Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - mlađe kadetkinje (2023./2024.)
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK (plavi) 4 4 0 8 0 200 114 1.7544 8
2. HAOK DUBRAVA 2 4 2 1 5 3 1.6667 176 149 1.1812 5
3. HAOK MLADOST 4 4 2 2 4 4 1.0000 151 168 0.8988 4
4. OK DINAMO (Špansko) 4 1 2 3 5 0.6000 165 161 1.0248 3
5. OK DINAMO (Botinec) 4 0 4 0 8 0.0000 100 200 0.5000 0
1. kolo (5. studenog 2023.)
1. HAOK DUBRAVA 2 - 0 -
2. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:21,25:15)
3. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Botinec) 2:0 (25:15,25:14)
2. kolo (5. studenog 2023.)
4. 0 - OK DINAMO (Botinec) -
5. OK DINAMO (Špansko) - HAOK MLADOST 4 0:2 (19:25,20:25)
6. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (plavi) 0:2 (23:25,16:25)
3. kolo (10. prosinca 2023.)
7. OK OLIMPIK (plavi) - 0 -
8. HAOK MLADOST 4 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (18:25,12:25)
9. OK DINAMO (Botinec) - OK DINAMO (Špansko) 0:2 (18:25,6:25)
4. kolo (5. studenog 2023. - 10. prosinca 2023.)
10. 0 - OK DINAMO (Špansko) -
11. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO (Botinec) 2:0 (25:18,25:11)
12. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 4 2:0 (25:8,25:13)
5. kolo (10. prosinca 2023.)
13. HAOK MLADOST 4 - 0 -
14. OK DINAMO (Botinec) - OK OLIMPIK (plavi) 0:2 (10:25,8:25)
15. OK DINAMO (Špansko) - HAOK DUBRAVA 2 1:1 (15:25,25:12)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Vrbani) 4 4 0 8 0 200 104 1.9231 8
2. HAOK MLADOST 2 4 2 1 5 3 1.6667 167 144 1.1597 5
3. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 4 1 2 3 5 0.6000 162 178 0.9101 3
4. OK OLIMPIK (bijeli) 4 1 2 3 5 0.6000 152 179 0.8492 3
5. OK DON BOSCO 3 4 0 3 1 7 0.1429 118 194 0.6082 1
1. kolo (5. studenog 2023.)
1. HAOK MLADOST 2 - 0 -
2. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DINAMO (Vrbani) 0:2 (13:25,9:25)
3. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 0:2 (16:25,17:25)
2. kolo (5. studenog 2023.)
4. 0 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) -
5. OK DINAMO (Vrbani) - OK DON BOSCO 3 2:0 (25:9,25:21)
6. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (bijeli) 2:0 (25:20,25:16)
3. kolo (10. prosinca 2023.)
7. OK OLIMPIK (bijeli) - 0 -
8. OK DON BOSCO 3 - HAOK MLADOST 2 0:2 (12:25,3:25)
9. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Vrbani) 0:2 (18:25,12:25)
4. kolo (5. studenog 2023. - 10. prosinca 2023.)
10. 0 - OK DINAMO (Vrbani) -
11. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 1:1 (25:18,20:25)
12. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DON BOSCO 3 1:1 (19:25,25:15)
5. kolo (10. prosinca 2023.)
13. OK DON BOSCO 3 - 0 -
14. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK OLIMPIK (bijeli) 0:2 (19:25,20:25)
15. OK DINAMO (Vrbani) - HAOK MLADOST 2 2:0 (25:11,25:11)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KELTEKS 4 4 0 8 0 200 95 2.1053 8
2. OK MEDVEŠČAK 3 4 3 1 6 2 3.0000 178 136 1.3088 6
3. OK OLIMPIK (narančasti) 4 2 2 4 4 1.0000 178 160 1.1125 4
4. HAOK ZAGREB 2 4 1 3 2 6 0.3333 127 183 0.6940 2
5. OK DINAMO (Frankopan) 4 0 4 0 8 0.0000 91 200 0.4550 0
1. kolo (5. studenog 2023.)
1. HAOK ZAGREB 2 - 0 -
2. OK OLIMPIK (narančasti) - OK KELTEKS 0:2 (16:25,23:25)
3. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Frankopan) 2:0 (25:8,25:11)
2. kolo (5. studenog 2023.)
4. 0 - OK DINAMO (Frankopan) -
5. OK KELTEKS - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:10,25:18)
6. HAOK ZAGREB 2 - OK OLIMPIK (narančasti) 0:2 (16:25,17:25)
3. kolo (10. prosinca 2023.)
7. OK OLIMPIK (narančasti) - 0 -
8. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK ZAGREB 2 2:0 (25:11,25:17)
9. OK DINAMO (Frankopan) - OK KELTEKS 0:2 (2:25,10:25)
4. kolo (5. studenog 2023. - 10. prosinca 2023.)
10. 0 - OK KELTEKS -
11. HAOK ZAGREB 2 - OK DINAMO (Frankopan) 2:0 (25:16,25:17)
12. OK OLIMPIK (narančasti) - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (19:25,20:25)
5. kolo (10. prosinca 2023.)
13. OK MEDVEŠČAK 3 - 0 -
14. OK DINAMO (Frankopan) - OK OLIMPIK (narančasti) 0:2 (10:25,17:25)
15. OK KELTEKS - HAOK ZAGREB 2 2:0 (25:7,25:9)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (selekcija B) 4 4 0 8 0 203 87 2.3333 8
2. HAOK DUBRAVA 3 4 3 1 6 2 3.0000 184 125 1.4720 6
3. OK MULTIBIBUS 2 4 2 2 4 4 1.0000 138 171 0.8070 4
4. OK DINAMO (Rapska) 4 0 3 1 7 0.1429 134 196 0.6837 1
5. OK OLIMPIK (žuti) 4 0 3 1 7 0.1429 119 199 0.5980 1
1. kolo (5. studenog 2023.)
1. OK MULTIBIBUS 2 - 0 -
2. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Rapska) 1:1 (26:24,20:25)
3. OK DINAMO (selekcija B) - HAOK DUBRAVA 3 2:0 (25:8,28:26)
2. kolo (5. studenog 2023.)
4. 0 - HAOK DUBRAVA 3 -
5. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (9:25,14:25)
6. OK MULTIBIBUS 2 - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:20,25:12)
3. kolo (10. prosinca 2023.)
7. OK OLIMPIK (žuti) - 0 -
8. OK DINAMO (selekcija B) - OK MULTIBIBUS 2 2:0 (25:5,25:18)
9. HAOK DUBRAVA 3 - OK DINAMO (Rapska) 2:0 (25:13,25:10)
4. kolo (5. studenog 2023. - 10. prosinca 2023.)
10. 0 - OK DINAMO (Rapska) -
11. OK MULTIBIBUS 2 - HAOK DUBRAVA 3 0:2 (9:25,6:25)
12. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (3:25,4:25)
5. kolo (10. prosinca 2023.)
13. OK DINAMO (selekcija B) - 0 -
14. HAOK DUBRAVA 3 - OK OLIMPIK (žuti) 2:0 (25:14,25:20)
15. OK DINAMO (Rapska) - OK MULTIBIBUS 2 0:2 (18:25,21:25)
Skupina E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 4 3 0 7 1 7.0000 198 104 1.9038 7
2. OK DINAMO (Otok) 4 2 0 6 2 3.0000 182 142 1.2817 6
3. OK DINAMO (Zagi) 4 1 1 4 4 1.0000 168 165 1.0182 4
4. OK OLIMPIK (zeleni) 4 0 2 2 6 0.3333 132 183 0.7213 2
5. OK DON BOSCO 2 4 0 3 1 7 0.1429 108 194 0.5567 1
1. kolo (5. studenog 2023.)
1. OK DON BOSCO 2 - 0 -
2. OK OLIMPIK (zeleni) - OK DINAMO (Zagi) 1:1 (25:21,19:25)
3. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Otok) 1:1 (25:12,23:25)
2. kolo (5. studenog 2023.)
4. 0 - OK DINAMO (Otok) -
5. OK DINAMO (Zagi) - HAOK MLADOST 3 0:2 (12:25,18:25)
6. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (zeleni) 1:1 (25:19,12:25)
3. kolo (10. prosinca 2023.)
7. OK OLIMPIK (zeleni) - 0 -
8. HAOK MLADOST 3 - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:4,25:14)
9. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Zagi) 1:1 (20:25,25:17)
4. kolo (5. studenog 2023. - 10. prosinca 2023.)
10. 0 - OK DINAMO (Zagi) -
11. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Otok) 0:2 (5:25,22:25)
12. OK OLIMPIK (zeleni) - HAOK MLADOST 3 0:2 (6:25,13:25)
5. kolo (10. prosinca 2023.)
13. HAOK MLADOST 3 - 0 -
14. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (zeleni) 2:0 (25:9,25:16)
15. OK DINAMO (Zagi) - OK DON BOSCO 2 2:0 (25:18,25:8)
Skupina F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Vrbani 2) 3 2 0 5 1 5.0000 145 106 1.3679 5
2. OK MEDVEŠČAK 2 3 2 1 4 2 2.0000 145 115 1.2609 4
3. OK OLIMPIK (crveni) 3 1 1 3 3 1.0000 122 128 0.9531 3
4. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 3 0 3 0 6 0.0000 87 150 0.5800 0
1. kolo (5. studenog 2023.)
1. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Vrbani 2) 0:2 (23:25,22:25)
2. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 2:0 (25:12,25:21)
2. kolo (5. studenog 2023.)
3. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 2:0 (25:8,25:13)
4. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (crveni) 2:0 (25:16,25:16)
3. kolo (10. prosinca 2023.)
5. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Vrbani 2) 1:1 (15:25,25:20)
6. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (20:25,13:25)
Plasman od 1. do 12. mjesta - skupina I
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Vrbani) 5 5 0 10 0 251 166 1.5120 10
2. HAOK MLADOST 2 5 2 1 6 4 1.5000 212 195 1.0872 6
3. OK OLIMPIK (plavi) 5 2 1 6 4 1.5000 218 205 1.0634 6
4. OK KELTEKS 5 2 2 5 5 1.0000 233 193 1.2073 5
5. HAOK DUBRAVA 2 5 1 3 3 7 0.4286 180 228 0.7895 3
6. OK MEDVEŠČAK 3 5 0 5 0 10 0.0000 143 250 0.5720 0
1. kolo
1. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:23,25:16)
2. OK DINAMO (Vrbani) - HAOK MLADOST 2 2:0 (25:11,25:11)
3. OK KELTEKS - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:10,25:18)
2. kolo (11. veljače 2024.)
4. HAOK DUBRAVA 2 - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:10,25:21)
5. HAOK MLADOST 2 - OK KELTEKS 2:0 (26:24,25:21)
6. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Vrbani) 0:2 (18:25,18:25)
3. kolo (11. veljače 2024.)
7. OK DINAMO (Vrbani) - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:17,25:16)
8. OK KELTEKS - OK OLIMPIK (plavi) 1:1 (23:25,25:12)
9. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK MLADOST 2 0:2 (6:25,17:25)
4. kolo (10. ožujka 2024.)
10. HAOK DUBRAVA 2 - HAOK MLADOST 2 1:1 (7:25,25:22)
11. OK OLIMPIK (plavi) - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:18,25:8)
12. OK DINAMO (Vrbani) - OK KELTEKS 2:0 (26:24,25:16)
5. kolo (10. ožujka 2024.)
13. OK KELTEKS - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:15,25:11)
14. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Vrbani) 0:2 (15:25,20:25)
15. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (plavi) 1:1 (25:20,17:25)
Plasman od 1. do 12. mjesta - skupina II
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (selekcija B) 5 3 0 8 2 4.0000 233 197 1.1827 8
2. HAOK MLADOST 3 5 2 0 7 3 2.3333 232 176 1.3182 7
3. OK DINAMO (Otok) 5 3 1 7 3 2.3333 229 219 1.0457 7
4. OK DINAMO (Vrbani 2) 5 1 2 4 6 0.6667 223 231 0.9654 4
5. OK MEDVEŠČAK 2 5 1 3 3 7 0.4286 201 236 0.8517 3
6. HAOK DUBRAVA 3 5 0 4 1 9 0.1111 193 252 0.7659 1
1. kolo
1. OK DINAMO (selekcija B) - HAOK DUBRAVA 3 2:0 (25:8,28:26)
2. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Otok) 1:1 (25:12,23:25)
3. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK MEDVEŠČAK 2 2:0 (25:23,25:22)
2. kolo (11. veljače 2024.)
4. HAOK DUBRAVA 3 - OK MEDVEŠČAK 2 0:2 (23:25,23:25)
5. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (27:25,25:20)
6. OK DINAMO (selekcija B) - HAOK MLADOST 3 1:1 (25:19,14:25)
3. kolo (11. veljače 2024.)
7. HAOK MLADOST 3 - HAOK DUBRAVA 3 2:0 (25:16,25:11)
8. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (selekcija B) 1:1 (25:15,18:25)
9. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Otok) 0:2 (13:25,20:25)
4. kolo (10. ožujka 2024.)
10. HAOK DUBRAVA 3 - OK DINAMO (Otok) 0:2 (24:26,18:25)
11. OK DINAMO (selekcija B) - OK MEDVEŠČAK 2 2:0 (25:17,25:20)
12. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (25:20,25:17)
5. kolo (10. ožujka 2024.)
13. OK DINAMO (Vrbani 2) - HAOK DUBRAVA 3 1:1 (23:25,25:19)
14. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 3 1:1 (11:25,25:15)
15. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (24:26,15:25)
Plasman od 13. do 24. mjesta - skupina III
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Špansko) 5 3 1 7 3 2.3333 239 190 1.2579 7
2. OK OLIMPIK (narančasti) 5 3 1 7 3 2.3333 236 202 1.1683 7
3. OK OLIMPIK (bijeli) 5 3 1 7 3 2.3333 228 196 1.1633 7
4. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 5 1 2 4 6 0.6667 202 217 0.9309 4
5. HAOK MLADOST 4 5 1 2 4 6 0.6667 206 222 0.9279 4
6. HAOK ZAGREB 2 5 0 4 1 9 0.1111 159 243 0.6543 1
1. kolo
1. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Špansko) 2:0 (25:19,25:20)
2. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK OLIMPIK (bijeli) 0:2 (19:25,20:25)
3. OK OLIMPIK (narančasti) - HAOK ZAGREB 2 2:0 (25:16,25:17)
2. kolo (11. veljače 2024.)
4. OK DINAMO (Špansko) - HAOK ZAGREB 2 2:0 (25:11,25:21)
5. OK OLIMPIK (bijeli) - OK OLIMPIK (narančasti) 0:2 (17:25,21:25)
6. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 1:1 (25:17,17:25)
3. kolo (11. veljače 2024.)
7. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Špansko) 0:2 (13:25,15:25)
8. OK OLIMPIK (narančasti) - HAOK MLADOST 4 2:0 (25:20,25:18)
9. HAOK ZAGREB 2 - OK OLIMPIK (bijeli) 0:2 (8:25,16:25)
4. kolo (10. ožujka 2024.)
10. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (bijeli) 1:1 (25:27,25:13)
11. HAOK MLADOST 4 - HAOK ZAGREB 2 1:1 (25:16,18:25)
12. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK OLIMPIK (narančasti) 1:1 (18:25,25:21)
5. kolo (10. ožujka 2024.)
13. OK OLIMPIK (narančasti) - OK DINAMO (Špansko) 0:2 (17:25,23:25)
14. HAOK ZAGREB 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 0:2 (13:25,16:25)
15. OK OLIMPIK (bijeli) - HAOK MLADOST 4 2:0 (25:11,25:22)
Plasman od 13. do 24. mjesta - skupina IV
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MULTIBIBUS 2 5 3 1 7 3 2.3333 230 181 1.2707 7
2. OK OLIMPIK (zeleni) 5 2 0 7 3 2.3333 231 184 1.2554 7
3. OK OLIMPIK (crveni) 5 2 0 7 3 2.3333 238 198 1.2020 7
4. OK DINAMO (Zagi) 5 1 1 5 5 1.0000 214 206 1.0388 5
5. OK DINAMO (Rapska) 5 1 3 3 7 0.4286 184 229 0.8035 3
6. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 5 0 4 1 9 0.1111 146 245 0.5959 1
1. kolo
1. OK MULTIBIBUS 2 - OK DINAMO (Rapska) 2:0 (25:18,25:21)
2. OK DINAMO (Zagi) - OK OLIMPIK (zeleni) 1:1 (21:25,25:19)
3. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 2:0 (25:12,25:21)
2. kolo (11. veljače 2024.)
4. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 2:0 (25:22,25:12)
5. OK OLIMPIK (zeleni) - OK OLIMPIK (crveni) 1:1 (25:21,17:25)
6. OK MULTIBIBUS 2 - OK DINAMO (Zagi) 2:0 (25:15,25:10)
3. kolo (11. veljače 2024.)
7. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Rapska) 1:1 (25:15,20:25)
8. OK OLIMPIK (crveni) - OK MULTIBIBUS 2 1:1 (20:25,25:23)
9. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - OK OLIMPIK (zeleni) 1:1 (25:20,7:25)
4. kolo (10. ožujka 2024.)
10. OK DINAMO (Rapska) - OK OLIMPIK (zeleni) 0:2 (11:25,17:25)
11. OK MULTIBIBUS 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 2:0 (25:16,25:6)
12. OK DINAMO (Zagi) - OK OLIMPIK (crveni) 1:1 (23:25,25:22)
5. kolo (10. ožujka 2024.)
13. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Rapska) 2:0 (25:7,25:20)
14. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - OK DINAMO (Zagi) 0:2 (12:25,13:25)
15. OK OLIMPIK (zeleni) - OK MULTIBIBUS 2 2:0 (25:19,25:13)
Plasman od 25. do 29. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DON BOSCO 3 4 3 0 7 1 7.0000 198 112 1.7679 7
2. OK DON BOSCO 2 4 3 0 7 1 7.0000 193 150 1.2867 7
3. OK DINAMO (Botinec) 4 1 2 3 5 0.6000 167 187 0.8930 3
4. OK OLIMPIK (žuti) 4 1 2 3 5 0.6000 146 164 0.8902 3
5. OK DINAMO (Frankopan) 4 0 4 0 8 0.0000 109 200 0.5450 0
1. kolo (11. veljače 2024.)
1. OK DINAMO (Botinec) - 0 -
2. OK DON BOSCO 3 - OK DON BOSCO 2 1:1 (23:25,25:15)
3. OK DINAMO (Frankopan) - OK OLIMPIK (žuti) 0:2 (12:25,13:25)
2. kolo (11. veljače 2024.)
4. 0 - OK OLIMPIK (žuti) -
5. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Frankopan) 2:0 (25:11,25:15)
6. OK DINAMO (Botinec) - OK DON BOSCO 3 0:2 (18:25,11:25)
3. kolo (10. ožujka 2024.)
7. OK DON BOSCO 3 - 0 -
8. OK DINAMO (Frankopan) - OK DINAMO (Botinec) 0:2 (19:25,19:25)
9. OK OLIMPIK (žuti) - OK DON BOSCO 2 0:2 (8:25,19:25)
4. kolo (11. veljače 2024. - 10. ožujka 2024.)
10. 0 - OK DON BOSCO 2 -
11. OK DINAMO (Botinec) - OK OLIMPIK (žuti) 1:1 (14:25,25:21)
12. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO (Frankopan) 2:0 (25:4,25:16)
5. kolo (10. ožujka 2024.)
13. OK DINAMO (Frankopan) - 0 -
14. OK OLIMPIK (žuti) - OK DON BOSCO 3 0:2 (9:25,14:25)
15. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Botinec) 2:0 (28:26,25:23)
Plasman od 1. do 6. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Vrbani) 5 5 0 10 0 250 148 1.6892 10
2. HAOK MLADOST 2 5 3 1 7 3 2.3333 214 189 1.1323 7
3. OK DINAMO (selekcija B) 5 2 2 5 5 1.0000 207 223 0.9283 5
4. OK OLIMPIK (plavi) 5 1 2 4 6 0.6667 217 217 1.0000 4
5. HAOK MLADOST 3 5 0 2 3 7 0.4286 195 222 0.8784 3
6. OK DINAMO (Otok) 5 0 4 1 9 0.1111 165 249 0.6627 1
1. kolo
1. OK DINAMO (Vrbani) - HAOK MLADOST 2 2:0 (25:11,25:11)
2. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (23:25,17:25)
3. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Otok) 1:1 (25:12,23:25)
2. kolo
4. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:14,25:11)
5. OK DINAMO (selekcija B) - HAOK MLADOST 3 1:1 (25:19,14:25)
6. OK DINAMO (Vrbani) - OK OLIMPIK (plavi) 2:0 (25:18,25:18)
3. kolo
7. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 2 1:1 (20:25,25:17)
8. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Vrbani) 0:2 (20:25,11:25)
9. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (selekcija B) 0:2 (24:26,15:25)
4. kolo (28. travnja 2024.)
10. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (selekcija B) 2:0 (25:12,25:23)
11. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Otok) 2:0 (25:14,25:13)
12. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 3 1:1 (21:25,25:13)
5. kolo (28. travnja 2024.)
13. HAOK MLADOST 3 - HAOK MLADOST 2 0:2 (14:25,20:25)
14. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (plavi) 0:2 (15:25,22:25)
15. OK DINAMO (selekcija B) - OK DINAMO (Vrbani) 0:2 (23:25,9:25)
Plasman od 7. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KELTEKS 5 5 0 10 0 250 139 1.7986 10
2. HAOK DUBRAVA 2 5 4 1 8 2 4.0000 226 163 1.3865 8
3. OK MEDVEŠČAK 3 5 1 2 4 6 0.6667 198 215 0.9209 4
4. OK DINAMO (Vrbani 2) 5 1 2 4 6 0.6667 192 238 0.8067 4
5. OK MEDVEŠČAK 2 5 1 3 3 7 0.4286 190 236 0.8051 3
6. HAOK DUBRAVA 3 5 0 4 1 9 0.1111 183 248 0.7379 1
1. kolo
1. OK KELTEKS - HAOK DUBRAVA 2 2:0 (25:15,25:11)
2. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Vrbani 2) 1:1 (24:26,25:15)
3. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 3 2:0 (25:23,25:23)
2. kolo
4. HAOK DUBRAVA 2 - HAOK DUBRAVA 3 2:0 (25:11,25:21)
5. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK MEDVEŠČAK 2 2:0 (25:23,25:22)
6. OK KELTEKS - OK MEDVEŠČAK 3 2:0 (25:10,25:18)
3. kolo
7. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (10:25,21:25)
8. OK MEDVEŠČAK 2 - OK KELTEKS 0:2 (8:25,12:25)
9. HAOK DUBRAVA 3 - OK DINAMO (Vrbani 2) 1:1 (25:23,19:25)
4. kolo (28. travnja 2024.)
10. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:0 (25:16,25:6)
11. OK KELTEKS - HAOK DUBRAVA 3 2:0 (25:17,25:17)
12. OK MEDVEŠČAK 3 - OK MEDVEŠČAK 2 1:1 (25:22,15:25)
5. kolo (28. travnja 2024.)
13. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 2 0:2 (14:25,14:25)
14. HAOK DUBRAVA 3 - OK MEDVEŠČAK 3 0:2 (14:25,13:25)
15. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK KELTEKS 0:2 (14:25,17:25)
Plasman od 13. do 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Špansko) 5 3 0 8 2 4.0000 248 190 1.3053 8
2. OK OLIMPIK (narančasti) 5 3 1 7 3 2.3333 237 192 1.2344 7
3. OK OLIMPIK (bijeli) 5 2 1 6 4 1.5000 227 189 1.2011 6
4. OK OLIMPIK (crveni) 5 0 1 4 6 0.6667 210 235 0.8936 4
5. OK OLIMPIK (zeleni) 5 1 2 4 6 0.6667 201 227 0.8855 4
6. OK MULTIBIBUS 2 5 0 4 1 9 0.1111 155 245 0.6327 1
1. kolo
1. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (narančasti) 2:0 (25:17,25:23)
2. OK OLIMPIK (bijeli) - OK MULTIBIBUS 2 2:0 (25:11,25:7)
3. OK OLIMPIK (zeleni) - OK OLIMPIK (crveni) 1:1 (25:21,17:25)
2. kolo
4. OK OLIMPIK (narančasti) - OK OLIMPIK (crveni) 1:1 (25:13,22:25)
5. OK MULTIBIBUS 2 - OK OLIMPIK (zeleni) 0:2 (19:25,13:25)
6. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (bijeli) 1:1 (25:27,25:13)
3. kolo
7. OK OLIMPIK (bijeli) - OK OLIMPIK (narančasti) 0:2 (17:25,21:25)
8. OK OLIMPIK (zeleni) - OK DINAMO (Špansko) 0:2 (23:25,9:25)
9. OK OLIMPIK (crveni) - OK MULTIBIBUS 2 1:1 (20:25,25:23)
4. kolo (12. svibnja 2024.)
10. OK OLIMPIK (narančasti) - OK MULTIBIBUS 2 2:0 (25:13,25:12)
11. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (crveni) 1:1 (25:21,23:25)
12. OK OLIMPIK (bijeli) - OK OLIMPIK (zeleni) 1:1 (24:26,25:10)
5. kolo (12. svibnja 2024.)
13. OK OLIMPIK (zeleni) - OK OLIMPIK (narančasti) 0:2 (20:25,21:25)
14. OK OLIMPIK (crveni) - OK OLIMPIK (bijeli) 0:2 (17:25,18:25)
15. OK MULTIBIBUS 2 - OK DINAMO (Špansko) 0:2 (14:25,18:25)
Plasman od 19. do 24. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Zagi) 5 4 0 9 1 9.0000 245 172 1.4244 9
2. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 5 3 1 7 3 2.3333 231 172 1.3430 7
3. HAOK MLADOST 4 5 1 1 5 5 1.0000 219 205 1.0683 5
4. OK DINAMO (Rapska) 5 1 1 5 5 1.0000 203 221 0.9186 5
5. HAOK ZAGREB 2 5 0 3 2 8 0.2500 187 238 0.7857 2
6. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 5 1 4 2 8 0.2500 164 241 0.6805 2
1. kolo
1. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - HAOK MLADOST 4 1:1 (17:25,25:17)
2. HAOK ZAGREB 2 - OK DINAMO (Zagi) 0:2 (17:25,13:25)
3. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 2:0 (25:22,25:12)
2. kolo
4. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 2:0 (25:17,25:14)
5. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Rapska) 1:1 (25:15,20:25)
6. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - HAOK ZAGREB 2 2:0 (25:13,25:16)
3. kolo
7. HAOK ZAGREB 2 - HAOK MLADOST 4 1:1 (16:25,25:18)
8. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 0:2 (18:25,9:25)
9. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - OK DINAMO (Zagi) 0:2 (12:25,13:25)
4. kolo (12. svibnja 2024.)
10. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Zagi) 0:2 (15:25,23:25)
11. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 2:0 (25:11,25:13)
12. HAOK ZAGREB 2 - OK DINAMO (Rapska) 1:1 (21:25,25:20)
5. kolo (12. svibnja 2024.)
13. OK DINAMO (Rapska) - HAOK MLADOST 4 1:1 (25:21,16:25)
14. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - HAOK ZAGREB 2 2:0 (25:23,25:18)
15. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:0 (25:21,25:18)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 8. srpnja 2024., 17,18
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem