Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U11
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC 4 4 0 11 1 11.0000 176 74 2.3784 11
2. OK MEDVEŠČAK 2 4 3 1 8 4 2.0000 146 126 1.1587 8
3. OK DINAMO 4 4 2 2 7 5 1.4000 147 113 1.3009 7
4. OK DINAMO 3 4 1 3 3 9 0.3333 114 160 0.7125 3
5. OK DINAMO 10 4 0 4 1 11 0.0909 69 179 0.3855 1
Opći propisnik natjecanja mlađih dobnih kategorija ZOS-a
Aneks Općeg propisnika natjecanja mlađih dobnih kategorija ZOS-a 2019./2020.
1. kolo (27. listopada 2019.)
1. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 10 3:0 (15:11,15:7,15:6)
2. 0 - OK DINAMO 4 -
3. OK KARLOVAC - OK DINAMO 3 3:0 (15:1,15:1,15:14)
2. kolo (27. listopada 2019.)
4. OK DINAMO 10 - OK DINAMO 3 1:2 (14:15,15:14,5:15)
5. OK DINAMO 4 - OK KARLOVAC 0:3 (7:15,8:15,11:15)
6. OK MEDVEŠČAK 2 - 0 -
3. kolo (1. prosinca 2019.)
7. 0 - OK DINAMO 10 -
8. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 2 2:1 (15:8,15:5,11:15)
9. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 4 0:3 (10:15,10:15,4:15)
4. kolo (1. prosinca 2019.)
10. OK DINAMO 10 - OK DINAMO 4 0:3 (7:15,0:15,0:15)
11. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 3 2:1 (15:8,15:7,6:15)
12. 0 - OK KARLOVAC -
5. kolo (27. listopada 2019. - 1. prosinca 2019.)
13. OK KARLOVAC - OK DINAMO 10 3:0 (15:4,15:0,15:0)
14. OK DINAMO 3 - 0 -
15. OK DINAMO 4 - OK MEDVEŠČAK 2 1:2 (15:7,10:15,6:15)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 2 5 4 1 11 4 2.7500 189 102 1.8529 11
2. OK OLIMPIK 2 5 3 2 10 5 2.0000 196 127 1.5433 10
3. OK DINAMO 6 5 3 2 10 5 2.0000 187 145 1.2897 10
4. OK DINAMO 7 5 3 2 9 6 1.5000 149 136 1.0956 9
5. HAOK MLADOST 3 5 1 4 3 12 0.2500 110 193 0.5699 3
6. OK DINAMO 9 5 1 4 2 13 0.1538 83 211 0.3934 2
1. kolo (27. listopada 2019.)
1. OK DINAMO 2 - OK DINAMO 7 2:1 (5:15,15:0,15:0)
2. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 6 2:1 (15:4,15:6,12:15)
3. OK DINAMO 9 - HAOK MLADOST 3 2:1 (15:13,13:15,15:3)
2. kolo (27. listopada 2019.)
4. OK DINAMO 7 - HAOK MLADOST 3 1:2 (15:3,0:15,0:15)
5. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 9 3:0 (15:6,15:6,15:13)
6. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 2 2:1 (15:3,15:12,9:15)
3. kolo (1. prosinca 2019.)
7. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 7 1:2 (15:7,5:15,14:15)
8. OK DINAMO 9 - OK DINAMO 2 0:3 (6:15,0:15,0:15)
9. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO 6 0:3 (5:15,6:15,5:15)
4. kolo (1. prosinca 2019.)
10. OK DINAMO 7 - OK DINAMO 6 2:1 (15:10,15:6,7:15)
11. OK DINAMO 2 - HAOK MLADOST 3 3:0 (15:9,15:1,15:0)
12. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 9 3:0 (15:6,15:0,15:0)
5. kolo (1. prosinca 2019.)
13. OK DINAMO 9 - OK DINAMO 7 0:3 (3:15,0:15,0:15)
14. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK 2 0:3 (4:15,13:15,3:15)
15. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 2 2:1 (15:3,11:15,15:7)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 5 5 4 1 11 4 2.7500 218 113 1.9292 11
2. OK OLIMPIK 3 5 4 1 10 5 2.0000 193 141 1.3688 10
3. OK DINAMO 11 5 3 2 7 8 0.8750 178 181 0.9834 7
4. HOK GORICA 5 3 2 8 7 1.1429 134 150 0.8933 6
5. HAOK MLADOST 2 5 1 4 5 10 0.5000 156 197 0.7919 5
6. OK DINAMO 8 5 0 5 4 11 0.3636 110 207 0.5314 4
1. kolo (27. listopada 2019.)
1. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 5 1:2 (9:15,15:14,0:15)
2. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 11 2:1 (15:7,6:15,15:11)
3. HOK GORICA - OK DINAMO 8 3:0 (15:0,15:5,15:2)
2. kolo (27. listopada 2019.)
4. OK DINAMO 5 - OK DINAMO 8 2:1 (12:15,15:3,15:3)
5. OK DINAMO 11 - HOK GORICA 0:3 (12:15,6:15,10:15)
6. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK 3 0:3 (13:15,13:15,8:15)
3. kolo (27. listopada 2019.)
7. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 5 0:3 (6:15,10:15,14:15)
8. HOK GORICA - HAOK MLADOST 2 2:1 (14:15,15:6,15:4)
9. OK DINAMO 8 - OK DINAMO 11 1:2 (4:15,15:9,10:15)
4. kolo (1. prosinca 2019.)
10. OK DINAMO 5 - OK DINAMO 11 1:2 (15:8,14:15,13:15)
11. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 8 2:1 (15:5,14:15,15:4)
12. OK OLIMPIK 3 - HOK GORICA 3:0 (bez borbe)
5. kolo (1. prosinca 2019.)
13. HOK GORICA - OK DINAMO 5 0:3 (bez borbe)
14. OK DINAMO 8 - OK OLIMPIK 3 1:2 (5:15,15:7,9:15)
15. OK DINAMO 11 - HAOK MLADOST 2 2:1 (10:15,15:10,15:4)
Plasman od 1. do 9. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC 2 2 0 5 1 5.0000 86 54 1.5926 5
2. OK DINAMO 5 2 1 1 4 2 2.0000 87 68 1.2794 4
3. OK DINAMO 6 2 1 1 3 3 1.0000 72 68 1.0588 3
4. OK OLIMPIK 2 2 1 1 3 3 1.0000 73 70 1.0429 3
5. OK DINAMO 11 2 1 1 3 3 1.0000 71 78 0.9103 3
6. OK MEDVEŠČAK 2 2 1 1 3 3 1.0000 65 72 0.9028 3
7. OK DINAMO 2 2 1 1 3 3 1.0000 64 71 0.9014 3
8. OK OLIMPIK 3 2 1 1 2 4 0.5000 66 78 0.8462 2
9. OK DINAMO 4 2 0 2 1 5 0.2000 57 82 0.6951 1
1. kolo (24. svibnja 2020.)
1. OK DINAMO 4 - 0 -
2. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 2 2:1 (15:8,15:5,11:15)
3. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 2 2:1 (15:3,15:12,9:15)
4. OK DINAMO 5 - OK OLIMPIK 3 3:0 (15:6,15:10,15:14)
5. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 11 termin nije određen
2. kolo (24. svibnja 2020.)
6. 0 - OK DINAMO 11 -
7. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 6 termin nije određen
8. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
9. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 2 termin nije određen
10. OK DINAMO 4 - OK KARLOVAC 0:3 (7:15,8:15,11:15)
3. kolo (24. svibnja 2020.)
11. OK KARLOVAC - 0 -
12. OK DINAMO 2 - OK DINAMO 4 termin nije određen
13. OK DINAMO 5 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
14. OK DINAMO 6 - OK OLIMPIK 2 1:2 (13:15,15:13,3:15)
15. OK DINAMO 11 - OK OLIMPIK 3 1:2 (7:15,15:6,11:15)
4. kolo (26. siječnja 2020.)
16. 0 - OK OLIMPIK 3 -
17. OK OLIMPIK 2 - OK DINAMO 11 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 11,30
18. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 6 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 11,30
19. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 5 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 11,30
20. OK KARLOVAC - OK DINAMO 2 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 11,30
5. kolo (26. siječnja 2020.)
21. OK DINAMO 2 - 0 -
22. OK DINAMO 5 - OK KARLOVAC nedjelja, 26. siječnja 2020. u 12,15
23. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 4 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 13,00
24. OK DINAMO 11 - OK MEDVEŠČAK 2 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 12,15
25. OK OLIMPIK 3 - OK OLIMPIK 2 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 13,00
6. kolo (8. ožujka 2020.)
26. 0 - OK OLIMPIK 2 -
27. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
28. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 11 termin nije određen
29. OK KARLOVAC - OK DINAMO 6 termin nije određen
30. OK DINAMO 2 - OK DINAMO 5 termin nije određen
7. kolo (8. ožujka 2020. - 24. svibnja 2020.)
31. OK DINAMO 5 - 0 -
32. OK DINAMO 6 - OK DINAMO 2 2:1 (15:3,11:15,15:7)
33. OK DINAMO 11 - OK KARLOVAC termin nije određen
34. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 4 termin nije određen
35. OK OLIMPIK 2 - OK MEDVEŠČAK 2 termin nije određen
8. kolo (8. ožujka 2020.)
36. 0 - OK MEDVEŠČAK 2 -
37. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 2 termin nije određen
38. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 3 termin nije određen
39. OK DINAMO 2 - OK DINAMO 11 termin nije određen
40. OK DINAMO 5 - OK DINAMO 6 termin nije određen
9. kolo (26. siječnja 2020. - 24. svibnja 2020.)
41. OK DINAMO 6 - 0 -
42. OK DINAMO 11 - OK DINAMO 5 2:1 (8:15,15:14,15:13)
43. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 2 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 12,15
44. OK OLIMPIK 2 - OK KARLOVAC termin nije određen
45. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 4 2:1 (7:15,15:10,15:6)
Plasman od 10. do 17. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HOK GORICA 2 2 0 5 1 5.0000 89 32 2.7813 5
2. OK DINAMO 7 2 1 1 4 2 2.0000 60 36 1.6667 4
3. HAOK MLADOST 3 2 1 1 3 3 1.0000 64 58 1.1034 3
4. HAOK MLADOST 2 2 1 1 3 3 1.0000 69 68 1.0147 3
5. OK DINAMO 3 1 1 0 2 1 2.0000 44 34 1.2941 2
6. OK DINAMO 9 2 1 1 2 4 0.5000 46 76 0.6053 2
7. OK DINAMO 10 1 0 1 1 2 0.5000 34 44 0.7727 1
8. OK DINAMO 8 2 0 2 1 5 0.2000 31 89 0.3483 1
1. kolo (8. ožujka 2020.)
1. HOK GORICA - HAOK MLADOST 2 2:1 (14:15,15:6,15:4)
2. OK DINAMO 7 - HAOK MLADOST 3 1:2 (15:3,0:15,0:15)
3. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 10 2:1 (15:14,14:15,15:5)
4. OK DINAMO 8 - OK DINAMO 9 termin nije određen
2. kolo (26. siječnja 2020.)
5. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 9 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 11,30
6. OK DINAMO 10 - OK DINAMO 8 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 9,00
7. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO 3 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 12,15
8. HOK GORICA - OK DINAMO 7 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 12,15
3. kolo (26. siječnja 2020.)
9. OK DINAMO 7 - HAOK MLADOST 2 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 13,00
10. OK DINAMO 3 - HOK GORICA nedjelja, 26. siječnja 2020. u 13,00
11. OK DINAMO 8 - HAOK MLADOST 3 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 10,30
12. OK DINAMO 9 - OK DINAMO 10 nedjelja, 26. siječnja 2020. u 9,45
4. kolo (8. ožujka 2020.)
13. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO 10 termin nije određen
14. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO 9 1:2 (13:15,15:13,3:15)
15. HOK GORICA - OK DINAMO 8 3:0 (15:0,15:5,15:2)
16. OK DINAMO 7 - OK DINAMO 3 termin nije određen
5. kolo (8. ožujka 2020.)
17. OK DINAMO 3 - HAOK MLADOST 2 termin nije određen
18. OK DINAMO 8 - OK DINAMO 7 termin nije određen
19. OK DINAMO 9 - HOK GORICA termin nije određen
20. OK DINAMO 10 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
6. kolo (24. svibnja 2020.)
21. HAOK MLADOST 2 - HAOK MLADOST 3 termin nije određen
22. HOK GORICA - OK DINAMO 10 termin nije određen
23. OK DINAMO 7 - OK DINAMO 9 3:0 (15:3,15:0,15:0)
24. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 8 termin nije određen
7. kolo (8. ožujka 2020. - 24. svibnja 2020.)
25. OK DINAMO 8 - HAOK MLADOST 2 1:2 (5:15,15:14,4:15)
26. OK DINAMO 9 - OK DINAMO 3 termin nije određen
27. OK DINAMO 10 - OK DINAMO 7 termin nije određen
28. HAOK MLADOST 3 - HOK GORICA termin nije određen
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 24. siječnja 2020., 12,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem