Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - mlađe kadetkinje (2022./2023.)
skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 8 8 0 16 0 400 152 2.6316 24
2. OK KARLOVAC 8 5 3 12 7 1.7143 389 339 1.1475 16
3. OK OLIMPIK (plavi) 8 5 3 12 7 1.7143 395 363 1.0882 16
4. OK DINAMO (Dubrava) 8 5 3 10 7 1.4286 346 370 0.9351 14
5. OK MEDVEŠČAK 3 8 5 3 11 8 1.3750 395 360 1.0972 14
6. OK DINAMO (Špansko) 8 5 3 10 8 1.2500 365 353 1.0340 13
7. OK DINAMO (Malešnica) 8 2 6 5 13 0.3846 346 390 0.8872 6
8. OK OLIMPIK (bijeli) 8 1 7 4 14 0.2857 293 419 0.6993 5
9. OK OLIMPIK (zeleni) 8 0 8 0 16 0.0000 217 400 0.5425 0
1. kolo (6. studenog 2022.)
1. HAOK MLADOST 2 - 0 -
2. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK (bijeli) 2:0 (25:15,25:18)
3. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK (zeleni) 2:0 (25:15,25:10)
4. OK DINAMO (Dubrava) - OK OLIMPIK (plavi) 2:1 (25:20,22:25,17:15)
5. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Malešnica) 2:1 (25:18,17:25,16:14)
2. kolo (6. studenog 2022.)
6. 0 - OK DINAMO (Malešnica) -
7. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:22,25:16)
8. OK OLIMPIK (zeleni) - OK DINAMO (Dubrava) 0:2 (16:25,15:25)
9. OK OLIMPIK (bijeli) - OK MEDVEŠČAK 3 1:2 (25:21,21:25,8:15)
10. HAOK MLADOST 2 - OK KARLOVAC 2:0 (25:5,25:14)
3. kolo (6. studenog 2022.)
11. OK KARLOVAC - 0 -
12. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK MLADOST 2 0:2 (14:25,17:25)
13. OK DINAMO (Dubrava) - OK OLIMPIK (bijeli) 2:0 (25:22,25:20)
14. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (zeleni) 2:0 (25:11,25:19)
15. OK DINAMO (Malešnica) - OK OLIMPIK (plavi) 0:2 (22:25,18:25)
4. kolo (11. prosinca 2022.)
16. 0 - OK OLIMPIK (plavi) -
17. OK OLIMPIK (zeleni) - OK DINAMO (Malešnica) 0:2 (7:25,23:25)
18. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DINAMO (Špansko) 0:2 (14:25,18:25)
19. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Dubrava) 2:0 (25:12,25:14)
20. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 3 2:1 (21:25,25:19,16:14)
5. kolo (11. prosinca 2022.)
21. OK MEDVEŠČAK 3 - 0 -
22. OK DINAMO (Dubrava) - OK KARLOVAC 0:2 (20:25,10:25)
23. OK DINAMO (Špansko) - HAOK MLADOST 2 0:2 (8:25,14:25)
24. OK DINAMO (Malešnica) - OK OLIMPIK (bijeli) 2:1 (25:27,25:18,15:6)
25. OK OLIMPIK (plavi) - OK OLIMPIK (zeleni) 2:0 (25:14,25:15)
6. kolo (11. prosinca 2022.)
26. 0 - OK OLIMPIK (zeleni) -
27. OK OLIMPIK (bijeli) - OK OLIMPIK (plavi) 0:2 (13:25,8:25)
28. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Malešnica) 2:0 (25:8,25:8)
29. OK KARLOVAC - OK DINAMO (Špansko) 1:2 (13:25,25:11,11:15)
30. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Dubrava) 2:0 (25:7,25:16)
7. kolo (5. veljače 2023.)
31. OK DINAMO (Dubrava) - 0 -
32. OK DINAMO (Špansko) - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:10,25:22)
33. OK DINAMO (Malešnica) - OK KARLOVAC 0:2 (24:26,13:25)
34. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 2 0:2 (6:25,13:25)
35. OK OLIMPIK (zeleni) - OK OLIMPIK (bijeli) 0:2 (23:25,20:25)
8. kolo (5. veljače 2023.)
36. 0 - OK OLIMPIK (bijeli) -
37. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (zeleni) 2:0 (25:4,25:5)
38. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK (plavi) 1:2 (25:20,23:25,10:15)
39. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Malešnica) 2:0 (25:20,25:20)
40. OK DINAMO (Dubrava) - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (28:26,25:20)
9. kolo (5. veljače 2023.)
41. OK DINAMO (Špansko) - 0 -
42. OK DINAMO (Malešnica) - OK DINAMO (Dubrava) 0:2 (18:25,23:25)
43. OK OLIMPIK (plavi) - OK MEDVEŠČAK 3 1:2 (25:23,19:25,12:15)
44. OK OLIMPIK (zeleni) - OK KARLOVAC 0:2 (8:25,12:25)
45. OK OLIMPIK (bijeli) - HAOK MLADOST 2 0:2 (4:25,6:25)
skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 8 8 0 16 0 400 172 2.3256 24
2. HAOK DUBRAVA 2 8 6 2 12 5 2.4000 385 279 1.3799 17
3. OK OLIMPIK (žuti) 8 6 2 12 5 2.4000 367 271 1.3542 17
4. OK DINAMO (selekcija U13) 8 5 3 12 6 2.0000 387 331 1.1692 17
5. HAOK MLADOST 5 8 5 3 11 7 1.5714 333 301 1.1063 15
6. OK DINAMO (Maksimir) 8 3 5 6 11 0.5455 280 353 0.7932 8
7. OK DINAMO (Vrbani A) 8 2 6 5 12 0.4167 292 356 0.8202 7
8. OK OLIMPIK (narančasti) 8 1 7 2 14 0.1429 251 379 0.6623 3
9. OK OLIMPIK (crveni) 8 0 8 0 16 0.0000 147 400 0.3675 0
1. kolo (6. studenog 2022.)
1. HAOK MLADOST 3 - 0 -
2. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (crveni) 2:0 (25:6,25:0)
3. HAOK MLADOST 5 - OK OLIMPIK (narančasti) 2:0 (25:13,25:6)
4. OK DINAMO (Maksimir) - OK OLIMPIK (žuti) 0:2 (7:25,17:25)
5. OK DINAMO (Vrbani A) - OK DINAMO (selekcija U13) 0:2 (13:25,19:25)
2. kolo (6. studenog 2022.)
6. 0 - OK DINAMO (selekcija U13) -
7. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Vrbani A) 2:0 (25:18,25:8)
8. OK OLIMPIK (narančasti) - OK DINAMO (Maksimir) 0:2 (20:25,7:25)
9. OK OLIMPIK (crveni) - HAOK MLADOST 5 0:2 (5:25,13:25)
10. HAOK MLADOST 3 - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:19,25:14)
3. kolo (6. studenog 2022.)
11. HAOK DUBRAVA 2 - 0 -
12. HAOK MLADOST 5 - HAOK MLADOST 3 0:2 (11:25,6:25)
13. OK DINAMO (Maksimir) - OK OLIMPIK (crveni) 2:0 (25:11,25:12)
14. OK DINAMO (Vrbani A) - OK OLIMPIK (narančasti) 2:0 (25:16,25:16)
15. OK DINAMO (selekcija U13) - OK OLIMPIK (žuti) 1:2 (23:25,25:22,13:15)
4. kolo (11. prosinca 2022.)
16. 0 - OK OLIMPIK (žuti) -
17. OK OLIMPIK (narančasti) - OK DINAMO (selekcija U13) 0:2 (17:25,21:25)
18. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Vrbani A) 0:2 (12:25,10:25)
19. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Maksimir) 2:0 (25:2,25:10)
20. HAOK DUBRAVA 2 - HAOK MLADOST 5 2:1 (25:14,19:25,15:4)
5. kolo (11. prosinca 2022.)
21. HAOK MLADOST 5 - 0 -
22. OK DINAMO (Maksimir) - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (17:25,22:25)
23. OK DINAMO (Vrbani A) - HAOK MLADOST 3 0:2 (8:25,12:25)
24. OK DINAMO (selekcija U13) - OK OLIMPIK (crveni) 2:0 (25:11,25:8)
25. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (narančasti) 2:0 (25:16,25:14)
6. kolo (11. prosinca 2022.)
26. 0 - OK OLIMPIK (narančasti) -
27. OK OLIMPIK (crveni) - OK OLIMPIK (žuti) 0:2 (8:25,5:25)
28. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (selekcija U13) 2:0 (25:7,25:16)
29. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO (Vrbani A) 2:0 (25:12,25:19)
30. HAOK MLADOST 5 - OK DINAMO (Maksimir) 2:0 (25:12,25:10)
7. kolo (5. veljače 2023.)
31. OK DINAMO (Maksimir) - 0 -
32. OK DINAMO (Vrbani A) - HAOK MLADOST 5 0:2 (15:25,15:25)
33. OK DINAMO (selekcija U13) - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:21,25:22)
34. OK OLIMPIK (žuti) - HAOK MLADOST 3 0:2 (12:25,12:25)
35. OK OLIMPIK (narančasti) - OK OLIMPIK (crveni) 2:0 (25:17,25:12)
8. kolo (5. veljače 2023.)
36. 0 - OK OLIMPIK (crveni) -
37. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK (narančasti) 2:0 (25:14,25:12)
38. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:18,25:13)
39. HAOK MLADOST 5 - OK DINAMO (selekcija U13) 2:1 (25:20,16:25,15:8)
40. OK DINAMO (Maksimir) - OK DINAMO (Vrbani A) 2:1 (12:25,25:19,15:9)
9. kolo (5. veljače 2023.)
41. OK DINAMO (Vrbani A) - 0 -
42. OK DINAMO (selekcija U13) - OK DINAMO (Maksimir) 2:0 (25:12,25:19)
43. OK OLIMPIK (žuti) - HAOK MLADOST 5 2:0 (25:10,25:7)
44. OK OLIMPIK (narančasti) - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (18:25,11:25)
45. OK OLIMPIK (crveni) - HAOK MLADOST 3 0:2 (12:25,5:25)
skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK (crni) 8 8 0 16 0 406 258 1.5736 24
2. OK OLIMPIK (ljubičasti) 8 7 1 14 3 4.6667 398 296 1.3446 20
3. OK MEDVEŠČAK 2 8 6 2 13 4 3.2500 395 269 1.4684 19
4. HAOK MLADOST 4 8 4 4 8 10 0.8000 351 351 1.0000 10
5. OK DON BOSCO 2 8 3 5 8 10 0.8000 334 357 0.9356 11
6. OK DINAMO (Vrbani B) 8 3 5 8 11 0.7273 370 360 1.0278 10
7. OK DINAMO (Otok) 8 3 5 6 11 0.5455 340 351 0.9687 8
8. OK OLIMPIK (tirkizni) 8 2 6 5 13 0.3846 284 375 0.7573 6
9. OK DINAMO (Rapska) 8 0 8 0 16 0.0000 139 400 0.3475 0
1. kolo (6. studenog 2022.)
1. HAOK MLADOST 4 - 0 -
2. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (16:25,13:25)
3. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (17:25,23:25)
4. OK DINAMO (Rapska) - OK OLIMPIK (tirkizni) 0:2 (12:25,8:25)
5. OK DINAMO (Vrbani B) - OK DINAMO (Otok) 1:2 (25:20,21:25,10:15)
2. kolo (6. studenog 2022.)
6. 0 - OK DINAMO (Otok) -
7. OK OLIMPIK (tirkizni) - OK DINAMO (Vrbani B) 0:2 (10:25,15:25)
8. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (Rapska) 2:0 (25:7,25:5)
9. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK MEDVEŠČAK 2 2:1 (25:17,17:25,15:13)
10. HAOK MLADOST 4 - OK DON BOSCO 2 0:2 (20:25,22:25)
3. kolo (6. studenog 2022.)
11. OK DON BOSCO 2 - 0 -
12. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 4 2:0 (25:10,25:12)
13. OK DINAMO (Rapska) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (14:25,18:25)
14. OK DINAMO (Vrbani B) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (11:25,22:25)
15. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (tirkizni) 2:0 (25:12,25:14)
4. kolo (11. prosinca 2022.)
16. 0 - OK OLIMPIK (tirkizni) -
17. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:16,25:23)
18. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK DINAMO (Vrbani B) 2:0 (25:17,25:20)
19. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Rapska) 2:0 (25:3,25:4)
20. OK DON BOSCO 2 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (11:25,15:25)
5. kolo (11. prosinca 2022.)
21. OK MEDVEŠČAK 2 - 0 -
22. OK DINAMO (Rapska) - OK DON BOSCO 2 0:2 (6:25,10:25)
23. OK DINAMO (Vrbani B) - HAOK MLADOST 4 1:2 (25:15,23:25,12:15)
24. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (17:25,15:25)
25. OK OLIMPIK (tirkizni) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (19:25,12:25)
6. kolo (11. prosinca 2022.)
26. 0 - OK OLIMPIK (crni) -
27. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK OLIMPIK (tirkizni) 2:0 (25:5,25:9)
28. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:19,25:16)
29. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Vrbani B) 1:2 (20:25,25:15,8:15)
30. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Rapska) 2:0 (25:9,25:7)
7. kolo (5. veljače 2023.)
31. OK DINAMO (Rapska) - 0 -
32. OK DINAMO (Vrbani B) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (11:25,18:25)
33. OK DINAMO (Otok) - OK DON BOSCO 2 0:2 (12:25,21:25)
34. OK OLIMPIK (tirkizni) - HAOK MLADOST 4 1:2 (25:19,17:25,7:15)
35. OK OLIMPIK (crni) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 2:0 (31:29,25:12)
8. kolo (5. veljače 2023.)
36. 0 - OK OLIMPIK (ljubičasti) -
37. HAOK MLADOST 4 - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (14:25,18:25)
38. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (tirkizni) 1:2 (25:21,12:25,9:15)
39. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:22,25:19)
40. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Vrbani B) 0:2 (9:25,8:25)
9. kolo (5. veljače 2023.)
41. OK DINAMO (Vrbani B) - 0 -
42. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Rapska) 2:0 (25:12,25:7)
43. OK OLIMPIK (tirkizni) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (14:25,14:25)
44. OK OLIMPIK (crni) - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:13,25:17)
45. OK OLIMPIK (ljubičasti) - HAOK MLADOST 4 2:0 (25:18,25:23)
Plasman od 1. do 9. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 8 8 0 16 1 16.0000 413 259 1.5946 23
2. OK OLIMPIK (crni) 8 7 1 14 3 4.6667 407 288 1.4132 20
3. HAOK MLADOST 3 8 6 2 13 6 2.1667 429 338 1.2692 17
4. OK OLIMPIK (ljubičasti) 8 5 3 10 10 1.0000 401 406 0.9877 11
5. OK MEDVEŠČAK 2 8 4 4 10 8 1.2500 375 319 1.1755 14
6. OK OLIMPIK (plavi) 8 3 5 7 12 0.5833 332 422 0.7867 8
7. HAOK DUBRAVA 2 8 2 6 5 12 0.4167 339 346 0.9798 7
8. OK OLIMPIK (žuti) 8 1 7 5 14 0.3571 317 381 0.8320 6
9. OK KARLOVAC 8 0 8 2 16 0.1250 174 428 0.4065 -2
1. kolo (12. ožujka 2023.)
1. HAOK MLADOST 2 - 0 -
2. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK (plavi) 1:2 (25:20,23:25,10:15)
3. HAOK MLADOST 3 - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:19,25:14)
4. OK OLIMPIK (žuti) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (13:25,14:25)
5. OK OLIMPIK (crni) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 2:0 (31:29,25:12)
2. kolo (12. ožujka 2023.)
6. 0 - OK OLIMPIK (ljubičasti) -
7. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (17:25,23:25)
8. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:18,25:13)
9. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 3 1:2 (12:25,25:22,4:15)
10. HAOK MLADOST 2 - OK KARLOVAC 2:0 (25:5,25:14)
3. kolo (12. ožujka 2023.)
11. OK KARLOVAC - 0 -
12. HAOK MLADOST 3 - HAOK MLADOST 2 0:2 (21:25,21:25)
13. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (plavi) 1:2 (25:18,18:25,15:17)
14. OK OLIMPIK (crni) - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:16,25:20)
15. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK MEDVEŠČAK 2 2:1 (25:17,17:25,15:13)
4. kolo (12. ožujka 2023.)
16. 0 - OK MEDVEŠČAK 2 -
17. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 1:2 (26:24,21:25,7:15)
18. OK OLIMPIK (plavi) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (14:25,12:25)
19. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (žuti) 2:1 (23:25,25:9,15:7)
20. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST 3 0:2 (28:30,16:25)
5. kolo (23. travnja 2023.)
21. HAOK MLADOST 3 - 0 -
22. OK OLIMPIK (žuti) - OK KARLOVAC 2:0 (bez borbe)
23. OK OLIMPIK (crni) - HAOK MLADOST 2 0:2 (15:25,20:25)
24. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:21,25:12)
25. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:14,25:23)
6. kolo (23. travnja 2023.)
26. 0 - HAOK DUBRAVA 2 -
27. OK OLIMPIK (plavi) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (23:25,19:25)
28. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 2:0 (25:22,25:14)
29. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (bez borbe)
30. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:12,25:12)
7. kolo (12. ožujka 2023. - 23. travnja 2023.)
31. OK OLIMPIK (žuti) - 0 -
32. OK OLIMPIK (crni) - HAOK MLADOST 3 2:1 (26:24,23:25,17:15)
33. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK KARLOVAC 2:1 (23:25,25:15,15:13)
34. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 2 0:2 (15:25,17:25)
35. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (plavi) 0:2 (20:25,24:26)
8. kolo (14. svibnja 2023.)
36. 0 - OK OLIMPIK (plavi) -
37. HAOK MLADOST 2 - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:18,25:17)
38. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (bez borbe)
39. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 2:0 (25:12,25:20)
40. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (21:25,10:25)
9. kolo (14. svibnja 2023.)
41. OK OLIMPIK (crni) - 0 -
42. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK OLIMPIK (žuti) 2:1 (25:19,18:25,15:11)
43. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 3 1:2 (13:25,25:16,10:15)
44. HAOK DUBRAVA 2 - OK KARLOVAC 2:0 (bez borbe)
45. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 2 0:2 (6:25,13:25)
Plasman od 10. do 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (selekcija U13) 8 6 2 14 5 2.8000 420 336 1.2500 19
2. HAOK MLADOST 5 8 6 2 13 8 1.6250 390 366 1.0656 15
3. HAOK MLADOST 4 8 5 3 11 8 1.3750 390 368 1.0598 14
4. OK DINAMO (Vrbani B) 8 5 3 11 9 1.2222 400 372 1.0753 13
5. OK DINAMO (Špansko) 8 4 4 8 9 0.8889 362 333 1.0871 11
6. OK DON BOSCO 2 8 3 5 9 11 0.8182 363 396 0.9167 11
7. OK MEDVEŠČAK 3 8 3 5 8 10 0.8000 359 334 1.0749 11
8. OK DINAMO (Dubrava) 8 3 5 8 10 0.8000 335 386 0.8679 11
9. OK DINAMO (Maksimir) 8 1 7 3 15 0.2000 274 402 0.6816 3
1. kolo (12. ožujka 2023.)
1. OK DINAMO (Dubrava) - 0 -
2. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Špansko) 0:2 (10:25,22:25)
3. OK DINAMO (selekcija U13) - HAOK MLADOST 5 1:2 (20:25,25:16,8:15)
4. OK DINAMO (Maksimir) - OK DINAMO (Vrbani B) 1:2 (11:25,25:16,12:15)
5. HAOK MLADOST 4 - OK DON BOSCO 2 0:2 (20:25,22:25)
2. kolo (12. ožujka 2023.)
6. 0 - OK DON BOSCO 2 -
7. OK DINAMO (Vrbani B) - HAOK MLADOST 4 1:2 (25:15,23:25,12:15)
8. HAOK MLADOST 5 - OK DINAMO (Maksimir) 2:0 (25:12,25:10)
9. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (selekcija U13) 2:1 (23:25,25:20,15:10)
10. OK DINAMO (Dubrava) - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (7:25,16:25)
3. kolo (12. ožujka 2023.)
11. OK MEDVEŠČAK 3 - 0 -
12. OK DINAMO (selekcija U13) - OK DINAMO (Dubrava) 2:0 (25:12,25:19)
13. OK DINAMO (Maksimir) - OK DINAMO (Špansko) 0:2 (8:25,10:25)
14. HAOK MLADOST 4 - HAOK MLADOST 5 2:0 (25:18,25:18)
15. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Vrbani B) 1:2 (20:25,25:15,8:15)
4. kolo (12. ožujka 2023.)
16. 0 - OK DINAMO (Vrbani B) -
17. HAOK MLADOST 5 - OK DON BOSCO 2 2:1 (25:12,10:25,15:10)
18. OK DINAMO (Špansko) - HAOK MLADOST 4 2:0 (25:12,25:13)
19. OK DINAMO (Dubrava) - OK DINAMO (Maksimir) 2:0 (25:22,25:23)
20. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (selekcija U13) 0:2 (22:25,13:25)
5. kolo (23. travnja 2023.)
21. OK DINAMO (selekcija U13) - 0 -
22. OK DINAMO (Maksimir) - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (10:25,15:25)
23. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Dubrava) 2:0 (25:18,25:12)
24. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:21,25:15)
25. OK DINAMO (Vrbani B) - HAOK MLADOST 5 2:1 (18:25,25:13,16:14)
6. kolo (23. travnja 2023.)
26. 0 - HAOK MLADOST 5 -
27. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Vrbani B) 0:2 (16:25,16:25)
28. OK DINAMO (Dubrava) - OK DON BOSCO 2 1:2 (13:25,25:19,14:16)
29. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK MLADOST 4 1:2 (19:25,25:22,12:15)
30. OK DINAMO (selekcija U13) - OK DINAMO (Maksimir) 2:0 (25:12,25:19)
7. kolo (12. ožujka 2023. - 14. svibnja 2023.)
31. OK DINAMO (Maksimir) - 0 -
32. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (selekcija U13) 1:2 (18:25,25:22,13:15)
33. OK DON BOSCO 2 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (9:25,16:25)
34. OK DINAMO (Vrbani B) - OK DINAMO (Dubrava) 0:2 (17:25,21:25)
35. HAOK MLADOST 5 - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:15,25:20)
8. kolo (14. svibnja 2023.)
36. 0 - OK DINAMO (Špansko) -
37. OK DINAMO (Dubrava) - HAOK MLADOST 5 1:2 (13:25,25:7,8:15)
38. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Vrbani B) 0:2 (17:25,15:25)
39. OK DINAMO (selekcija U13) - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:10,25:22)
40. OK DINAMO (Maksimir) - HAOK MLADOST 4 0:2 (11:25,13:25)
9. kolo (14. svibnja 2023.)
41. HAOK MLADOST 4 - 0 -
42. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Maksimir) 1:2 (13:25,25:21,8:15)
43. OK DINAMO (Vrbani B) - OK DINAMO (selekcija U13) 0:2 (20:25,12:25)
44. HAOK MLADOST 5 - OK MEDVEŠČAK 3 2:1 (25:17,9:25,15:12)
45. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Dubrava) 0:2 (26:28,20:25)
Plasman od 19. do 27. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Otok) 8 8 0 16 0 401 206 1.9466 24
2. OK OLIMPIK (bijeli) 8 6 2 13 4 3.2500 392 289 1.3564 19
3. OK DINAMO (Malešnica) 8 6 2 13 6 2.1667 419 306 1.3693 17
4. OK DINAMO (Vrbani A) 8 5 3 11 7 1.5714 363 332 1.0934 15
5. OK OLIMPIK (narančasti) 8 4 4 8 9 0.8889 316 355 0.8901 11
6. OK OLIMPIK (zeleni) 8 3 5 6 13 0.4615 325 400 0.8125 5
7. OK OLIMPIK (tirkizni) 8 2 6 7 12 0.5833 357 369 0.9675 9
8. OK DINAMO (Rapska) 8 1 7 3 14 0.2143 221 402 0.5498 4
9. OK OLIMPIK (crveni) 8 1 7 2 14 0.1429 215 350 0.6143 3
1. kolo (12. ožujka 2023.)
1. OK DINAMO (Malešnica) - 0 -
2. OK OLIMPIK (bijeli) - OK OLIMPIK (zeleni) 2:0 (25:23,25:20)
3. OK DINAMO (Vrbani A) - OK OLIMPIK (narančasti) 2:0 (25:16,25:16)
4. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Rapska) 0:2 (23:25,23:25)
5. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (tirkizni) 2:0 (25:12,25:14)
2. kolo (12. ožujka 2023.)
6. 0 - OK OLIMPIK (tirkizni) -
7. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (12:25,7:25)
8. OK OLIMPIK (narančasti) - OK OLIMPIK (crveni) 2:0 (25:17,25:12)
9. OK OLIMPIK (zeleni) - OK DINAMO (Vrbani A) 2:1 (25:20,20:25,15:8)
10. OK DINAMO (Malešnica) - OK OLIMPIK (bijeli) 2:1 (25:27,25:18,15:6)
3. kolo (12. ožujka 2023.)
11. OK OLIMPIK (bijeli) - 0 -
12. OK DINAMO (Vrbani A) - OK DINAMO (Malešnica) 2:1 (25:21,11:25,15:11)
13. OK OLIMPIK (crveni) - OK OLIMPIK (zeleni) 2:0 (bez borbe)
14. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (narančasti) 2:0 (25:3,25:7)
15. OK OLIMPIK (tirkizni) - OK DINAMO (Rapska) 2:0 (25:12,25:8)
4. kolo (12. ožujka 2023.)
16. 0 - OK DINAMO (Rapska) -
17. OK OLIMPIK (narančasti) - OK OLIMPIK (tirkizni) 2:1 (10:25,25:23,16:14)
18. OK OLIMPIK (zeleni) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (20:25,13:25)
19. OK DINAMO (Malešnica) - OK OLIMPIK (crveni) 2:0 (25:3,25:9)
20. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DINAMO (Vrbani A) 2:0 (25:7,26:24)
5. kolo (23. travnja 2023.)
21. OK DINAMO (Vrbani A) - 0 -
22. OK OLIMPIK (crveni) - OK OLIMPIK (bijeli) 0:2 (8:25,11:25)
23. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Malešnica) 2:0 (25:21,25:18)
24. OK OLIMPIK (tirkizni) - OK OLIMPIK (zeleni) 1:2 (26:24,14:25,13:15)
25. OK DINAMO (Rapska) - OK OLIMPIK (narančasti) 0:2 (15:25,10:25)
6. kolo (23. travnja 2023.)
26. 0 - OK OLIMPIK (narančasti) -
27. OK OLIMPIK (zeleni) - OK DINAMO (Rapska) 2:1 (16:25,25:14,15:5)
28. OK DINAMO (Malešnica) - OK OLIMPIK (tirkizni) 2:1 (18:25,25:13,15:6)
29. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (24:26,16:25)
30. OK DINAMO (Vrbani A) - OK OLIMPIK (crveni) 2:0 (25:12,25:10)
7. kolo (12. ožujka 2023. - 23. travnja 2023.)
31. OK OLIMPIK (crveni) - 0 -
32. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Vrbani A) 2:0 (25:11,25:17)
33. OK OLIMPIK (tirkizni) - OK OLIMPIK (bijeli) 0:2 (21:25,15:25)
34. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Malešnica) 0:2 (15:25,15:25)
35. OK OLIMPIK (narančasti) - OK OLIMPIK (zeleni) 2:0 (25:18,25:21)
8. kolo (14. svibnja 2023.)
36. 0 - OK OLIMPIK (zeleni) -
37. OK DINAMO (Malešnica) - OK OLIMPIK (narančasti) 2:0 (25:22,25:16)
38. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DINAMO (Rapska) 2:0 (25:3,25:6)
39. OK DINAMO (Vrbani A) - OK OLIMPIK (tirkizni) 2:0 (25:22,25:14)
40. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (2:25,9:25)
9. kolo (14. svibnja 2023.)
41. OK DINAMO (Otok) - 0 -
42. OK OLIMPIK (tirkizni) - OK OLIMPIK (crveni) 2:0 (25:15,25:11)
43. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Vrbani A) 0:2 (14:25,10:25)
44. OK OLIMPIK (narančasti) - OK OLIMPIK (bijeli) 0:2 (18:25,17:25)
45. OK OLIMPIK (zeleni) - OK DINAMO (Malešnica) 0:2 (7:25,23:25)
Zagrebački klubovi - plasman od 1. do 8. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 7 7 0 14 1 14.0000 363 240 1.5125 20
2. OK OLIMPIK (crni) 7 6 1 12 3 4.0000 357 288 1.2396 17
3. HAOK MLADOST 3 7 5 2 11 6 1.8333 374 295 1.2678 14
4. OK OLIMPIK (ljubičasti) 7 4 3 8 9 0.8889 339 353 0.9603 9
5. OK MEDVEŠČAK 2 7 3 4 8 8 1.0000 325 319 1.0188 11
6. OK OLIMPIK (plavi) 7 2 5 5 11 0.4545 272 364 0.7473 6
7. HAOK DUBRAVA 2 7 1 6 3 12 0.2500 289 346 0.8353 4
8. OK OLIMPIK (žuti) 7 0 7 3 14 0.2143 267 381 0.7008 3
1. kolo
1. HAOK MLADOST 2 - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:18,25:17)
2. OK OLIMPIK (plavi) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (23:25,19:25)
3. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 2:0 (25:13,25:20)
4. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (21:25,10:25)
2. kolo
5. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (16:25,20:25)
6. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK OLIMPIK (žuti) 2:1 (25:19,18:25,15:11)
7. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 3 1:2 (13:25,25:16,10:15)
8. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:6,25:13)
3. kolo
9. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:20,26:24)
10. HAOK MLADOST 3 - HAOK MLADOST 2 0:2 (21:25,21:25)
11. OK OLIMPIK (žuti) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (13:25,14:25)
12. OK OLIMPIK (crni) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 2:0 (31:29,25:12)
4. kolo
13. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 1:2 (26:24,21:25,7:15)
14. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (17:25,23:25)
15. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (žuti) 2:1 (23:25,25:9,15:7)
16. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 3 1:2 (12:25,25:22,4:15)
5. kolo
17. HAOK MLADOST 3 - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:19,25:14)
18. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (plavi) 1:2 (25:18,18:25,15:17)
19. OK OLIMPIK (crni) - HAOK MLADOST 2 0:2 (15:25,20:25)
20. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK MEDVEŠČAK 2 2:1 (25:17,17:25,15:13)
6. kolo
21. HAOK DUBRAVA 2 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (14:25,23:25)
22. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 2:0 (25:22,25:14)
23. OK OLIMPIK (plavi) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (14:25,12:25)
24. HAOK MLADOST 3 - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:12,25:12)
7. kolo
25. OK OLIMPIK (žuti) - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (18:25,13:25)
26. OK OLIMPIK (crni) - HAOK MLADOST 3 2:1 (26:24,23:25,17:15)
27. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:21,25:12)
28. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 2 0:2 (15:25,17:25)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 15. svibnja 2024., 14,03
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem