Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
Božićni turnir 2019 - mlađe kadetkinje
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. LJUBLJANA VITAL 2 2 0 4 0 100 48 2.0833 4
2. ČEPIN 2 1 1 2 2 1.0000 84 61 1.3770 2
3. ZAGREB OLIMPIK 2 0 2 0 4 0.0000 25 100 0.2500 0
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. ZAGREB OLIMPIK - ČEPIN 0:2 (6:25,5:25)
2. kolo (21. prosinca 2019.)
2. ČEPIN - LJUBLJANA VITAL 0:2 (15:25,19:25)
3. kolo (21. prosinca 2019.)
3. LJUBLJANA VITAL - ZAGREB OLIMPIK 2:0 (25:7,25:7)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. IVANEC 2 1 0 3 1 3.0000 97 58 1.6724 3
2. DUBROVNIK 2 1 0 3 1 3.0000 91 63 1.4444 3
3. LJUBLJANA VITAL 5 2 0 2 0 4 0.0000 33 100 0.3300 0
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. DUBROVNIK - IVANEC 1:1 (16:25,25:22)
2. kolo (21. prosinca 2019.)
2. IVANEC - LJUBLJANA VITAL 5 2:0 (25:9,25:8)
3. kolo (21. prosinca 2019.)
3. LJUBLJANA VITAL 5 - DUBROVNIK 0:2 (8:25,8:25)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ZAGREB 2 2 0 4 0 100 47 2.1277 4
2. ŽUPA DUBROVAČKA 2 1 1 2 2 1.0000 84 84 1.0000 2
3. LJUBLJANA VITAL 3 2 0 2 0 4 0.0000 47 100 0.4700 0
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. ZAGREB - ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:16,25:18)
2. kolo (21. prosinca 2019.)
2. ŽUPA DUBROVAČKA - LJUBLJANA VITAL 3 2:0 (25:14,25:20)
3. kolo (21. prosinca 2019.)
3. LJUBLJANA VITAL 3 - ZAGREB 0:2 (10:25,3:25)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 2 0 4 0 100 76 1.3158 4
2. VINKOVCI 2 1 1 2 2 1.0000 89 75 1.1867 2
3. SISAK 2 0 2 0 4 0.0000 62 100 0.6200 0
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. VINKOVCI - SISAK 2:0 (25:11,25:14)
2. kolo (21. prosinca 2019.)
2. SISAK - LJUBLJANA VOLLEYBALL 0:2 (21:25,16:25)
3. kolo (21. prosinca 2019.)
3. LJUBLJANA VOLLEYBALL - VINKOVCI 2:0 (25:17,25:22)
Skupina E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ISTARSKA ŽUPANIJA 2 2 0 4 0 100 45 2.2222 4
2. ZAGREB 2 2 1 1 2 2 1.0000 81 76 1.0658 2
3. LJUBLJANA VITAL 6 2 0 2 0 4 0.0000 40 100 0.4000 0
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. ISTARSKA ŽUPANIJA - LJUBLJANA VITAL 6 2:0 (25:6,25:8)
2. kolo (21. prosinca 2019.)
2. LJUBLJANA VITAL 6 - ZAGREB 2 0:2 (21:25,5:25)
3. kolo (21. prosinca 2019.)
3. ZAGREB 2 - ISTARSKA ŽUPANIJA 0:2 (15:25,16:25)
Skupina F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŠIBENIK 2 2 0 4 0 100 62 1.6129 4
2. FERIVI VIŠNJEVAC 2 1 1 2 2 1.0000 91 85 1.0706 2
3. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 2 0 2 0 4 0.0000 56 100 0.5600 0
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 - FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (17:25,18:25)
2. kolo (21. prosinca 2019.)
2. FERIVI VIŠNJEVAC - ŠIBENIK 0:2 (19:25,22:25)
3. kolo (21. prosinca 2019.)
3. ŠIBENIK - LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 2:0 (25:11,25:10)
Skupina G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OSIJEK 2 1 0 3 1 3.0000 88 82 1.0732 3
2. LJUBLJANA VITAL 2 2 0 0 2 2 1.0000 88 76 1.1579 2
3. GORICA 2 0 1 1 3 0.3333 73 91 0.8022 1
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. LJUBLJANA VITAL 2 - OSIJEK 1:1 (25:13,22:25)
2. kolo (21. prosinca 2019.)
2. OSIJEK - GORICA 2:0 (25:18,25:17)
3. kolo (21. prosinca 2019.)
3. GORICA - LJUBLJANA VITAL 2 1:1 (13:25,25:16)
Skupina H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. TROGIR 2 2 0 4 0 100 56 1.7857 4
2. ZAGREB DUBRAVA 2 1 1 2 2 1.0000 89 74 1.2027 2
3. LJUBLJANA VITAL 4 2 0 2 0 4 0.0000 41 100 0.4100 0
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. LJUBLJANA VITAL 4 - ZAGREB DUBRAVA 0:2 (7:25,17:25)
2. kolo (21. prosinca 2019.)
2. ZAGREB DUBRAVA - TROGIR 0:2 (19:25,20:25)
3. kolo (21. prosinca 2019.)
3. TROGIR - LJUBLJANA VITAL 4 2:0 (25:3,25:14)
Plasman od 1. do 8. mjesta
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. LJUBLJANA VITAL - IVANEC 2:0 (25:6,25:11)
2. ZAGREB - LJUBLJANA VOLLEYBALL 2:0 (25:20,25:21)
3. ISTARSKA ŽUPANIJA - ŠIBENIK 2:0 (25:19,25:16)
4. OSIJEK - TROGIR 0:2 (13:25,8:25)
ČETVRTFINALE (22. prosinca 2019.)
5. IVANEC - LJUBLJANA VOLLEYBALL 2:0 (25:22,25:20)
6. ŠIBENIK - OSIJEK 2:0 (25:11,25:20)
POLUFINALE (22. prosinca 2019.)
7. LJUBLJANA VITAL - ZAGREB 1:1 (21:25,25:16)
8. ISTARSKA ŽUPANIJA - TROGIR 2:0 (25:18,25:12)
ZA SEDMO MJESTO (22. prosinca 2019.)
9. LJUBLJANA VOLLEYBALL - OSIJEK 2:0 (25:20,25:15)
ZA PETO MJESTO (22. prosinca 2019.)
10. IVANEC - ŠIBENIK 0:2 (22:25,16:25)
ZA TREĆE MJESTO (22. prosinca 2019.)
11. ZAGREB - TROGIR 2:0 (25:14,25:18)
FINALE (22. prosinca 2019.)
12. LJUBLJANA VITAL - ISTARSKA ŽUPANIJA 2:1 (22:25,25:22,15:13)
Plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. ČEPIN - DUBROVNIK 2:0 (25:16,25:12)
2. ŽUPA DUBROVAČKA - VINKOVCI 0:2 (20:25,20:25)
3. ZAGREB 2 - FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:17,25:19)
4. LJUBLJANA VITAL 2 - ZAGREB DUBRAVA 1:1 (21:25,25:20)
ČETVRTFINALE (22. prosinca 2019.)
5. DUBROVNIK - ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:17,25:17)
6. FERIVI VIŠNJEVAC - ZAGREB DUBRAVA 1:1 (25:18,24:25)
POLUFINALE (22. prosinca 2019.)
7. ČEPIN - VINKOVCI 2:0 (25:14,25:8)
8. ZAGREB 2 - LJUBLJANA VITAL 2 2:0 (25:19,25:20)
ZA 15. MJESTO (22. prosinca 2019.)
9. ZAGREB DUBRAVA - ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:18,25:11)
ZA 13. MJESTO (22. prosinca 2019.)
10. FERIVI VIŠNJEVAC - DUBROVNIK 2:0 (25:18,25:14)
ZA 11. MJESTO (22. prosinca 2019.)
11. VINKOVCI - LJUBLJANA VITAL 2 2:0 (25:23,25:10)
ZA DEVETO MJESTO (22. prosinca 2019.)
12. ČEPIN - ZAGREB 2 2:0 (25:18,25:20)
Plasman od 17. do 24. mjesta
1. kolo (21. prosinca 2019.)
1. ZAGREB OLIMPIK - LJUBLJANA VITAL 5 2:0 (25:18,25:19)
2. LJUBLJANA VITAL 3 - SISAK 2:0 (bez borbe)
3. LJUBLJANA VITAL 6 - LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 1:1 (25:14,15:25)
4. GORICA - LJUBLJANA VITAL 4 0:2 (20:25,22:25)
ČETVRTFINALE (22. prosinca 2019.)
5. LJUBLJANA VITAL 5 - SISAK 0:2 (22:25,19:25)
6. LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 - GORICA 2:0 (25:22,25:12)
POLUFINALE (22. prosinca 2019.)
7. ZAGREB OLIMPIK - LJUBLJANA VITAL 3 2:0 (25:22,25:13)
8. LJUBLJANA VITAL 6 - LJUBLJANA VITAL 4 1:1 (25:21,14:25)
ZA 23. MJESTO (22. prosinca 2019.)
9. GORICA - LJUBLJANA VITAL 5 1:1 (25:23,21:25)
ZA 21. MJESTO (22. prosinca 2019.)
10. SISAK - LJUBLJANA VOLLEYBALL 2 0:2 (18:25,23:25)
ZA 19. MJESTO (22. prosinca 2019.)
11. LJUBLJANA VITAL 3 - LJUBLJANA VITAL 6 2:0 (25:20,25:11)
ZA 17. MJESTO (22. prosinca 2019.)
12. ZAGREB OLIMPIK - LJUBLJANA VITAL 4 2:0 (25:15,25:13)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 8. srpnja 2020., 12,32
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem