Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
Osnovne škole - djevojčice (2012./2013.)
Prva razina - istočna skupina
1. kolo (13. listopada 2012.)
1. OŠ D. CESARIĆA - OŠ SESVETSKA SOPNICA 0:2 (7:25,20:25)
2. OŠ dr. A. STARČEVIĆA - OŠ BUKOVAC 0:2 (12:25,17:25)
3. OŠ D. KUŠLANA - OŠ GRANEŠINA 0:2 (14:25,17:25)
2. kolo (13. listopada 2012.)
4. OŠ BRESTJE - OŠ SESVETSKA SOPNICA 2:0 (25:19,25:11)
5. OŠ dr. V. ŽGANCA - OŠ S. S. KRANJČEVIĆA 2:0 (bez borbe)
6. OŠ M. LAGINJE - OŠ BUKOVAC 2:1 (25:19,19:25,15:9)
7. OŠ GRANEŠINA - OŠ I. MAŽURANIĆA 2:0 (25:10,25:11)
POLUFINALE (27. listopada 2012.)
8. OŠ BRESTJE - OŠ dr. V. ŽGANCA 2:0 (25:21,25:13)
9. OŠ M. LAGINJE - OŠ GRANEŠINA 2:0 (bez borbe)
Prva razina - zapadna skupina
1. kolo (13. listopada 2012.)
1. OŠ LJUBLJANICA - OŠ I. CANKARA 0:2 (18:25,20:25)
2. OŠ A. ŠENOE - OŠ TRNSKO 1:2 (25:10,24:26,13:15)
3. OŠ N. TESLE - OŠ I. MEŠTROVIĆA 2:0 (bez borbe)
4. OŠ KRALJA TOMISLAVA - OŠ PREČKO 2:0 (25:23,25:23)
5. OŠ ŠPANSKO ORANICE - OŠ B. KAŠIĆA 2:0 (bez borbe)
6. OŠ VOLTINO - OŠ MEDVEDGRAD 2:0 (27:25,25:16)
2. kolo (13. listopada 2012.)
7. OŠ J. RAČIĆA - OŠ I. CANKARA 2:0 (25:20,25:20)
8. OŠ TRNSKO - OŠ N. TESLE 0:2 (13:25,9:25)
9. OŠ KRALJA TOMISLAVA - OŠ ŠPANSKO ORANICE 0:2 (16:25,20:25)
10. OŠ VOLTINO - OŠ G. KRKLECA 1:2 (25:23,12:25,7:15)
POLUFINALE (27. listopada 2012.)
11. OŠ J. RAČIĆA - OŠ N. TESLE 2:0 (25:8,25:12)
12. OŠ ŠPANSKO ORANICE - OŠ G. KRKLECA 2:0 (25:10,25:9)
Druga razina - skupina A1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ V. NOVAKA 7 7 0 14 2 7.0000 376 245 1.5347 19
2. OŠ V. NAZORA 7 5 2 11 4 2.7500 300 236 1.2712 15
3. OŠ A. MIHANOVIĆA 7 5 2 10 6 1.6667 319 295 1.0814 13
4. OŠ M. LOVRAKA 7 3 4 8 8 1.0000 317 319 0.9937 11
5. OŠ M. LAGINJE 7 3 4 7 9 0.7778 339 327 1.0367 9
6. OŠ I. G. KOVAČIĆA 7 2 5 5 11 0.4545 302 358 0.8436 6
7. OŠ BRESTJE 7 2 5 5 11 0.4545 286 351 0.8148 6
8. OŠ A. B. ŠIMIĆA 7 1 6 3 12 0.2500 204 312 0.6538 3
1. kolo (10. studenog 2012.)
1. OŠ V. NOVAKA - OŠ M. LAGINJE 2:0 (25:13,25:19)
2. OŠ A. MIHANOVIĆA - OŠ BRESTJE 2:1 (20:25,25:21,16:14)
3. OŠ V. NAZORA - OŠ A. B. ŠIMIĆA 0:2 (bez borbe)
4. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ M. LOVRAKA 0:2 (14:25,24:26)
2. kolo (17. studenog 2012.)
5. OŠ M. LAGINJE - OŠ M. LOVRAKA 2:0 (25:14,25:23)
6. OŠ A. B. ŠIMIĆA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 0:2 (12:25,11:25)
7. OŠ BRESTJE - OŠ V. NAZORA 0:2 (9:25,8:25)
8. OŠ V. NOVAKA - OŠ A. MIHANOVIĆA 2:0 (25:13,25:16)
3. kolo (24. studenog 2012.)
9. OŠ A. MIHANOVIĆA - OŠ M. LAGINJE 2:0 (25:21,25:23)
10. OŠ V. NAZORA - OŠ V. NOVAKA 1:2 (28:26,15:25,7:15)
11. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ BRESTJE 1:2 (26:24,16:25,9:15)
12. OŠ M. LOVRAKA - OŠ A. B. ŠIMIĆA 2:0 (25:11,25:15)
4. kolo (1. prosinca 2012.)
13. OŠ M. LAGINJE - OŠ A. B. ŠIMIĆA 2:1 (22:25,25:9,15:11)
14. OŠ BRESTJE - OŠ M. LOVRAKA 0:2 (12:25,19:25)
15. OŠ V. NOVAKA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 2:0 (25:8,25:13)
16. OŠ A. MIHANOVIĆA - OŠ V. NAZORA 0:2 (8:25,7:25)
5. kolo (8. prosinca 2012.)
17. OŠ V. NAZORA - OŠ M. LAGINJE 2:0 (25:13,25:18)
18. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ A. MIHANOVIĆA 0:2 (20:25,23:25)
19. OŠ M. LOVRAKA - OŠ V. NOVAKA 1:2 (23:25,25:20,9:15)
20. OŠ A. B. ŠIMIĆA - OŠ BRESTJE 0:2 (18:25,21:25)
6. kolo (15. prosinca 2012.)
21. OŠ M. LAGINJE - OŠ BRESTJE 2:0 (25:21,25:8)
22. OŠ V. NOVAKA - OŠ A. B. ŠIMIĆA 2:0 (25:6,25:15)
23. OŠ A. MIHANOVIĆA - OŠ M. LOVRAKA 2:1 (24:26,25:14,15:8)
24. OŠ V. NAZORA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 2:0 (25:16,25:17)
7. kolo (19. siječnja 2013.)
25. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ M. LAGINJE 2:1 (25:23,17:25,24:22)
26. OŠ M. LOVRAKA - OŠ V. NAZORA 0:2 (13:25,11:25)
27. OŠ A. B. ŠIMIĆA - OŠ A. MIHANOVIĆA 0:2 (bez borbe)
28. OŠ BRESTJE - OŠ V. NOVAKA 0:2 (19:25,16:25)
Druga razina - skupina A2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ M. GUPCA 7 7 0 14 2 7.0000 372 182 2.0440 19
2. OŠ T. BREZOVAČKOG 7 6 1 13 4 3.2500 372 222 1.6757 17
3. OŠ J. RAČIĆA 7 5 2 11 5 2.2000 346 251 1.3785 15
4. OŠ BANA J. JELAČIĆA 7 4 3 10 6 1.6667 341 231 1.4762 14
5. OŠ BRAĆE RADIĆ 7 3 4 6 9 0.6667 274 271 1.0111 8
6. OŠ dr. V. ŽGANCA 7 2 5 6 10 0.6000 248 325 0.7631 7
7. OŠ OTOK 7 1 6 2 12 0.1667 179 300 0.5967 2
8. OŠ ŠPANSKO ORANICE 7 0 7 0 14 0.0000 0 350 0.0000 -7
1. kolo (10. studenog 2012.)
1. OŠ OTOK - OŠ dr. V. ŽGANCA 0:2 (20:25,23:25)
2. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ ŠPANSKO ORANICE 2:0 (bez borbe)
3. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ J. RAČIĆA 0:2 (14:25,14:25)
4. OŠ M. GUPCA - OŠ BANA J. JELAČIĆA 2:1 (25:12,25:27,16:14)
2. kolo (17. studenog 2012.)
5. OŠ dr. V. ŽGANCA - OŠ BANA J. JELAČIĆA 0:2 (12:25,5:25)
6. OŠ J. RAČIĆA - OŠ M. GUPCA 0:2 (19:25,24:26)
7. OŠ ŠPANSKO ORANICE - OŠ BRAĆE RADIĆ 0:2 (bez borbe)
8. OŠ OTOK - OŠ T. BREZOVAČKOG 0:2 (7:25,11:25)
3. kolo (24. studenog 2012.)
9. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ dr. V. ŽGANCA 2:1 (31:33,25:8,15:6)
10. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ OTOK 2:0 (25:10,25:14)
11. OŠ M. GUPCA - OŠ ŠPANSKO ORANICE 2:0 (bez borbe)
12. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ J. RAČIĆA 1:2 (25:18,17:25,9:15)
4. kolo (1. prosinca 2012.)
13. OŠ dr. V. ŽGANCA - OŠ J. RAČIĆA 0:2 (19:25,18:25)
14. OŠ ŠPANSKO ORANICE - OŠ BANA J. JELAČIĆA 0:2 (bez borbe)
15. OŠ OTOK - OŠ M. GUPCA 0:2 (9:25,4:25)
16. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ BRAĆE RADIĆ 2:0 (25:10,25:10)
5. kolo (8. prosinca 2012.)
17. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ dr. V. ŽGANCA 2:1 (21:25,25:16,15:6)
18. OŠ M. GUPCA - OŠ T. BREZOVAČKOG 2:1 (15:25,25:15,15:8)
19. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ OTOK 2:0 (bez borbe)
20. OŠ J. RAČIĆA - OŠ ŠPANSKO ORANICE 2:0 (bez borbe)
6. kolo (15. prosinca 2012.)
21. OŠ dr. V. ŽGANCA - OŠ ŠPANSKO ORANICE 2:0 (bez borbe)
22. OŠ OTOK - OŠ J. RAČIĆA 0:2 (18:25,13:25)
23. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ BANA J. JELAČIĆA 2:0 (25:16,25:21)
24. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ M. GUPCA 0:2 (10:25,15:25)
7. kolo (19. siječnja 2013.)
25. OŠ M. GUPCA - OŠ dr. V. ŽGANCA 2:0 (bez borbe)
26. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ BRAĆE RADIĆ 2:0 (25:23,25:17)
27. OŠ J. RAČIĆA - OŠ T. BREZOVAČKOG 1:2 (25:13,11:25,9:15)
28. OŠ ŠPANSKO ORANICE - OŠ OTOK 0:2 (bez borbe)
Treća razina - skupina B1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ V. NOVAKA 3 3 0 6 0 150 69 2.1739 9
2. OŠ A. MIHANOVIĆA 3 2 1 4 3 1.3333 140 133 1.0526 5
3. OŠ T. BREZOVAČKOG 3 1 2 3 4 0.7500 122 148 0.8243 4
4. OŠ BANA J. JELAČIĆA 3 0 3 0 6 0.0000 88 150 0.5867 0
1. kolo
1. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ BANA J. JELAČIĆA 2:0 (25:16,25:21)
2. OŠ A. MIHANOVIĆA - OŠ V. NOVAKA 0:2 (13:25,16:25)
2. kolo (9. veljače 2013.)
3. OŠ V. NOVAKA - OŠ BANA J. JELAČIĆA 2:0 (25:6,25:14)
4. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ A. MIHANOVIĆA 1:2 (25:21,14:25,13:15)
3. kolo (9. veljače 2013.)
5. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ A. MIHANOVIĆA 0:2 (13:25,18:25)
6. OŠ V. NOVAKA - OŠ T. BREZOVAČKOG 2:0 (25:12,25:8)
Treća razina - skupina B2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ V. NAZORA 3 3 0 6 0 150 77 1.9481 9
2. OŠ M. GUPCA 3 2 1 4 3 1.3333 140 151 0.9272 5
3. OŠ M. LOVRAKA 3 1 2 3 4 0.7500 132 126 1.0476 4
4. OŠ J. RAČIĆA 3 0 3 0 6 0.0000 83 151 0.5497 0
1. kolo
1. OŠ V. NAZORA - OŠ M. LOVRAKA 2:0 (25:13,25:11)
2. OŠ J. RAČIĆA - OŠ M. GUPCA 0:2 (19:25,24:26)
2. kolo (9. veljače 2013.)
3. OŠ M. LOVRAKA - OŠ M. GUPCA 1:2 (23:25,25:16,10:15)
4. OŠ V. NAZORA - OŠ J. RAČIĆA 2:0 (25:7,25:13)
3. kolo (9. veljače 2013.)
5. OŠ J. RAČIĆA - OŠ M. LOVRAKA 0:2 (10:25,10:25)
6. OŠ M. GUPCA - OŠ V. NAZORA 0:2 (21:25,12:25)
Završnica
POLUFINALE
1. OŠ V. NOVAKA - OŠ M. GUPCA 2:0 (25:20,25:14)
2. OŠ V. NAZORA - OŠ A. MIHANOVIĆA 2:0 (25:11,25:7)
ZA TREĆE MJESTO
. OŠ M. GUPCA - OŠ A. MIHANOVIĆA 2:0 (25:12,25:16)
FINALE
. OŠ V. NOVAKA - OŠ V. NAZORA 2:0 (25:15,25:14)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 6. srpnja 2022., 21,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem