Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - kadetkinje
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 10 10 0 20 0 500 224 2.2321 20
2. OK DINAMO (selekcija B) 9 7 1 15 3 5.0000 429 285 1.5053 15
3. OK OLIMPIK (ljubičasti) 9 7 1 15 3 5.0000 434 304 1.4276 15
4. HAOK MLADOST 2 10 5 1 14 6 2.3333 467 387 1.2067 14
5. OK OLIMPIK (crni) 9 5 2 12 6 2.0000 396 343 1.1545 12
6. OK DINAMO (Vrbani 2) 9 3 3 9 9 1.0000 378 352 1.0739 9
7. OK DON BOSCO 2 9 3 4 8 10 0.8000 368 401 0.9177 8
8. OK DINAMO (Otok) 9 3 5 7 11 0.6364 362 400 0.9050 7
9. OK OLIMPIK (plavi) 9 1 4 6 12 0.5000 354 378 0.9365 6
10. OK OLIMPIK (žuti) 10 1 5 6 14 0.4286 377 458 0.8231 6
11. OK DINAMO (Špansko) 9 1 6 4 14 0.2857 292 415 0.7036 4
12. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 9 0 6 3 15 0.2000 282 436 0.6468 3
13. OK DINAMO (Vrbani) 9 0 8 1 17 0.0588 187 443 0.4221 -1
1. kolo (8. listopada 2023.)
1. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - 0 -
2. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:15,25:17)
3. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (selekcija B) 1:1 (25:23,15:25)
4. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Vrbani) 1:1 (25:11,16:25)
5. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (25:22,29:27)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:17,25:16)
7. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:11,25:11)
2. kolo (8. listopada 2023.)
8. 0 - OK OLIMPIK (plavi) -
9. OK DINAMO (Otok) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (15:25,14:25)
10. OK DINAMO (Vrbani 2) - HAOK MLADOST 2 1:1 (26:24,16:25)
11. OK DINAMO (Vrbani) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (12:25,12:25)
12. OK DINAMO (selekcija B) - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:13,25:12)
13. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (16:25,10:25)
14. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DON BOSCO 2 1:1 (20:25,25:23)
3. kolo (19. studenog 2023.)
15. OK DON BOSCO 2 - 0 -
16. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:11,25:17)
17. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:21,25:22)
18. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (18:25,17:25)
19. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Vrbani) 2:0 (25:15,25:14)
20. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (25:11,25:10)
21. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (19:25,24:26)
4. kolo (19. studenog 2023.)
22. 0 - OK DINAMO (Otok) -
23. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK OLIMPIK (plavi) 1:1 (25:13,18:25)
24. OK DINAMO (Vrbani) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (1:25,15:25)
25. OK DINAMO (selekcija B) - HAOK MLADOST 2 2:0 (25:15,30:28)
26. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (10:25,16:25)
27. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Špansko) 1:1 (25:17,11:25)
28. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (crni) 0:2 (20:25,14:25)
5. kolo (3. prosinca 2023.)
29. OK OLIMPIK (crni) - 0 -
30. OK DINAMO (Špansko) - OK DON BOSCO 2 0:2 (15:25,16:25)
31. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:15,25:10)
32. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (žuti) 1:1 (25:15,12:25)
33. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (selekcija B) 2:0 (25:14,25:12)
34. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Vrbani) 2:0 (bez borbe)
35. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Vrbani 2) 0:2 (18:25,12:25)
6. kolo (3. prosinca 2023.)
36. 0 - OK DINAMO (Vrbani 2) -
37. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Otok) 0:2 (13:25,19:25)
38. OK DINAMO (selekcija B) - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:17,25:5)
39. OK OLIMPIK (žuti) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (10:25,12:25)
40. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - HAOK MLADOST 2 0:2 (9:25,19:25)
41. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (19:25,11:25)
42. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:9,25:14)
7. kolo (4. veljače 2024.)
43. OK DINAMO (Špansko) - 0 -
44. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK OLIMPIK (crni) 2:0 (25:15,25:12)
45. HAOK MLADOST 2 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:14,25:17)
46. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:8,25:6)
47. OK OLIMPIK (plavi) - OK OLIMPIK (žuti) 1:1 (22:25,25:23)
48. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (13:25,9:25)
49. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Vrbani) 2:0 (bez borbe)
8. kolo (4. veljače 2024.)
50. 0 - OK DINAMO (Vrbani) -
51. OK DINAMO (selekcija B) - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (25:20,25:12)
52. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Otok) 1:1 (20:25,26:24)
53. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK OLIMPIK (plavi) 1:1 (16:25,25:21)
54. OK DON BOSCO 2 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (10:25,17:25)
55. OK OLIMPIK (crni) - HAOK MLADOST 2 1:1 (21:25,25:18)
56. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (ljubičasti) 0:2 (7:25,21:25)
9. kolo (3. ožujka 2024.)
57. OK OLIMPIK (ljubičasti) - 0 -
58. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:17,25:21)
59. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (crni) 2:0 (25:22,25:11)
60. OK OLIMPIK (plavi) - OK DON BOSCO 2 1:1 (25:20,20:25)
61. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:11,25:15)
62. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK OLIMPIK (žuti) 1:1 (16:25,25:17)
63. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (7:25,9:25)
10. kolo (3. ožujka 2024.)
64. 0 - OK DINAMO (selekcija B) -
65. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Vrbani) 2:0 (25:9,27:25)
66. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Vrbani 2) 0:2 (17:25,22:25)
67. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (28:26,25:22)
68. OK OLIMPIK (crni) - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:21,25:20)
69. OK DINAMO (Špansko) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (7:25,7:25)
70. OK OLIMPIK (ljubičasti) - HAOK MLADOST 2 1:1 (20:25,25:20)
11. kolo (21. travnja 2024.)
71. HAOK MLADOST 2 - 0 -
72. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (ljubičasti) nedjelja, 21. travnja 2024. u 13,00
73. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Špansko) nedjelja, 21. travnja 2024. u 12,00
74. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (crni) nedjelja, 21. travnja 2024. u 14,00
75. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DON BOSCO 2 nedjelja, 21. travnja 2024. u 9,00
76. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) nedjelja, 21. travnja 2024. u 9,00
77. OK DINAMO (selekcija B) - OK OLIMPIK (žuti) nedjelja, 21. travnja 2024. u 9,00
12. kolo (21. travnja 2024.)
78. 0 - OK OLIMPIK (žuti) -
79. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (selekcija B) nedjelja, 21. travnja 2024. u 10,00
80. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Vrbani) nedjelja, 21. travnja 2024. u 10,00
81. OK OLIMPIK (crni) - OK DINAMO (Vrbani 2) nedjelja, 21. travnja 2024. u 12,00
82. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Otok) nedjelja, 21. travnja 2024. u 13,00
83. OK OLIMPIK (ljubičasti) - OK OLIMPIK (plavi) nedjelja, 21. travnja 2024. u 14,00
84. HAOK MLADOST 2 - OK MEDVEŠČAK 2 nedjelja, 21. travnja 2024. u 14,00
13. kolo (21. travnja 2024.)
85. OK MEDVEŠČAK 2 - 0 -
86. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 2 nedjelja, 21. travnja 2024. u 13,00
87. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (ljubičasti) nedjelja, 21. travnja 2024. u 12,00
88. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Špansko) nedjelja, 21. travnja 2024. u 10,00
89. OK DINAMO (Vrbani) - OK OLIMPIK (crni) nedjelja, 21. travnja 2024. u 11,00
90. OK DINAMO (selekcija B) - OK DON BOSCO 2 nedjelja, 21. travnja 2024. u 11,00
91. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) nedjelja, 21. travnja 2024. u 11,00
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 18. travnja 2024., 11,50
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem