RIJEKA 0:3 (14:15,5:15,7:15)
Plasman od 17. do 23. mjesta - skupina I
1. kolo (23. prosinca 2018.)
1. ČAPLJINA - KARLOVAC 0:3 (7:15,7:15,12:15)
2. LJUBLJANA VITAL 3 - ŠIBENIK '91 0:3 (bez borbe)
ZA TREĆE MJESTO (23. prosinca 2018.)
3. LJUBLJANA VITAL 3 - ČAPLJINA 0:3 (7:15,3:15,12:15)
FINALE (23. prosinca 2018.)
4. KARLOVAC - ŠIBENIK '91 1:2 (13:15,14:15,15:5)
Plasman od 17. do 23. mjesta - skupina II
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OSIJEK RETFALA 2 2 0 4 2 2.0000 83 60 1.3833 4
2. LJUBLJANA VOLLEYBALL 3 2 1 1 4 2 2.0000 72 63 1.1429 2
3. LJUBLJANA VITAL 2 2 0 2 1 5 0.2000 55 87 0.6322 0
1. kolo (23. prosinca 2018.)
1. OSIJEK RETFALA - LJUBLJANA VITAL 2 2:1 (15:7,12:15,15:11)
2. kolo (23. prosinca 2018.)
2. LJUBLJANA VOLLEYBALL 3 - OSIJEK RETFALA 1:2 (8:15,15:11,4:15)
3. kolo (23. prosinca 2018.)
3. LJUBLJANA VITAL 2 - LJUBLJANA VOLLEYBALL 3 0:3 (11:15,5:15,6:15)
Plasman od 17. do 23. mjesta
ZA 21. MJESTO (23. prosinca 2018.)
4. ČAPLJINA - LJUBLJANA VITAL 2 3:0 (15:12,15:14,15:14)
ZA 19. MJESTO (23. prosinca 2018.)
5. KARLOVAC - LJUBLJANA VOLLEYBALL 3 3:0 (15:4,15:8,15:12)
ZA 17. MJESTO (23. prosinca 2018.)
6. ŠIBENIK '91 - OSIJEK RETFALA 3:0 (15:5,15:10,15:6)
izjava o privatnosti   zadnja promjena: 21. ožujka 2019., 15,07
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Više možete pročitati ovdje. Razumijem