Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 5 5 0 10 0 250 71 3.5211 10
2. OK OLIMPIK 2 5 4 1 8 4 2.0000 248 185 1.3405 8
3. OK DINAMO 10 5 2 3 4 6 0.6667 178 167 1.0659 4
4. OK OLIMPIK 6 5 2 3 5 5 1.0000 162 188 0.8617 2
5. OK DINAMO 7 5 1 4 3 8 0.3750 138 212 0.6509 2
6. HAOK MLADOST 3 5 1 4 1 8 0.1250 47 200 0.2350 -1
Opći propisnik natjecanja mlađih dobnih kategorija ZOS-a
Aneks Općeg propisnika natjecanja mlađih dobnih kategorija ZOS-a 2019./2020.
1. kolo (3. studenog 2019.)
1. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 6 2:1 (25:20,12:25,19:17)
2. OK DINAMO 10 - HAOK MLADOST 3 2:0 (bez borbe)
3. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 7 2:0 (25:20,25:0)
2. kolo (3. studenog 2019.)
4. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 7 2:0 (25:23,25:3)
5. HAOK MLADOST 3 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (bez borbe)
6. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 10 2:0 (25:6,25:20)
3. kolo (3. studenog 2019.)
7. OK DINAMO 10 - OK OLIMPIK 6 0:2 (19:25,12:25)
8. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 2 2:0 (25:17,25:13)
9. OK DINAMO 7 - HAOK MLADOST 3 2:0 (bez borbe)
4. kolo (8. prosinca 2019.)
10. OK OLIMPIK 6 - HAOK MLADOST 3 0:1 (bez borbe)
11. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 7 2:1 (22:25,25:0,15:0)
12. OK DINAMO 10 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (12:25,9:25)
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 6 2:0 (bez borbe)
14. OK DINAMO 7 - OK DINAMO 10 0:2 (17:25,0:25)
15. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK 2 0:2 (22:25,0:25)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 3 5 5 0 10 2 5.0000 269 152 1.7697 10
2. OK OLIMPIK 3 5 3 2 8 4 2.0000 240 163 1.4724 6
3. OK DINAMO 4 5 3 2 6 5 1.2000 223 219 1.0183 6
4. OK DINAMO 2 5 2 3 4 6 0.6667 188 185 1.0162 4
5. OK DINAMO 9 5 1 4 2 8 0.2500 151 203 0.7438 2
6. HOK GORICA 5 1 4 3 8 0.3750 101 250 0.4040 -1
1. kolo (3. studenog 2019.)
1. OK DINAMO 2 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (9:25,10:25)
2. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 9 2:0 (25:11,25:3)
3. OK DINAMO 4 - HOK GORICA 0:2 (23:25,10:25)
2. kolo (3. studenog 2019.)
4. OK MEDVEŠČAK 3 - HOK GORICA 2:1 (25:14,27:29,15:8)
5. OK DINAMO 9 - OK DINAMO 4 0:2 (18:25,23:25)
6. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 3 0:2 (17:25,16:25)
3. kolo (8. prosinca 2019.)
7. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 3 1:2 (15:25,25:12,5:15)
8. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 2 2:0 (25:20,25:13)
9. HOK GORICA - OK DINAMO 9 0:2 (bez borbe)
4. kolo (8. prosinca 2019.)
10. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO 9 2:0 (25:2,25:9)
11. OK DINAMO 2 - HOK GORICA 2:0 (bez borbe)
12. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 4 1:2 (13:25,26:24,6:15)
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK DINAMO 4 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (20:25,6:25)
14. HOK GORICA - OK OLIMPIK 3 0:2 (bez borbe)
15. OK DINAMO 9 - OK DINAMO 2 0:2 (9:25,26:28)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 5 5 5 0 10 1 10.0000 257 117 2.1966 10
2. OK NEBO 5 4 1 9 3 3.0000 253 175 1.4457 8
3. HAOK MLADOST 2 5 3 2 6 5 1.2000 225 164 1.3720 6
4. OK DINAMO 3 5 2 3 6 6 1.0000 240 199 1.2060 4
5. OK DINAMO 8 5 1 4 1 8 0.1250 43 210 0.2048 1
6. OK OLIMPIK 4 5 0 5 0 9 0.0000 72 225 0.3200 0
1. kolo (3. studenog 2019.)
1. HAOK MLADOST 2 - OK NEBO 0:2 (21:25,24:26)
2. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 8 2:0 (bez borbe)
3. OK OLIMPIK 4 - OK OLIMPIK 5 0:2 (5:25,7:25)
2. kolo (3. studenog 2019.)
4. OK NEBO - OK OLIMPIK 5 1:2 (25:17,7:25,8:15)
5. OK DINAMO 8 - OK OLIMPIK 4 1:0 (25:10)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 3 2:1 (15:25,25:15,15:12)
3. kolo (3. studenog 2019.)
7. OK DINAMO 3 - OK NEBO 1:2 (18:25,25:22,8:15)
8. OK OLIMPIK 4 - HAOK MLADOST 2 0:2 (4:25,0:25)
9. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 8 2:0 (25:3,25:0)
4. kolo (8. prosinca 2019.)
10. OK NEBO - OK DINAMO 8 2:0 (25:8,25:0)
11. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 5 0:2 (16:25,9:25)
12. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 4 2:0 (25:14,25:18)
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK OLIMPIK 4 - OK NEBO 0:2 (2:25,12:25)
14. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 3 2:0 (25:16,25:21)
15. OK DINAMO 8 - HAOK MLADOST 2 0:2 (7:25,0:25)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC 5 5 0 10 0 250 131 1.9084 10
2. HAOK DUBRAVA 2 5 4 1 8 4 2.0000 242 199 1.2161 8
3. OK DINAMO 5 5 3 2 7 5 1.4000 266 184 1.4457 6
4. OK DINAMO 6 5 2 3 6 6 1.0000 216 203 1.0640 4
5. OK DON BOSCO 2 5 1 4 2 8 0.2500 153 209 0.7321 2
6. OK OLIMPIK 7 5 0 5 0 10 0.0000 49 250 0.1960 0
1. kolo (3. studenog 2019.)
1. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 6 2:1 (25:22,13:25,15:3)
2. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 7 2:0 (25:1,25:0)
3. OK DON BOSCO 2 - OK KARLOVAC 0:2 (17:25,11:25)
2. kolo (3. studenog 2019.)
4. OK DINAMO 6 - OK KARLOVAC 0:2 (10:25,11:25)
5. OK OLIMPIK 7 - OK DON BOSCO 2 0:2 (9:25,0:25)
6. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 5 2:1 (26:24,18:25,15:9)
3. kolo (8. prosinca 2019.)
7. OK DINAMO 5 - OK DINAMO 6 2:1 (24:26,25:10,15:9)
8. OK DON BOSCO 2 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (16:25,11:25)
9. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 7 2:0 (25:8,25:0)
4. kolo (8. prosinca 2019.)
10. OK DINAMO 6 - OK OLIMPIK 7 2:0 (25:17,25:0)
11. HAOK DUBRAVA 2 - OK KARLOVAC 0:2 (18:25,12:25)
12. OK DINAMO 5 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:18,25:11)
5. kolo (8. prosinca 2019.)
13. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 6 0:2 (9:25,10:25)
14. OK KARLOVAC - OK DINAMO 5 2:0 (25:23,25:21)
15. OK OLIMPIK 7 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (14:25,0:25)
Plasman od 1. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC 4 3 1 7 2 3.5000 209 155 1.3484 6
2. OK OLIMPIK 5 4 3 1 7 3 2.3333 213 163 1.3067 6
3. OK MEDVEŠČAK 3 4 3 1 7 3 2.3333 207 164 1.2622 6
4. OK NEBO 4 3 1 7 3 2.3333 199 185 1.0757 6
5. HAOK DUBRAVA 2 4 3 1 6 4 1.5000 195 153 1.2745 6
6. OK DINAMO 5 5 3 2 7 5 1.4000 261 202 1.2921 6
7. OK OLIMPIK 2 4 2 2 5 5 1.0000 204 187 1.0909 4
8. OK MEDVEŠČAK 2 4 2 2 4 4 1.0000 162 151 1.0728 4
9. HAOK MLADOST 2 5 2 3 5 8 0.6250 239 244 0.9795 4
10. OK OLIMPIK 3 4 1 3 4 7 0.5714 177 222 0.7973 2
11. OK DINAMO 4 5 1 4 4 9 0.4444 162 257 0.6304 2
12. OK DINAMO 10 5 0 5 0 10 0.0000 105 250 0.4200 0
1. kolo (16. veljače 2020.)
1. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 2 2:0 (25:17,25:13)
2. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK 3 2:1 (25:15,12:25,15:5)
3. OK OLIMPIK 5 - OK NEBO 2:1 (17:25,25:7,15:8)
4. OK KARLOVAC - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:18,25:12)
5. OK DINAMO 10 - OK DINAMO 5 0:2 (12:25,2:25)
6. OK DINAMO 4 - HAOK MLADOST 2 1:2 (25:16,0:25,0:15)
2. kolo (16. veljače 2020.)
7. OK OLIMPIK 2 - HAOK MLADOST 2 1:2 (25:16,21:25,13:15)
8. OK DINAMO 5 - OK DINAMO 4 2:0 (25:22,25:0)
9. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 10 2:0 (25:17,25:3)
10. OK NEBO - OK KARLOVAC 2:1 (26:24,17:25,15:10)
11. OK OLIMPIK 3 - OK OLIMPIK 5 2:1 (25:17,23:25,16:14)
12. OK MEDVEŠČAK 2 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (14:25,14:25)
3. kolo (16. veljače 2020.)
13. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK 2 1:2 (27:25,18:25,10:15)
14. OK OLIMPIK 5 - OK MEDVEŠČAK 2 2:0 (25:20,25:14)
15. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 3 2:0 (25:14,25:9)
16. OK DINAMO 10 - OK NEBO 0:2 (15:25,9:25)
17. OK DINAMO 4 - HAOK DUBRAVA 2 1:2 (25:16,0:25,0:15)
18. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 5 1:2 (25:19,23:25,9:15)
4. kolo (15. ožujka 2020.)
19. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
20. HAOK DUBRAVA 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
21. OK NEBO - OK DINAMO 4 termin nije određen
22. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 10 termin nije određen
23. OK MEDVEŠČAK 2 - OK KARLOVAC termin nije određen
24. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
5. kolo (15. ožujka 2020.)
25. OK OLIMPIK 5 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
26. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 3 termin nije određen
27. OK DINAMO 10 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (12:25,9:25)
28. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 3 2:1 (25:13,24:26,15:6)
29. HAOK MLADOST 2 - OK NEBO 0:2 (21:25,24:26)
30. OK DINAMO 5 - HAOK DUBRAVA 2 1:2 (24:26,25:18,9:15)
6. kolo (15. ožujka 2020.)
31. OK OLIMPIK 2 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
32. OK NEBO - OK DINAMO 5 termin nije određen
33. OK OLIMPIK 3 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
34. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 4 termin nije određen
35. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO 10 termin nije određen
36. OK OLIMPIK 5 - OK KARLOVAC termin nije određen
7. kolo (5. travnja 2020.)
37. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
38. OK DINAMO 10 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
39. OK DINAMO 4 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (20:25,6:25)
40. HAOK MLADOST 2 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
41. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
42. HAOK DUBRAVA 2 - OK NEBO termin nije određen
8. kolo (5. travnja 2020.)
43. OK OLIMPIK 2 - OK NEBO termin nije određen
44. OK OLIMPIK 3 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
45. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
46. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
47. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 4 termin nije određen
48. OK KARLOVAC - OK DINAMO 10 termin nije određen
9. kolo (5. travnja 2020. - 17. svibnja 2020.)
49. OK DINAMO 10 - OK OLIMPIK 2 0:2 (6:25,20:25)
50. OK DINAMO 4 - OK KARLOVAC termin nije određen
51. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 5 0:2 (16:25,9:25)
52. OK DINAMO 5 - OK MEDVEŠČAK 3 termin nije određen
53. HAOK DUBRAVA 2 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
54. OK NEBO - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
10. kolo (17. svibnja 2020.)
55. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
56. OK MEDVEŠČAK 2 - OK NEBO termin nije određen
57. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
58. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 5 termin nije određen
59. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
60. OK DINAMO 10 - OK DINAMO 4 termin nije određen
11. kolo (17. svibnja 2020.)
61. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
62. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 10 termin nije određen
63. OK DINAMO 5 - OK KARLOVAC 0:2 (23:25,21:25)
64. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
65. OK NEBO - OK MEDVEŠČAK 3 termin nije određen
66. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
Plasman od 13. do 24. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 6 4 4 0 7 0 175 80 2.1875 8
2. OK DINAMO 3 4 4 0 8 1 8.0000 208 70 2.9714 8
3. OK DON BOSCO 2 4 3 1 6 2 3.0000 169 81 2.0864 6
4. OK DINAMO 2 4 3 1 6 2 3.0000 185 117 1.5812 6
5. OK DINAMO 7 4 2 2 3 4 0.7500 133 118 1.1271 4
6. OK OLIMPIK 4 5 2 3 2 4 0.5000 110 119 0.9244 4
7. OK OLIMPIK 6 4 2 2 5 3 1.6667 135 141 0.9574 3
8. OK DINAMO 8 4 2 2 3 4 0.7500 107 136 0.7868 3
9. HAOK MLADOST 3 5 2 3 2 6 0.3333 98 175 0.5600 3
10. OK DINAMO 9 4 1 3 2 5 0.4000 103 128 0.8047 2
11. OK OLIMPIK 7 5 1 4 1 6 0.1667 92 150 0.6133 2
12. HOK GORICA 5 0 5 0 8 0.0000 0 200 0.0000 -5
1. kolo (16. veljače 2020.)
1. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 7 2:0 (25:23,25:3)
2. OK DINAMO 2 - OK DINAMO 9 2:0 (25:9,28:26)
3. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 8 2:0 (bez borbe)
4. OK DINAMO 6 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:9,25:10)
5. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK 7 1:0 (25:22)
6. HOK GORICA - OK OLIMPIK 4 0:1 (bez borbe)
2. kolo (16. veljače 2020.)
7. OK DINAMO 7 - OK OLIMPIK 4 1:0 (25:18)
8. OK OLIMPIK 7 - HOK GORICA 1:0 (bez borbe)
9. OK DON BOSCO 2 - HAOK MLADOST 3 2:0 (25:22,25:0)
10. OK DINAMO 8 - OK DINAMO 6 0:2 (13:25,16:25)
11. OK DINAMO 9 - OK DINAMO 3 0:2 (3:25,0:25)
12. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 2 2:0 (25:21,25:11)
3. kolo (16. veljače 2020.)
13. OK DINAMO 2 - OK DINAMO 7 2:0 (25:22,25:10)
14. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 6 2:1 (25:7,18:25,15:3)
15. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 9 1:0 (25:15)
16. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO 8 0:2 (26:28,0:25)
17. HOK GORICA - OK DON BOSCO 2 0:2 (bez borbe)
18. OK OLIMPIK 4 - OK OLIMPIK 7 1:0 (25:19)
4. kolo (15. ožujka 2020.)
19. OK DINAMO 7 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
20. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
21. OK DINAMO 8 - HOK GORICA termin nije određen
22. OK DINAMO 9 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
23. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 6 termin nije određen
24. OK DINAMO 2 - OK DINAMO 3 termin nije određen
5. kolo (15. ožujka 2020.)
25. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 7 termin nije određen
26. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 2 termin nije određen
27. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK 6 1:0 (bez borbe)
28. HOK GORICA - OK DINAMO 9 0:2 (bez borbe)
29. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 8 0:1 (10:25)
30. OK OLIMPIK 7 - OK DON BOSCO 2 0:2 (9:25,0:25)
6. kolo (15. ožujka 2020.)
31. OK DINAMO 7 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
32. OK DINAMO 8 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
33. OK DINAMO 9 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
34. OK OLIMPIK 6 - HOK GORICA termin nije određen
35. OK DINAMO 2 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
36. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 6 termin nije određen
7. kolo (5. travnja 2020.)
37. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 7 termin nije određen
38. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO 3 termin nije određen
39. HOK GORICA - OK DINAMO 2 0:2 (bez borbe)
40. OK OLIMPIK 4 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
41. OK OLIMPIK 7 - OK DINAMO 9 termin nije određen
42. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 8 termin nije određen
8. kolo (5. travnja 2020.)
43. OK DINAMO 7 - OK DINAMO 8 termin nije određen
44. OK DINAMO 9 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
45. OK OLIMPIK 6 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
46. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
47. OK DINAMO 3 - HOK GORICA termin nije određen
48. OK DINAMO 6 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
9. kolo (5. travnja 2020. - 17. svibnja 2020.)
49. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO 7 0:2 (bez borbe)
50. HOK GORICA - OK DINAMO 6 termin nije određen
51. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 3 0:2 (14:25,18:25)
52. OK OLIMPIK 7 - OK DINAMO 2 termin nije određen
53. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
54. OK DINAMO 8 - OK DINAMO 9 termin nije određen
10. kolo (17. svibnja 2020.)
55. OK DINAMO 7 - OK DINAMO 9 termin nije određen
56. OK OLIMPIK 6 - OK DINAMO 8 termin nije određen
57. OK DINAMO 2 - OK DON BOSCO 2 termin nije određen
58. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 7 termin nije određen
59. OK DINAMO 6 - OK OLIMPIK 4 termin nije određen
60. HAOK MLADOST 3 - HOK GORICA termin nije određen
11. kolo (17. svibnja 2020.)
61. HOK GORICA - OK DINAMO 7 termin nije određen
62. OK OLIMPIK 4 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
63. OK OLIMPIK 7 - OK DINAMO 6 0:2 (17:25,0:25)
64. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO 3 termin nije određen
65. OK DINAMO 8 - OK DINAMO 2 termin nije određen
66. OK DINAMO 9 - OK OLIMPIK 6 termin nije određen
2. zagrebačka liga - Zagreb - najmlađe kadetkinje U13
Plasman od 1. do 10. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK DUBRAVA 2 3 3 0 6 2 3.0000 165 103 1.6019 6
2. OK DINAMO 5 4 3 1 7 3 2.3333 217 152 1.4276 6
3. OK MEDVEŠČAK 3 4 3 1 7 3 2.3333 207 161 1.2857 6
4. OK OLIMPIK 5 3 2 1 5 2 2.5000 156 123 1.2683 4
5. OK OLIMPIK 2 4 2 2 5 5 1.0000 204 187 1.0909 4
6. OK MEDVEŠČAK 2 4 2 2 4 4 1.0000 162 151 1.0728 4
7. HAOK MLADOST 2 4 2 2 5 6 0.8333 194 193 1.0052 4
8. OK OLIMPIK 3 3 1 2 4 5 0.8000 151 172 0.8779 2
9. OK DINAMO 4 5 1 4 4 9 0.4444 162 257 0.6304 2
10. OK DINAMO 10 4 0 4 0 8 0.0000 81 200 0.4050 0
1. kolo
1. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 2 2:0 (25:17,25:13)
2. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK 3 2:1 (25:15,12:25,15:2)
3. OK OLIMPIK 5 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
4. OK DINAMO 10 - OK DINAMO 5 0:2 (12:25,2:25)
5. OK DINAMO 4 - HAOK MLADOST 2 1:2 (25:16,0:25,0:15)
2. kolo
6. OK OLIMPIK 2 - HAOK MLADOST 2 1:2 (25:16,21:25,13:15)
7. OK DINAMO 5 - OK DINAMO 4 2:0 (25:22,25:0)
8. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 10 2:0 (25:17,25:3)
9. OK OLIMPIK 3 - OK OLIMPIK 5 2:1 (25:17,23:25,16:14)
10. OK MEDVEŠČAK 2 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (14:25,14:25)
3. kolo
11. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK 2 1:2 (27:25,18:25,10:15)
12. OK OLIMPIK 5 - OK MEDVEŠČAK 2 2:0 (25:20,25:14)
13. OK DINAMO 10 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
14. OK DINAMO 4 - HAOK DUBRAVA 2 1:2 (25:16,0:25,0:15)
15. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 5 1:2 (25:19,23:25,9:15)
4. kolo
16. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
17. HAOK DUBRAVA 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
18. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 4 1:2 (13:25,26:24,6:15)
19. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 10 2:0 (25:12,25:9)
20. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
5. kolo
21. OK OLIMPIK 5 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
22. OK DINAMO 10 - OK MEDVEŠČAK 3 termin nije određen
23. OK DINAMO 4 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
24. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
25. OK DINAMO 5 - HAOK DUBRAVA 2 1:2 (24:26,25:18,9:15)
6. kolo
26. OK OLIMPIK 2 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
27. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 5 termin nije određen
28. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
29. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO 4 2:0 (25:20,25:6)
30. OK OLIMPIK 5 - OK DINAMO 10 termin nije određen
7. kolo
31. OK DINAMO 10 - OK OLIMPIK 2 0:2 (6:25,20:25)
32. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
33. HAOK MLADOST 2 - OK MEDVEŠČAK 3 termin nije određen
34. OK DINAMO 5 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
35. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
8. kolo
36. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
37. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 2 termin nije određen
38. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO 5 termin nije određen
39. OK OLIMPIK 5 - HAOK MLADOST 2 2:0 (25:16,25:9)
40. OK DINAMO 10 - OK DINAMO 4 termin nije određen
9. kolo
41. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
42. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 10 termin nije određen
43. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 5 termin nije određen
44. HAOK DUBRAVA 2 - OK MEDVEŠČAK 3 termin nije određen
45. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 23. ožujka 2020., 13,26
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem