Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 5 5 0 10 0 250 71 3.5211 10
2. OK OLIMPIK 2 5 4 1 8 4 2.0000 248 185 1.3405 8
3. OK DINAMO 10 5 2 3 4 6 0.6667 178 167 1.0659 4
4. OK OLIMPIK 6 5 2 3 5 5 1.0000 162 188 0.8617 2
5. OK DINAMO 7 5 1 4 3 8 0.3750 138 212 0.6509 2
6. HAOK MLADOST 3 5 1 4 1 8 0.1250 47 200 0.2350 -1
Opći propisnik natjecanja mlađih dobnih kategorija ZOS-a
Aneks Općeg propisnika natjecanja mlađih dobnih kategorija ZOS-a 2019./2020.
1. kolo (3. studenog 2019.)
1. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 6 2:1 (25:20,12:25,19:17)
2. OK DINAMO 10 - HAOK MLADOST 3 2:0 (bez borbe)
3. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 7 2:0 (25:20,25:0)
2. kolo (3. studenog 2019.)
4. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 7 2:0 (25:23,25:3)
5. HAOK MLADOST 3 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (bez borbe)
6. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 10 2:0 (25:6,25:20)
3. kolo (3. studenog 2019.)
7. OK DINAMO 10 - OK OLIMPIK 6 0:2 (19:25,12:25)
8. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 2 2:0 (25:17,25:13)
9. OK DINAMO 7 - HAOK MLADOST 3 2:0 (bez borbe)
4. kolo (8. prosinca 2019.)
10. OK OLIMPIK 6 - HAOK MLADOST 3 0:1 (bez borbe)
11. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 7 2:1 (22:25,25:0,15:0)
12. OK DINAMO 10 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (12:25,9:25)
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 6 2:0 (bez borbe)
14. OK DINAMO 7 - OK DINAMO 10 0:2 (17:25,0:25)
15. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK 2 0:2 (22:25,0:25)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 3 5 5 0 10 2 5.0000 269 152 1.7697 10
2. OK DINAMO 4 5 3 2 6 5 1.2000 223 219 1.0183 6
3. OK OLIMPIK 3 4 2 2 6 4 1.5000 190 163 1.1656 4
4. HOK GORICA 2 1 1 3 2 1.5000 101 100 1.0100 2
5. OK DINAMO 2 4 1 3 2 6 0.3333 138 185 0.7459 2
6. OK DINAMO 9 4 0 4 0 8 0.0000 101 203 0.4975 0
1. kolo (3. studenog 2019.)
1. OK DINAMO 2 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (9:25,10:25)
2. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 9 2:0 (25:11,25:3)
3. OK DINAMO 4 - HOK GORICA 0:2 (23:25,10:25)
2. kolo (3. studenog 2019.)
4. OK MEDVEŠČAK 3 - HOK GORICA 2:1 (25:14,27:29,15:8)
5. OK DINAMO 9 - OK DINAMO 4 0:2 (18:25,23:25)
6. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 3 0:2 (17:25,16:25)
3. kolo (8. prosinca 2019.)
7. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 3 1:2 (15:25,25:12,5:15)
8. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 2 2:0 (25:20,25:13)
9. HOK GORICA - OK DINAMO 9 odgođeno
4. kolo (8. prosinca 2019.)
10. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO 9 2:0 (25:2,25:9)
11. OK DINAMO 2 - HOK GORICA odgođeno
12. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 4 1:2 (13:25,26:24,6:15)
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK DINAMO 4 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (20:25,6:25)
14. HOK GORICA - OK OLIMPIK 3 odgođeno
15. OK DINAMO 9 - OK DINAMO 2 0:2 (9:25,26:28)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 5 5 5 0 10 1 10.0000 257 117 2.1966 10
2. OK NEBO 5 4 1 9 3 3.0000 253 175 1.4457 8
3. HAOK MLADOST 2 5 3 2 6 5 1.2000 225 164 1.3720 6
4. OK DINAMO 3 5 2 3 6 6 1.0000 240 199 1.2060 4
5. OK DINAMO 8 5 1 4 1 8 0.1250 43 210 0.2048 1
6. OK OLIMPIK 4 5 0 5 0 9 0.0000 72 225 0.3200 0
1. kolo (3. studenog 2019.)
1. HAOK MLADOST 2 - OK NEBO 0:2 (21:25,24:26)
2. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 8 2:0 (bez borbe)
3. OK OLIMPIK 4 - OK OLIMPIK 5 0:2 (5:25,7:25)
2. kolo (3. studenog 2019.)
4. OK NEBO - OK OLIMPIK 5 1:2 (25:17,7:25,8:15)
5. OK DINAMO 8 - OK OLIMPIK 4 1:0 (25:10)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 3 2:1 (15:25,25:15,15:12)
3. kolo (3. studenog 2019.)
7. OK DINAMO 3 - OK NEBO 1:2 (18:25,25:22,8:15)
8. OK OLIMPIK 4 - HAOK MLADOST 2 0:2 (4:25,0:25)
9. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 8 2:0 (25:3,25:0)
4. kolo (8. prosinca 2019.)
10. OK NEBO - OK DINAMO 8 2:0 (25:8,25:0)
11. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 5 0:2 (16:25,9:25)
12. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:14,25:18)
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK OLIMPIK 4 - OK NEBO 0:2 (2:25,12:25)
14. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 3 2:0 (25:16,25:21)
15. OK DINAMO 8 - HAOK MLADOST 2 0:2 (7:25,0:25)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC 5 5 0 10 0 250 131 1.9084 10
2. HAOK DUBRAVA 2 5 4 1 8 4 2.0000 242 199 1.2161 8
3. OK DINAMO 5 5 3 2 7 5 1.4000 266 184 1.4457 6
4. OK DINAMO 6 5 2 3 6 6 1.0000 216 203 1.0640 4
5. OK DON BOSCO 2 5 1 4 2 8 0.2500 153 209 0.7321 2
6. OK OLIMPIK 7 5 0 5 0 10 0.0000 49 250 0.1960 0
1. kolo (3. studenog 2019.)
1. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 6 2:1 (25:22,13:25,15:3)
2. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 7 2:0 (25:1,25:0)
3. OK DON BOSCO 2 - OK KARLOVAC 0:2 (17:25,11:25)
2. kolo (3. studenog 2019.)
4. OK DINAMO 6 - OK KARLOVAC 0:2 (10:25,11:25)
5. OK OLIMPIK 7 - OK DON BOSCO 2 0:2 (9:25,0:25)
6. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 5 2:1 (26:24,18:25,15:9)
3. kolo (8. prosinca 2019.)
7. OK DINAMO 5 - OK DINAMO 6 2:1 (24:26,25:10,15:9)
8. OK DON BOSCO 2 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (16:25,11:25)
9. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 7 2:0 (25:8,25:0)
4. kolo (8. prosinca 2019.)
10. OK DINAMO 6 - OK OLIMPIK 7 2:0 (25:17,25:0)
11. HAOK DUBRAVA 2 - OK KARLOVAC 0:2 (18:25,12:25)
12. OK DINAMO 5 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:18,25:11)
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 6 0:2 (9:25,10:25)
14. OK KARLOVAC - OK DINAMO 5 2:0 (25:23,25:21)
15. OK OLIMPIK 7 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (14:25,0:25)
Plasman od 1. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 2 2 0 4 0 100 51 1.9608 4
2. OK KARLOVAC 2 2 0 4 0 100 74 1.3514 4
3. OK OLIMPIK 5 2 2 0 4 1 4.0000 107 65 1.6462 4
4. OK NEBO 2 1 1 3 2 1.5000 91 102 0.8922 2
5. OK OLIMPIK 2 2 1 1 2 2 1.0000 80 76 1.0526 2
6. HAOK DUBRAVA 2 2 1 1 2 3 0.6667 89 108 0.8241 2
7. B3 0 0 0 0 0 0 0 0
8. B2 0 0 0 0 0 0 0 0
9. B1 0 0 0 0 0 0 0 0
10. OK DINAMO 5 2 0 2 1 4 0.2500 102 109 0.9358 0
11. HAOK MLADOST 2 2 0 2 0 4 0.0000 70 101 0.6931 0
12. OK DINAMO 10 2 0 2 0 4 0.0000 47 100 0.4700 0
1. kolo (16. siječnja 2020.)
1. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 2 2:0 (25:17,25:13)
2. B1 - B2 termin nije određen
3. OK OLIMPIK 5 - OK NEBO 2:1 (17:25,25:7,15:8)
4. OK KARLOVAC - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:18,25:12)
5. OK DINAMO 10 - OK DINAMO 5 termin nije određen
6. B3 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
2. kolo (16. veljače 2020.)
7. OK OLIMPIK 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
8. OK DINAMO 5 - B3 termin nije određen
9. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 10 termin nije određen
10. OK NEBO - OK KARLOVAC termin nije određen
11. B2 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
12. OK MEDVEŠČAK 2 - B1 termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2020.)
13. B1 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
14. OK OLIMPIK 5 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
15. OK KARLOVAC - B2 termin nije određen
16. OK DINAMO 10 - OK NEBO termin nije određen
17. B3 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
18. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
4. kolo (15. ožujka 2020.)
19. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
20. HAOK DUBRAVA 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
21. OK NEBO - B3 termin nije određen
22. B2 - OK DINAMO 10 termin nije određen
23. OK MEDVEŠČAK 2 - OK KARLOVAC termin nije određen
24. B1 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
5. kolo (15. ožujka 2020.)
25. OK OLIMPIK 5 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
26. OK KARLOVAC - B1 termin nije određen
27. OK DINAMO 10 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (12:25,9:25)
28. B3 - B2 termin nije određen
29. HAOK MLADOST 2 - OK NEBO 0:2 (21:25,24:26)
30. OK DINAMO 5 - HAOK DUBRAVA 2 1:2 (24:26,25:18,9:15)
6. kolo (15. ožujka 2020.)
31. OK OLIMPIK 2 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
32. OK NEBO - OK DINAMO 5 termin nije određen
33. B2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
34. OK MEDVEŠČAK 2 - B3 termin nije određen
35. B1 - OK DINAMO 10 termin nije određen
36. OK OLIMPIK 5 - OK KARLOVAC termin nije određen
7. kolo (5. travnja 2020.)
37. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
38. OK DINAMO 10 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
39. B3 - B1 termin nije određen
40. HAOK MLADOST 2 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
41. OK DINAMO 5 - B2 termin nije određen
42. HAOK DUBRAVA 2 - OK NEBO termin nije određen
8. kolo (5. travnja 2020.)
43. OK OLIMPIK 2 - OK NEBO termin nije određen
44. B2 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
45. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
46. B1 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
47. OK OLIMPIK 5 - B3 termin nije određen
48. OK KARLOVAC - OK DINAMO 10 termin nije određen
9. kolo (5. travnja 2020. - 17. svibnja 2020.)
49. OK DINAMO 10 - OK OLIMPIK 2 0:2 (6:25,20:25)
50. B3 - OK KARLOVAC termin nije određen
51. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 5 0:2 (16:25,9:25)
52. OK DINAMO 5 - B1 termin nije određen
53. HAOK DUBRAVA 2 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
54. OK NEBO - B2 termin nije određen
10. kolo (17. svibnja 2020.)
55. OK OLIMPIK 2 - B2 termin nije određen
56. OK MEDVEŠČAK 2 - OK NEBO termin nije određen
57. B1 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
58. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 5 termin nije određen
59. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
60. OK DINAMO 10 - B3 termin nije određen
11. kolo (17. svibnja 2020.)
61. B3 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
62. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 10 termin nije određen
63. OK DINAMO 5 - OK KARLOVAC 0:2 (23:25,21:25)
64. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
65. OK NEBO - B1 termin nije određen
66. B2 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
Plasman od 13. do 24. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 3 2 2 0 4 0 100 32 3.1250 4
2. OK DINAMO 6 2 2 0 4 0 100 36 2.7778 4
3. OK DINAMO 7 2 1 1 2 2 1.0000 76 50 1.5200 2
4. OK DON BOSCO 2 2 1 1 2 2 1.0000 69 59 1.1695 2
5. OK OLIMPIK 6 2 1 1 2 1 2.0000 50 51 0.9804 1
6. HAOK MLADOST 3 2 1 1 1 2 0.5000 25 50 0.5000 1
7. OK DINAMO 8 2 1 1 1 2 0.5000 25 60 0.4167 1
8. B5 0 0 0 0 0 0 0 0
9. B4 0 0 0 0 0 0 0 0
10. B6 0 0 0 0 0 0 0 0
11. OK OLIMPIK 4 2 0 2 0 3 0.0000 42 75 0.5600 0
12. OK OLIMPIK 7 2 0 2 0 4 0.0000 26 100 0.2600 0
1. kolo (16. veljače 2020.)
1. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 7 2:0 (25:23,25:3)
2. B4 - B5 termin nije određen
3. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 8 2:0 (bez borbe)
4. OK DINAMO 6 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:9,25:10)
5. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
6. B6 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
2. kolo (16. veljače 2020.)
7. OK DINAMO 7 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
8. OK OLIMPIK 7 - B6 termin nije određen
9. OK DON BOSCO 2 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
10. OK DINAMO 8 - OK DINAMO 6 termin nije određen
11. B5 - OK DINAMO 3 termin nije određen
12. OK OLIMPIK 6 - B4 termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2020.)
13. B4 - OK DINAMO 7 termin nije određen
14. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
15. OK DINAMO 6 - B5 termin nije određen
16. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO 8 termin nije određen
17. B6 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
18. OK OLIMPIK 4 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
4. kolo (15. ožujka 2020.)
19. OK DINAMO 7 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
20. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
21. OK DINAMO 8 - B6 termin nije određen
22. B5 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
23. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 6 termin nije određen
24. B4 - OK DINAMO 3 termin nije određen
5. kolo (15. ožujka 2020.)
25. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 7 termin nije određen
26. OK DINAMO 6 - B4 termin nije određen
27. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK 6 1:0 (bez borbe)
28. B6 - B5 termin nije određen
29. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 8 0:1 (10:25)
30. OK OLIMPIK 7 - OK DON BOSCO 2 0:2 (9:25,0:25)
6. kolo (15. ožujka 2020.)
31. OK DINAMO 7 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
32. OK DINAMO 8 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
33. B5 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
34. OK OLIMPIK 6 - B6 termin nije određen
35. B4 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
36. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 6 termin nije određen
7. kolo (5. travnja 2020.)
37. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 7 termin nije određen
38. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO 3 termin nije određen
39. B6 - B4 termin nije određen
40. OK OLIMPIK 4 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
41. OK OLIMPIK 7 - B5 termin nije određen
42. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 8 termin nije određen
8. kolo (5. travnja 2020.)
43. OK DINAMO 7 - OK DINAMO 8 termin nije određen
44. B5 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
45. OK OLIMPIK 6 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
46. B4 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
47. OK DINAMO 3 - B6 termin nije određen
48. OK DINAMO 6 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
9. kolo (5. travnja 2020. - 17. svibnja 2020.)
49. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO 7 0:2 (bez borbe)
50. B6 - OK DINAMO 6 termin nije određen
51. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 3 0:2 (14:25,18:25)
52. OK OLIMPIK 7 - B4 termin nije određen
53. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
54. OK DINAMO 8 - B5 termin nije određen
10. kolo (17. svibnja 2020.)
55. OK DINAMO 7 - B5 termin nije određen
56. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 8 termin nije određen
57. B4 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
58. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
59. OK DINAMO 6 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
60. HAOK MLADOST 3 - B6 termin nije određen
11. kolo (17. svibnja 2020.)
61. B6 - OK DINAMO 7 termin nije određen
62. OK OLIMPIK 4 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
63. OK OLIMPIK 7 - OK DINAMO 6 0:2 (17:25,0:25)
64. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 3 termin nije određen
65. OK DINAMO 8 - B4 termin nije određen
66. B5 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 24. siječnja 2020., 12,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem