Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U11
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 5 5 0 14 1 14.0000 218 102 2.1373 14
2. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 5 4 1 11 4 2.7500 197 138 1.4275 11
3. HAOK DUBRAVA 2 5 3 2 10 5 2.0000 189 145 1.3034 10
4. OK DINAMO (Vrbani) 5 2 3 6 9 0.6667 162 176 0.9205 6
5. OK DON BOSCO 4 5 1 4 2 13 0.1538 107 221 0.4842 2
6. OK OLIMPIK (bijeli) 5 0 5 2 13 0.1538 117 208 0.5625 2
1. kolo (29. listopada 2023.)
1. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO (Vrbani) 2:1 (15:14,15:8,8:15)
2. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 3:0 (15:10,15:8,15:6)
3. OK DON BOSCO 4 - OK OLIMPIK (bijeli) 2:1 (15:14,15:12,0:15)
2. kolo (29. listopada 2023.)
4. OK DINAMO (Vrbani) - OK OLIMPIK (bijeli) 2:1 (15:6,15:8,13:15)
5. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DON BOSCO 4 3:0 (15:14,15:4,15:8)
6. HAOK DUBRAVA 2 - OK MEDVEŠČAK 2 1:2 (8:15,14:15,15:8)
3. kolo (3. prosinca 2023.)
7. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Vrbani) 3:0 (15:6,15:5,15:5)
8. OK DON BOSCO 4 - HAOK DUBRAVA 2 0:3 (1:15,4:15,13:15)
9. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 0:3 (7:15,5:15,10:15)
4. kolo (3. prosinca 2023.)
10. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 0:3 (8:15,5:15,8:15)
11. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (bijeli) 3:0 (15:1,15:13,15:0)
12. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DON BOSCO 4 3:0 (15:12,15:2,15:0)
5. kolo (3. prosinca 2023.)
13. OK DON BOSCO 4 - OK DINAMO (Vrbani) 0:3 (4:15,5:15,10:15)
14. OK OLIMPIK (bijeli) - OK MEDVEŠČAK 2 0:3 (5:15,1:15,5:15)
15. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - HAOK DUBRAVA 2 2:1 (15:6,15:3,8:15)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Zagi) 5 5 0 14 1 14.0000 218 59 3.6949 14
2. OK DINAMO (Otok) 5 3 2 10 5 2.0000 196 148 1.3243 10
3. OK OLIMPIK (plavi) 5 3 2 9 6 1.5000 166 163 1.0184 9
4. OK DINAMO (Držić) 5 2 3 6 9 0.6667 154 189 0.8148 6
5. OK DON BOSCO 3 5 1 4 3 12 0.2500 127 206 0.6165 3
6. HAOK MLADOST 2 5 1 4 3 12 0.2500 124 220 0.5636 3
1. kolo (29. listopada 2023.)
1. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Zagi) 0:3 (3:15,1:15,2:15)
2. OK DINAMO (Držić) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:4,10:15,15:14)
3. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK (plavi) 0:3 (10:15,6:15,2:15)
2. kolo (29. listopada 2023.)
4. OK DINAMO (Zagi) - OK OLIMPIK (plavi) 3:0 (15:0,15:2,15:0)
5. OK DINAMO (Otok) - OK DON BOSCO 3 3:0 (15:6,15:2,15:11)
6. HAOK MLADOST 2 - OK DINAMO (Držić) 0:3 (6:15,14:15,7:15)
3. kolo (29. listopada 2023.)
7. OK DINAMO (Držić) - OK DINAMO (Zagi) 0:3 (2:15,4:15,6:15)
8. OK DON BOSCO 3 - HAOK MLADOST 2 1:2 (14:15,12:15,15:3)
9. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Otok) 1:2 (8:15,15:14,7:15)
4. kolo (3. prosinca 2023.)
10. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:6,15:8,8:15)
11. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (plavi) 1:2 (15:14,8:15,14:15)
12. OK DINAMO (Držić) - OK DON BOSCO 3 1:2 (9:15,14:15,15:9)
5. kolo (3. prosinca 2023.)
13. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO (Zagi) 0:3 (5:15,2:15,3:15)
14. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Držić) 3:0 (15:0,15:10,15:9)
15. OK DINAMO (Otok) - HAOK MLADOST 2 3:0 (15:4,15:12,15:5)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Špansko) 5 5 0 15 0 225 40 5.6250 15
2. OK DINAMO (Cesarec) 5 3 2 9 6 1.5000 152 167 0.9102 9
3. OK OLIMPIK (crveni) 5 3 2 8 7 1.1429 175 147 1.1905 8
4. OK KELTEKS 5 2 3 7 8 0.8750 153 178 0.8596 7
5. OK DINAMO (Zagi 2) 5 2 3 5 10 0.5000 127 178 0.7135 5
6. OK DON BOSCO 2 5 0 5 1 14 0.0714 91 213 0.4272 1
1. kolo (29. listopada 2023.)
1. OK DINAMO (Cesarec) - OK DINAMO (Zagi 2) 3:0 (15:7,15:10,15:4)
2. OK KELTEKS - OK DINAMO (Špansko) 0:3 (1:15,2:15,3:15)
3. OK DON BOSCO 2 - OK OLIMPIK (crveni) 0:3 (7:15,6:15,4:15)
2. kolo (29. listopada 2023.)
4. OK DINAMO (Zagi 2) - OK OLIMPIK (crveni) 1:2 (10:15,4:15,15:14)
5. OK DINAMO (Špansko) - OK DON BOSCO 2 3:0 (15:7,15:2,15:6)
6. OK DINAMO (Cesarec) - OK KELTEKS 2:1 (14:15,15:14,15:10)
3. kolo (29. listopada 2023.)
7. OK KELTEKS - OK DINAMO (Zagi 2) 1:2 (3:15,15:4,4:15)
8. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Cesarec) 0:3 (13:15,5:15,2:15)
9. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Špansko) 0:3 (2:15,2:15,2:15)
4. kolo (3. prosinca 2023.)
10. OK DINAMO (Zagi 2) - OK DINAMO (Špansko) 0:3 (7:15,2:15,1:15)
11. OK DINAMO (Cesarec) - OK OLIMPIK (crveni) 1:2 (15:12,0:15,0:15)
12. OK KELTEKS - OK DON BOSCO 2 3:0 (15:6,15:5,15:6)
5. kolo (3. prosinca 2023.)
13. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Zagi 2) 1:2 (15:3,2:15,5:15)
14. OK OLIMPIK (crveni) - OK KELTEKS 1:2 (15:11,11:15,12:15)
15. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Cesarec) 3:0 (15:3,15:0,15:0)
Plasman od 1. do 9. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Špansko) 8 7 1 21 3 7.0000 348 136 2.5588 21
2. OK MEDVEŠČAK 2 8 7 1 18 6 3.0000 317 246 1.2886 18
3. OK DINAMO (Zagi) 8 6 2 17 7 2.4286 312 208 1.5000 17
4. HAOK DUBRAVA 2 8 5 3 15 9 1.6667 304 214 1.4206 15
5. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 8 5 3 14 10 1.4000 286 244 1.1721 14
6. OK OLIMPIK (crveni) 8 2 6 7 17 0.4118 194 301 0.6445 7
7. OK DINAMO (Otok) 8 2 6 6 18 0.3333 224 307 0.7296 6
8. OK OLIMPIK (plavi) 8 1 7 5 19 0.2632 196 325 0.6031 5
9. OK DINAMO (Cesarec) 8 1 7 5 19 0.2632 128 328 0.3902 5
1. kolo (21. siječnja 2024.)
1. OK MEDVEŠČAK 2 - 0 -
2. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - HAOK DUBRAVA 2 2:1 (15:6,15:3,8:15)
3. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Otok) 2:1 (15:6,15:8,8:15)
4. OK OLIMPIK (plavi) - OK OLIMPIK (crveni) 2:1 (15:6,13:15,15:2)
5. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Cesarec) 3:0 (15:3,15:0,15:0)
2. kolo (21. siječnja 2024.)
6. 0 - OK DINAMO (Cesarec) -
7. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Špansko) 0:3 (2:15,2:15,2:15)
8. OK DINAMO (Otok) - OK OLIMPIK (plavi) 2:1 (15:8,14:15,15:7)
9. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO (Zagi) 2:1 (15:9,15:6,4:15)
10. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 3:0 (15:10,15:8,15:6)
3. kolo (21. siječnja 2024.)
11. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - 0 -
12. OK DINAMO (Zagi) - OK MEDVEŠČAK 2 1:2 (4:15,15:9,14:15)
13. OK OLIMPIK (plavi) - HAOK DUBRAVA 2 0:3 (4:15,5:15,12:15)
14. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Otok) 3:0 (15:1,15:6,15:7)
15. OK DINAMO (Cesarec) - OK OLIMPIK (crveni) 1:2 (15:12,0:15,0:15)
4. kolo (18. veljače 2024.)
16. 0 - OK OLIMPIK (crveni) -
17. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Cesarec) 2:1 (3:15,15:0,15:0)
18. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO (Špansko) 0:3 (13:15,11:15,6:15)
19. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK (plavi) 3:0 (15:8,15:7,15:8)
20. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Zagi) 1:2 (12:15,15:12,8:15)
5. kolo (18. veljače 2024.)
21. OK DINAMO (Zagi) - 0 -
22. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 1:2 (10:15,10:15,15:11)
23. OK DINAMO (Špansko) - OK MEDVEŠČAK 2 3:0 (15:5,15:3,15:13)
24. OK DINAMO (Cesarec) - HAOK DUBRAVA 2 0:3 (7:15,0:15,0:15)
25. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Otok) 3:0 (15:9,15:10,15:6)
6. kolo (21. siječnja 2024.)
26. 0 - OK DINAMO (Otok) -
27. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK (crveni) 3:0 (15:3,15:2,15:6)
28. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Cesarec) 2:1 (15:1,9:15,15:14)
29. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK DINAMO (Špansko) 1:2 (3:15,2:15,15:13)
30. OK DINAMO (Zagi) - OK OLIMPIK (plavi) 3:0 (15:0,15:2,15:0)
7. kolo (17. ožujka 2024.)
31. OK OLIMPIK (plavi) - 0 -
32. OK DINAMO (Špansko) - OK DINAMO (Zagi) 1:2 (15:4,8:15,12:15)
33. OK DINAMO (Cesarec) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 0:3 (9:15,0:15,0:15)
34. OK OLIMPIK (crveni) - OK MEDVEŠČAK 2 0:3 (8:15,10:15,5:15)
35. OK DINAMO (Otok) - HAOK DUBRAVA 2 1:2 (5:15,4:15,15:14)
8. kolo (17. ožujka 2024.)
36. 0 - HAOK DUBRAVA 2 -
37. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO (Otok) 3:0 (15:5,15:14,15:12)
38. OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) - OK OLIMPIK (crveni) 2:1 (15:4,15:3,8:15)
39. OK DINAMO (Zagi) - OK DINAMO (Cesarec) 3:0 (15:12,15:0,15:0)
40. OK OLIMPIK (plavi) - OK DINAMO (Špansko) 0:3 (5:15,2:15,1:15)
9. kolo (21. siječnja 2024. - 17. ožujka 2024.)
41. OK DINAMO (Špansko) - 0 -
42. OK DINAMO (Cesarec) - OK OLIMPIK (plavi) 2:1 (15:13,15:6,7:15)
43. OK OLIMPIK (crveni) - OK DINAMO (Zagi) 0:3 (5:15,4:15,13:15)
44. OK DINAMO (Otok) - OK DINAMO (Dubrava/Maksimir) 0:3 (6:15,9:15,9:15)
45. HAOK DUBRAVA 2 - OK MEDVEŠČAK 2 1:2 (8:15,14:15,15:8)
Plasman od 10. do 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO (Zagi 2) 8 6 2 14 10 1.4000 290 242 1.1983 14
2. OK DON BOSCO 4 8 6 2 14 10 1.4000 275 250 1.1000 14
3. OK DINAMO (Vrbani) 8 5 3 14 10 1.4000 284 262 1.0840 14
4. OK KELTEKS 8 4 4 15 9 1.6667 306 249 1.2289 15
5. OK OLIMPIK (bijeli) 8 4 4 14 10 1.4000 307 264 1.1629 14
6. OK DINAMO (Držić) 8 4 4 13 11 1.1818 276 285 0.9684 13
7. HAOK MLADOST 2 8 3 5 11 13 0.8462 248 285 0.8702 11
8. OK DON BOSCO 2 8 3 5 9 15 0.6000 232 292 0.7945 9
9. OK DON BOSCO 3 8 1 7 4 20 0.2000 242 331 0.7311 4
1. kolo (21. siječnja 2024.)
1. OK DINAMO (Vrbani) - 0 -
2. OK DON BOSCO 4 - OK OLIMPIK (bijeli) 2:1 (15:14,15:12,0:15)
3. OK DINAMO (Držić) - OK DON BOSCO 3 1:2 (9:15,14:15,15:9)
4. HAOK MLADOST 2 - OK DON BOSCO 2 3:0 (15:9,15:7,15:4)
5. OK KELTEKS - OK DINAMO (Zagi 2) 1:2 (3:15,15:4,4:15)
2. kolo (21. siječnja 2024.)
6. 0 - OK DINAMO (Zagi 2) -
7. OK DON BOSCO 2 - OK KELTEKS 0:3 (6:15,5:15,6:15)
8. OK DON BOSCO 3 - HAOK MLADOST 2 1:2 (14:15,12:15,15:3)
9. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DINAMO (Držić) 2:1 (15:13,15:13,8:15)
10. OK DINAMO (Vrbani) - OK DON BOSCO 4 3:0 (15:4,15:5,15:10)
3. kolo (21. siječnja 2024.)
11. OK DON BOSCO 4 - 0 -
12. OK DINAMO (Držić) - OK DINAMO (Vrbani) 2:1 (15:3,15:7,14:15)
13. HAOK MLADOST 2 - OK OLIMPIK (bijeli) 2:1 (5:15,15:4,15:11)
14. OK KELTEKS - OK DON BOSCO 3 3:0 (15:6,15:11,15:0)
15. OK DINAMO (Zagi 2) - OK DON BOSCO 2 2:1 (3:15,15:2,15:5)
4. kolo (18. veljače 2024.)
16. 0 - OK DON BOSCO 2 -
17. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO (Zagi 2) 0:3 (7:15,9:15,12:15)
18. OK OLIMPIK (bijeli) - OK KELTEKS 2:1 (15:13,15:13,14:15)
19. OK DINAMO (Vrbani) - HAOK MLADOST 2 2:1 (15:4,2:15,15:7)
20. OK DON BOSCO 4 - OK DINAMO (Držić) 3:0 (15:7,15:0,15:0)
5. kolo (18. veljače 2024.)
21. OK DINAMO (Držić) - 0 -
22. HAOK MLADOST 2 - OK DON BOSCO 4 1:2 (5:15,7:15,15:9)
23. OK KELTEKS - OK DINAMO (Vrbani) 1:2 (9:15,15:8,4:15)
24. OK DINAMO (Zagi 2) - OK OLIMPIK (bijeli) 2:1 (15:8,6:15,15:12)
25. OK DON BOSCO 2 - OK DON BOSCO 3 3:0 (15:14,15:12,15:13)
6. kolo (21. siječnja 2024.)
26. 0 - OK DON BOSCO 3 -
27. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DON BOSCO 2 3:0 (15:12,15:4,15:3)
28. OK DINAMO (Vrbani) - OK DINAMO (Zagi 2) 1:2 (15:10,4:15,12:15)
29. OK DON BOSCO 4 - OK KELTEKS 0:3 (13:15,11:15,3:15)
30. OK DINAMO (Držić) - HAOK MLADOST 2 3:0 (15:6,15:14,15:7)
7. kolo (17. ožujka 2024.)
31. HAOK MLADOST 2 - 0 -
32. OK KELTEKS - OK DINAMO (Držić) 1:2 (14:15,10:15,15:11)
33. OK DINAMO (Zagi 2) - OK DON BOSCO 4 1:2 (14:15,5:15,15:5)
34. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Vrbani) 3:0 (15:10,15:8,15:7)
35. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK (bijeli) 0:3 (4:15,5:15,10:15)
8. kolo (17. ožujka 2024.)
36. 0 - OK OLIMPIK (bijeli) -
37. OK DINAMO (Vrbani) - OK DON BOSCO 3 3:0 (15:9,15:11,15:11)
38. OK DON BOSCO 4 - OK DON BOSCO 2 3:0 (15:5,15:7,15:11)
39. OK DINAMO (Držić) - OK DINAMO (Zagi 2) 3:0 (15:14,15:9,15:8)
40. HAOK MLADOST 2 - OK KELTEKS 1:2 (15:11,7:15,9:15)
9. kolo (21. siječnja 2024. - 17. ožujka 2024.)
41. OK KELTEKS - 0 -
42. OK DINAMO (Zagi 2) - HAOK MLADOST 2 2:1 (15:0,15:9,7:15)
43. OK DON BOSCO 2 - OK DINAMO (Držić) 2:1 (11:15,15:0,15:0)
44. OK DON BOSCO 3 - OK DON BOSCO 4 1:2 (5:15,15:5,8:15)
45. OK OLIMPIK (bijeli) - OK DINAMO (Vrbani) 1:2 (6:15,8:15,15:13)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 24. svibnja 2024., 8,47
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem