Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - kadetkinje (2023./2024.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 12 12 0 24 0 600 287 2.0906 24
2. OK DINAMO (selekcija B) 12 10 1 21 3 7.0000 579 358 1.6173 21
3. OK OLIMPIK (ljubičasti) 12 9 2 19 5 3.8000 565 376 1.5027 19
4. OK OLIMPIK (crni) 12 7 2 17 7 2.4286 544 412 1.3204 17
5. HAOK MLADOST 2 12 5 2 15 9 1.6667 545 485 1.1237 15
6. OK DINAMO (Vrbani 2) 12 5 3 14 10 1.4000 523 488 1.0717 14
7. OK DON BOSCO 2 12 4 6 10 14 0.7143 494 536 0.9216 10
8. OK DINAMO (Špansko) 12 3 7 8 16 0.5000 432 507 0.8521 8
9. OK OLIMPIK (žuti) 12 2 6 8 16 0.5000 455 542 0.8395 8
10. OK OLIMPIK (plavi) 12 1 6 7 17 0.4118 466 524 0.8893 7
11. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 12 1 8 5 19 0.2632 383 558 0.6864 5
12. OK DINAMO (Otok) 12 3 8 7 17 0.4118 362 550 0.6582 4
13. OK DINAMO (Vrbani) 12 0 11 1 23 0.0435 268 593 0.4519 -1
1. kolo (8. listopada 2023.)
1. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - 0 -
2. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:15,25:17)
3. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (selekcija B) 1:1 (25:23,15:25)
4. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Vrbani) 1:1 (25:11,16:25)
5. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (25:22,29:27)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:17,25:16)
7. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:11,25:11)
2. kolo (8. listopada 2023.)
8. 0 - OK OLIMPIK (plavi) -
9. OK DINAMO (Otok) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (15:25,14:25)
10. OK DINAMO (Vrbani 2) - HAOK MLADOST 2 1:1 (26:24,16:25)
11. OK DINAMO (Vrbani) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (12:25,12:25)
12. OK DINAMO (selekcija B) - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:13,25:12)
13. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (16:25,10:25)
14. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DON BOSCO 2 1:1 (20:25,25:23)
3. kolo (19. studenog 2023.)
15. OK DON BOSCO 2 - 0 -
16. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:11,25:17)
17. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:21,25:22)
18. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (18:25,17:25)
19. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Vrbani) 2:0 (25:15,25:14)
20. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (25:11,25:10)
21. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (19:25,24:26)
4. kolo (19. studenog 2023.)
22. 0 - OK DINAMO (Otok) -
23. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK OLIMPIK (plavi) 1:1 (25:13,18:25)
24. OK DINAMO (Vrbani) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (1:25,15:25)
25. OK DINAMO (selekcija B) - HAOK MLADOST 2 2:0 (25:15,30:28)
26. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (10:25,16:25)
27. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Špansko) 1:1 (25:17,11:25)
28. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (20:25,14:25)
5. kolo (3. prosinca 2023.)
29. OK OLIMPIK (crni) - 0 -
30. OK DINAMO (Špansko) - OK DON BOSCO 2 0:2 (15:25,16:25)
31. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:15,25:10)
32. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (žuti) 1:1 (25:15,12:25)
33. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (selekcija B) 2:0 (25:14,25:12)
34. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Vrbani) 2:0 (bez borbe)
35. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Vrbani 2) 0:2 (18:25,12:25)
6. kolo (3. prosinca 2023.)
36. 0 - OK DINAMO (Vrbani 2) -
37. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (13:25,19:25)
38. OK DINAMO (selekcija B) - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:17,25:5)
39. OK OLIMPIK (žuti) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (10:25,12:25)
40. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - HAOK MLADOST 2 0:2 (9:25,19:25)
41. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (19:25,11:25)
42. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:9,25:14)
7. kolo (4. veljače 2024.)
43. OK DINAMO (Špansko) - 0 -
44. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK OLIMPIK (crni) 2:0 (25:15,25:12)
45. HAOK MLADOST 2 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:14,25:17)
46. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:8,25:6)
47. OK OLIMPIK (plavi) - OK OLIMPIK (žuti) 1:1 (22:25,25:23)
48. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (13:25,9:25)
49. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Vrbani) 2:0 (bez borbe)
8. kolo (4. veljače 2024.)
50. 0 - OK DINAMO (Vrbani) -
51. OK DINAMO (selekcija B) - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (25:20,25:12)
52. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Otok) 1:1 (20:25,26:24)
53. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK OLIMPIK (plavi) 1:1 (16:25,25:21)
54. OK DON BOSCO 2 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (10:25,17:25)
55. OK OLIMPIK (crni) - HAOK MLADOST 2 1:1 (21:25,25:18)
56. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (7:25,21:25)
9. kolo (3. ožujka 2024.)
57. OK OLIMPIK (ljubičasti) - 0 -
58. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:17,25:21)
59. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (crni) 2:0 (25:22,25:11)
60. OK OLIMPIK (plavi) - OK DON BOSCO 2 1:1 (25:20,20:25)
61. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:11,25:15)
62. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK OLIMPIK (žuti) 1:1 (16:25,25:17)
63. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (7:25,9:25)
10. kolo (3. ožujka 2024.)
64. 0 - OK DINAMO (selekcija B) -
65. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Vrbani) 2:0 (25:9,27:25)
66. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Vrbani 2) 0:2 (17:25,22:25)
67. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (28:26,25:22)
68. OK OLIMPIK (crni) - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:21,25:20)
69. OK DINAMO (Špansko) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (7:25,7:25)
70. OK OLIMPIK (ljubičasti) - HAOK MLADOST 2 1:1 (20:25,25:20)
11. kolo (21. travnja 2024.)
71. HAOK MLADOST 2 - 0 -
72. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 2:0 (25:16,25:15)
73. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Špansko) 0:2 (19:25,23:25)
74. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (bez borbe)
75. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:22,28:26)
76. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 0:2 (12:25,10:25)
77. OK DINAMO (selekcija B) - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:12,25:16)
12. kolo (21. travnja 2024.)
78. 0 - OK OLIMPIK (žuti) -
79. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (8:25,9:25)
80. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Vrbani) 2:0 (25:10,25:22)
81. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (Vrbani 2) 1:1 (23:25,25:17)
82. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Otok) 2:0 (bez borbe)
83. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:6,25:16)
84. HAOK MLADOST 2 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (15:25,17:25)
13. kolo (21. travnja 2024.)
85. OK MEDVEŠČAK 2 - 0 -
86. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 2 1:1 (23:25,25:21)
87. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (bez borbe)
88. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:20,25:20)
89. OK DINAMO (Vrbani) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (9:25,18:25)
90. OK DINAMO (selekcija B) - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:15,25:13)
91. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:17,25:17)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 8. srpnja 2024., 17,18
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem