Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13 (2023./2024.)
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 3 3 0 7 2 3.5000 126 80 1.5750 7
2. OK DINAMO (Vrbani 2) 3 2 1 5 4 1.2500 107 108 0.9907 5
3. OK OLIMPIK (žuti) 3 1 2 3 6 0.5000 97 113 0.8584 3
4. OK DINAMO (Zagi) 3 0 3 3 6 0.5000 92 121 0.7603 3
1. kolo (22. listopada 2023.)
1. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:1 (15:8,15:5,14:15)
2. OK DINAMO (Zagi) - OK OLIMPIK (žuti) 1:2 (15:14,6:15,8:15)
2. kolo (22. listopada 2023.)
3. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK OLIMPIK (žuti) 2:1 (15:12,15:4,9:15)
4. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Zagi) 2:1 (15:11,15:4,7:15)
3. kolo (26. studenog 2023.)
5. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Vrbani 2) 1:2 (8:15,10:15,15:10)
6. OK OLIMPIK (žuti) - HAOK MLADOST 2 0:3 (12:15,4:15,6:15)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 3 3 0 7 2 3.5000 128 72 1.7778 7
2. OK DINAMO (Otok) 3 2 1 7 2 3.5000 122 81 1.5062 7
3. OK DON BOSCO 2 3 1 2 4 5 0.8000 99 107 0.9252 4
4. OK MULTIBIBUS 2 3 0 3 0 9 0.0000 46 135 0.3407 0
1. kolo (22. listopada 2023.)
1. OK MULTIBIBUS 2 - OK DINAMO (Otok) 0:3 (5:15,1:15,7:15)
2. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 1:2 (9:15,4:15,15:11)
2. kolo (22. listopada 2023.)
3. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 1:2 (15:12,5:15,12:15)
4. OK MULTIBIBUS 2 - OK DON BOSCO 2 0:3 (2:15,8:15,11:15)
3. kolo (26. studenog 2023.)
5. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Otok) 0:3 (9:15,5:15,12:15)
6. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK MULTIBIBUS 2 3:0 (15:0,15:8,15:4)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 3 4 3 1 8 4 2.0000 164 113 1.4513 8
2. OK DINAMO (Rapska) 4 3 1 8 4 2.0000 154 120 1.2833 8
3. OK OLIMPIK (plavi) 4 3 1 8 4 2.0000 149 124 1.2016 8
4. HAOK MLADOST 4 4 1 3 3 9 0.3333 124 137 0.9051 3
5. OK DINAMO (Držić) 4 0 4 3 9 0.3333 75 172 0.4360 3
1. kolo (22. listopada 2023.)
1. HAOK MLADOST 4 - 0 -
2. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Držić) 2:1 (15:6,15:5,12:15)
3. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Rapska) 3:0 (15:6,15:12,15:7)
2. kolo (22. listopada 2023.)
4. 0 - OK DINAMO (Rapska) -
5. OK DINAMO (Držić) - OK OLIMPIK (plavi) 1:2 (9:15,1:15,15:12)
6. HAOK MLADOST 4 - OK MEDVEŠČAK 3 0:3 (6:15,12:15,0:15)
3. kolo (26. studenog 2023.)
7. OK MEDVEŠČAK 3 - 0 -
8. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 4 2:1 (15:10,2:15,15:9)
9. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Držić) 3:0 (15:9,15:0,15:0)
4. kolo (22. listopada 2023. - 26. studenog 2023.)
10. 0 - OK DINAMO (Držić) -
11. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Rapska) 0:3 (10:15,14:15,5:15)
12. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK (plavi) 2:1 (15:12,15:3,10:15)
5. kolo (26. studenog 2023.)
13. OK OLIMPIK (plavi) - 0 -
14. OK DINAMO (Rapska) - OK MEDVEŠČAK 3 2:1 (15:14,15:8,9:15)
15. OK DINAMO (Držić) - HAOK MLADOST 4 1:2 (15:13,0:15,0:15)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 3 0 7 2 3.5000 124 86 1.4419 7
2. OK DINAMO (Vrbani) 3 2 1 7 2 3.5000 121 93 1.3011 7
3. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 3 1 2 2 7 0.2857 85 127 0.6693 2
4. OK MEDVEŠČAK 2 3 0 3 2 7 0.2857 97 121 0.8017 2
1. kolo (22. listopada 2023.)
1. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Vrbani) 2:1 (15:4,15:12,8:15)
2. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 1:2 (14:15,8:15,15:5)
2. kolo (26. studenog 2023.)
3. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 3:0 (15:9,15:10,15:9)
4. HAOK MLADOST 3 - OK MEDVEŠČAK 2 2:1 (15:7,15:11,11:15)
3. kolo (26. studenog 2023.)
5. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Vrbani) 0:3 (12:15,7:15,8:15)
6. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - HAOK MLADOST 3 0:3 (10:15,5:15,7:15)
Skupina E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (selekcija B) 3 3 0 6 3 2.0000 118 103 1.1456 6
2. OK DINAMO (Zagi 2) 3 2 1 7 2 3.5000 126 104 1.2115 7
3. OK OLIMPIK (narančasti) 3 1 2 3 6 0.5000 105 114 0.9211 3
4. HAOK DUBRAVA 2 3 0 3 2 7 0.2857 103 131 0.7863 2
1. kolo (22. listopada 2023.)
1. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO (selekcija B) 1:2 (6:15,14:15,15:12)
2. OK DINAMO (Zagi 2) - OK OLIMPIK (narančasti) 3:0 (15:11,15:6,15:12)
2. kolo (26. studenog 2023.)
3. OK DINAMO (selekcija B) - OK OLIMPIK (narančasti) 2:1 (3:15,15:4,15:13)
4. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO (Zagi 2) 0:3 (10:15,10:15,12:15)
3. kolo (26. studenog 2023.)
5. OK DINAMO (Zagi 2) - OK DINAMO (selekcija B) 1:2 (9:15,15:13,12:15)
6. OK OLIMPIK (narančasti) - HAOK DUBRAVA 2 2:1 (15:13,14:15,15:8)
Skupina F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Špansko) 3 2 1 6 3 2.0000 119 86 1.3837 6
2. OK KELTEKS 3 2 1 6 3 2.0000 107 100 1.0700 6
3. OK OLIMPIK (crveni) 3 2 1 5 4 1.2500 99 87 1.1379 5
4. OK DON BOSCO 3 3 0 3 1 8 0.1250 74 126 0.5873 1
1. kolo (22. listopada 2023.)
1. OK KELTEKS - OK DINAMO (Špansko) 2:1 (15:8,7:15,15:14)
2. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK (crveni) 1:2 (15:6,5:15,5:15)
2. kolo (22. listopada 2023.)
3. OK DINAMO (Špansko) - OK OLIMPIK (crveni) 2:1 (7:15,15:6,15:8)
4. OK KELTEKS - OK DON BOSCO 3 3:0 (15:13,15:6,15:10)
3. kolo (26. studenog 2023.)
5. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO (Špansko) 0:3 (8:15,1:15,11:15)
6. OK OLIMPIK (crveni) - OK KELTEKS 2:1 (15:5,4:15,15:5)
Plasman od 1. do 12. mjesta - skupina I
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 5 5 0 12 3 4.0000 220 133 1.6541 12
2. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 5 4 1 10 5 2.0000 195 158 1.2342 10
3. OK DINAMO (Rapska) 5 3 2 7 8 0.8750 155 182 0.8516 7
4. OK MEDVEŠČAK 3 5 2 3 8 7 1.1429 190 186 1.0215 8
5. OK DINAMO (Otok) 5 1 4 5 10 0.5000 164 207 0.7923 5
6. OK DINAMO (Vrbani 2) 5 0 5 3 12 0.2500 154 212 0.7264 3
1. kolo
1. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Vrbani 2) 2:1 (15:8,15:5,14:15)
2. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:9,15:4,11:15)
3. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Rapska) 1:2 (14:15,8:15,15:9)
2. kolo (4. veljače 2024.)
4. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Rapska) 1:2 (8:15,15:7,10:15)
5. OK DINAMO (Otok) - OK MEDVEŠČAK 3 1:2 (12:15,15:14,12:15)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:1 (12:15,15:6,15:14)
3. kolo (4. veljače 2024.)
7. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Vrbani 2) 3:0 (15:5,15:14,15:14)
8. OK MEDVEŠČAK 3 - HAOK MLADOST 2 1:2 (11:15,5:15,15:14)
9. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:6,12:15,15:11)
4. kolo (3. ožujka 2024.)
10. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Otok) 1:2 (8:15,15:11,12:15)
11. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Rapska) 3:0 (15:9,15:2,15:4)
12. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK MEDVEŠČAK 3 2:1 (15:9,15:9,9:15)
5. kolo (3. ožujka 2024.)
13. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Vrbani 2) 3:0 (15:9,15:8,15:8)
14. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 1:2 (2:15,15:5,5:15)
15. OK DINAMO (Otok) - HAOK MLADOST 2 0:3 (6:15,11:15,7:15)
Plasman od 1. do 12. mjesta - skupina II
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (selekcija B) 5 4 1 10 5 2.0000 198 179 1.1061 10
2. HAOK MLADOST 3 5 4 1 9 6 1.5000 199 174 1.1437 9
3. OK DINAMO (Zagi 2) 5 3 2 11 4 2.7500 205 170 1.2059 11
4. OK KELTEKS 5 2 3 6 9 0.6667 165 195 0.8462 6
5. OK DINAMO (Špansko) 5 1 4 5 10 0.5000 174 207 0.8406 5
6. OK DINAMO (Vrbani) 5 1 4 4 11 0.3636 178 194 0.9175 4
1. kolo
1. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Vrbani) 2:1 (15:4,15:12,8:15)
2. OK DINAMO (selekcija B) - OK DINAMO (Zagi 2) 2:1 (15:9,13:15,15:12)
3. OK DINAMO (Špansko) - OK KELTEKS 1:2 (8:15,15:7,14:15)
2. kolo (4. veljače 2024.)
4. OK DINAMO (Vrbani) - OK KELTEKS 1:2 (15:6,6:15,13:15)
5. OK DINAMO (Zagi 2) - OK DINAMO (Špansko) 3:0 (15:10,15:13,15:5)
6. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (selekcija B) 1:2 (15:13,10:15,10:15)
3. kolo (4. veljače 2024.)
7. OK DINAMO (selekcija B) - OK DINAMO (Vrbani) 1:2 (10:15,5:15,15:9)
8. OK DINAMO (Špansko) - HAOK MLADOST 3 1:2 (15:12,7:15,6:15)
9. OK KELTEKS - OK DINAMO (Zagi 2) 0:3 (4:15,12:15,5:15)
4. kolo (3. ožujka 2024.)
10. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Zagi 2) 0:3 (11:15,13:15,12:15)
11. HAOK MLADOST 3 - OK KELTEKS 2:1 (15:10,15:13,12:15)
12. OK DINAMO (selekcija B) - OK DINAMO (Špansko) 3:0 (15:14,15:8,15:14)
5. kolo (3. ožujka 2024.)
13. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Vrbani) 3:0 (15:12,15:14,15:12)
14. OK KELTEKS - OK DINAMO (selekcija B) 1:2 (4:15,14:15,15:7)
15. OK DINAMO (Zagi 2) - HAOK MLADOST 3 1:2 (8:15,15:12,11:15)
Plasman od 13. do 26. mjesta - skupina III
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK (žuti) 6 5 1 15 3 5.0000 255 192 1.3281 15
2. OK OLIMPIK (plavi) 6 5 1 10 8 1.2500 221 192 1.1510 10
3. OK DINAMO (Zagi) 6 4 2 14 4 3.5000 246 151 1.6291 14
4. OK DINAMO (Držić) 6 3 3 9 9 1.0000 188 218 0.8624 9
5. HAOK MLADOST 4 6 2 4 7 11 0.6364 200 184 1.0870 7
6. OK DON BOSCO 2 6 2 4 7 11 0.6364 199 217 0.9171 7
7. OK MULTIBIBUS 2 6 0 6 1 17 0.0588 108 263 0.4106 1
1. kolo
1. OK DINAMO (Držić) - 0 -
2. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK MLADOST 4 2:1 (15:10,2:15,15:9)
3. OK DON BOSCO 2 - OK MULTIBIBUS 2 3:0 (15:2,15:8,15:11)
4. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Zagi) 2:1 (14:15,15:6,15:8)
2. kolo
5. 0 - OK DINAMO (Zagi) -
6. OK MULTIBIBUS 2 - OK OLIMPIK (žuti) 0:3 (8:15,6:15,11:15)
7. HAOK MLADOST 4 - OK DON BOSCO 2 1:2 (3:15,15:6,5:15)
8. OK DINAMO (Držić) - OK OLIMPIK (plavi) 1:2 (9:15,1:15,15:12)
3. kolo (4. veljače 2024.)
9. OK OLIMPIK (plavi) - 0 -
10. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Držić) 1:2 (15:9,12:15,11:15)
11. OK OLIMPIK (žuti) - HAOK MLADOST 4 3:0 (15:10,15:7,15:13)
12. OK DINAMO (Zagi) - OK MULTIBIBUS 2 3:0 (15:4,15:3,15:2)
4. kolo (4. veljače 2024.)
13. 0 - OK MULTIBIBUS 2 -
14. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Zagi) 0:3 (13:15,3:15,9:15)
15. OK DINAMO (Držić) - OK OLIMPIK (žuti) 2:1 (15:10,15:6,14:15)
16. OK OLIMPIK (plavi) - OK DON BOSCO 2 2:1 (15:12,15:1,14:15)
5. kolo (3. ožujka 2024.)
17. OK DON BOSCO 2 - 0 -
18. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (plavi) 3:0 (15:10,15:14,15:5)
19. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Držić) 3:0 (15:9,15:4,15:7)
20. OK MULTIBIBUS 2 - HAOK MLADOST 4 0:3 (3:15,5:15,3:15)
6. kolo (3. ožujka 2024.)
21. 0 - HAOK MLADOST 4 -
22. OK DINAMO (Držić) - OK MULTIBIBUS 2 3:0 (15:4,15:7,15:8)
23. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Zagi) 2:1 (15:11,15:11,6:15)
24. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (žuti) 0:3 (11:15,10:15,14:15)
7. kolo
25. OK OLIMPIK (žuti) - 0 -
26. OK DINAMO (Zagi) - OK DON BOSCO 2 3:0 (15:6,15:5,15:6)
27. OK MULTIBIBUS 2 - OK OLIMPIK (plavi) 1:2 (2:15,6:15,15:8)
28. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO (Držić) 2:1 (13:15,15:0,15:0)
Plasman od 13. do 26. mjesta - skupina IV
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 5 4 1 11 4 2.7500 209 156 1.3397 11
2. HAOK DUBRAVA 2 5 3 2 10 5 2.0000 203 152 1.3355 10
3. OK OLIMPIK (narančasti) 5 3 2 9 6 1.5000 184 170 1.0824 9
4. OK OLIMPIK (crveni) 5 2 3 6 9 0.6667 179 180 0.9944 6
5. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 5 2 3 6 9 0.6667 156 208 0.7500 6
6. OK DON BOSCO 3 5 1 4 3 12 0.2500 137 202 0.6782 3
1. kolo
1. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - OK MEDVEŠČAK 2 2:1 (15:14,15:8,5:15)
2. OK OLIMPIK (narančasti) - HAOK DUBRAVA 2 2:1 (15:13,14:15,15:8)
3. OK OLIMPIK (crveni) - OK DON BOSCO 3 2:1 (6:15,15:5,15:5)
2. kolo (4. veljače 2024.)
4. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DON BOSCO 3 3:0 (15:12,15:12,15:5)
5. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (crveni) 3:0 (15:5,15:14,15:8)
6. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - OK OLIMPIK (narančasti) 0:3 (10:15,9:15,10:15)
3. kolo (4. veljače 2024.)
7. OK OLIMPIK (narančasti) - OK MEDVEŠČAK 2 0:3 (7:15,7:15,5:15)
8. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 1:2 (15:11,12:15,12:15)
9. OK DON BOSCO 3 - HAOK DUBRAVA 2 0:3 (6:15,7:15,4:15)
4. kolo (3. ožujka 2024.)
10. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 2 2:1 (14:15,15:9,15:9)
11. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - OK DON BOSCO 3 1:2 (6:15,10:15,15:13)
12. OK OLIMPIK (narančasti) - OK OLIMPIK (crveni) 1:2 (13:15,15:7,3:15)
5. kolo (3. ožujka 2024.)
13. OK OLIMPIK (crveni) - OK MEDVEŠČAK 2 1:2 (13:15,15:8,12:15)
14. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK (narančasti) 0:3 (8:15,9:15,6:15)
15. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 2:1 (15:4,14:15,15:1)
Plasman od 1. do 6. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 5 4 1 10 5 2.0000 194 157 1.2357 10
2. HAOK MLADOST 3 5 4 1 10 5 2.0000 203 178 1.1404 10
3. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 5 3 2 9 6 1.5000 198 155 1.2774 9
4. OK DINAMO (selekcija B) 5 3 2 7 8 0.8750 186 181 1.0276 7
5. OK DINAMO (Zagi 2) 5 1 4 6 9 0.6667 174 195 0.8923 6
6. OK DINAMO (Rapska) 5 0 5 3 12 0.2500 123 212 0.5802 3
1. kolo
1. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:1 (12:15,15:6,15:14)
2. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (selekcija B) 1:2 (6:15,5:15,15:13)
3. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Zagi 2) 2:1 (15:8,12:15,15:11)
2. kolo
4. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Zagi 2) 2:1 (15:5,15:5,14:15)
5. OK DINAMO (selekcija B) - HAOK MLADOST 3 2:1 (13:15,15:10,15:10)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Rapska) 3:0 (15:9,15:2,15:4)
3. kolo
7. OK DINAMO (Rapska) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 1:2 (2:15,15:5,5:15)
8. HAOK MLADOST 3 - HAOK MLADOST 2 2:1 (15:6,7:15,15:10)
9. OK DINAMO (Zagi 2) - OK DINAMO (selekcija B) 1:2 (9:15,15:13,12:15)
4. kolo (28. travnja 2024.)
10. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (selekcija B) 3:0 (15:10,15:7,15:5)
11. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Zagi 2) 2:1 (7:15,15:8,15:12)
12. OK DINAMO (Rapska) - HAOK MLADOST 3 0:3 (13:15,7:15,11:15)
5. kolo (28. travnja 2024.)
13. HAOK MLADOST 3 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 2:1 (14:15,15:11,15:13)
14. OK DINAMO (Zagi 2) - OK DINAMO (Rapska) 2:1 (15:5,14:15,15:9)
15. OK DINAMO (selekcija B) - HAOK MLADOST 2 1:2 (14:15,6:15,15:9)
Plasman od 7. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 3 5 4 1 11 4 2.7500 210 145 1.4483 11
2. OK DINAMO (Vrbani) 5 3 2 9 6 1.5000 205 139 1.4748 9
3. OK DINAMO (Špansko) 5 2 3 8 7 1.1429 195 191 1.0209 8
4. OK DINAMO (Otok) 5 2 3 7 8 0.8750 181 164 1.1037 7
5. OK DINAMO (Vrbani 2) 5 2 3 6 9 0.6667 147 166 0.8855 6
6. OK KELTEKS 5 2 3 4 11 0.3636 73 206 0.3544 1
1. kolo
1. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:12,14:15,15:12)
2. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK KELTEKS 3:0 (bez borbe)
3. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Vrbani) 3:0 (15:12,15:14,15:12)
2. kolo
4. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Vrbani) 0:3 (8:15,4:15,6:15)
5. OK KELTEKS - OK DINAMO (Špansko) 2:1 (15:8,7:15,15:14)
6. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Vrbani 2) 3:0 (15:9,15:8,15:8)
3. kolo
7. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Otok) 1:2 (8:15,15:11,12:15)
8. OK DINAMO (Špansko) - OK MEDVEŠČAK 3 1:2 (11:15,15:13,12:15)
9. OK DINAMO (Vrbani) - OK KELTEKS 1:2 (15:6,6:15,13:15)
4. kolo (5. svibnja 2024.)
10. OK DINAMO (Otok) - OK KELTEKS 3:0 (bez borbe)
11. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO (Vrbani) 1:2 (15:13,9:15,9:15)
12. OK DINAMO (Vrbani 2) - OK DINAMO (Špansko) 2:1 (5:15,15:9,15:11)
5. kolo (5. svibnja 2024.)
13. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:9,15:14,10:15)
14. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Vrbani 2) 3:0 (15:1,15:4,15:2)
15. OK KELTEKS - OK MEDVEŠČAK 3 0:3 (bez borbe)
Plasman od 13. do 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 5 5 0 12 3 4.0000 216 136 1.5882 12
2. HAOK DUBRAVA 2 5 3 2 10 5 2.0000 194 153 1.2680 10
3. OK OLIMPIK (žuti) 5 3 2 9 6 1.5000 207 172 1.2035 9
4. OK OLIMPIK (narančasti) 5 3 2 8 7 1.1429 187 166 1.1265 8
5. OK OLIMPIK (plavi) 5 1 4 3 12 0.2500 149 214 0.6963 3
6. OK DINAMO (Zagi) 5 0 5 3 12 0.2500 98 210 0.4667 3
1. kolo
1. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (plavi) 3:0 (15:10,15:14,15:5)
2. OK DINAMO (Zagi) - OK MEDVEŠČAK 2 0:3 (9:15,0:15,0:15)
3. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (narančasti) 1:2 (13:15,15:14,8:15)
2. kolo
4. OK OLIMPIK (plavi) - OK OLIMPIK (narančasti) 0:3 (3:15,12:15,12:15)
5. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 2 2:1 (14:15,15:9,15:9)
6. OK OLIMPIK (žuti) - OK DINAMO (Zagi) 2:1 (14:15,15:6,15:8)
3. kolo
7. OK DINAMO (Zagi) - OK OLIMPIK (plavi) 1:2 (11:15,11:15,15:6)
8. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (žuti) 2:1 (15:11,5:15,15:8)
9. OK OLIMPIK (narančasti) - OK MEDVEŠČAK 2 0:3 (7:15,7:15,5:15)
4. kolo (5. svibnja 2024.)
10. OK OLIMPIK (plavi) - OK MEDVEŠČAK 2 1:2 (11:15,15:12,8:15)
11. OK OLIMPIK (žuti) - OK OLIMPIK (narančasti) 2:1 (15:10,15:14,13:15)
12. OK DINAMO (Zagi) - HAOK DUBRAVA 2 0:3 (8:15,0:15,0:15)
5. kolo (5. svibnja 2024.)
13. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (plavi) 3:0 (15:12,15:6,15:5)
14. OK OLIMPIK (narančasti) - OK DINAMO (Zagi) 2:1 (10:15,15:0,15:0)
15. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (žuti) 2:1 (15:14,15:12,10:15)
Plasman od 19. do 24. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DON BOSCO 3 5 3 2 9 6 1.5000 188 149 1.2617 9
2. OK DON BOSCO 2 5 3 2 8 7 1.1429 183 170 1.0765 8
3. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 5 3 2 8 7 1.1429 196 195 1.0051 8
4. OK OLIMPIK (crveni) 5 2 3 8 7 1.1429 192 167 1.1497 8
5. OK DINAMO (Držić) 5 2 3 7 8 0.8750 138 203 0.6798 7
6. HAOK MLADOST 4 5 2 3 5 10 0.5000 169 182 0.9286 5
1. kolo
1. OK DINAMO (Držić) - HAOK MLADOST 4 1:2 (15:13,0:15,0:15)
2. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (crveni) 2:1 (15:14,5:15,15:6)
3. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - OK DON BOSCO 3 1:2 (6:15,10:15,15:13)
2. kolo
4. HAOK MLADOST 4 - OK DON BOSCO 3 0:3 (6:15,11:15,11:15)
5. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 1:2 (15:11,12:15,12:15)
6. OK DINAMO (Držić) - OK DON BOSCO 2 2:1 (9:15,15:12,15:11)
3. kolo
7. OK DON BOSCO 2 - HAOK MLADOST 4 2:1 (15:3,6:15,15:5)
8. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - OK DINAMO (Držić) 2:1 (11:15,15:7,15:13)
9. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK (crveni) 1:2 (15:6,5:15,5:15)
4. kolo (5. svibnja 2024.)
10. HAOK MLADOST 4 - OK OLIMPIK (crveni) 0:3 (8:15,12:15,12:15)
11. OK DINAMO (Držić) - OK DON BOSCO 3 1:2 (15:14,0:15,0:15)
12. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) 1:2 (15:12,6:15,14:15)
5. kolo (5. svibnja 2024.)
13. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir 2) - HAOK MLADOST 4 1:2 (12:15,15:13,14:15)
14. OK DON BOSCO 3 - OK DON BOSCO 2 1:2 (9:15,15:9,7:15)
15. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Držić) 1:2 (10:15,15:4,12:15)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 8. srpnja 2024., 17,18
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem