Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
Srednje škole - mladići (2012./2013.)
Prva razina
1. kolo (13. listopada 2012.)
1. PGIEŠ Katarina Zrinski - Elektrotehnička škola 0:2 (26:28,14:25)
2. I. gimnazija - Prva ekonomska škola 1:2 (23:25,25:21,13:15)
3. ŠZMS Mlinarska - STŠ F. Bošnjakovića 0:2 (7:25,14:25)
4. XIII. gimnazija - IX. gimnazija 2:1 (19:25,25:19,15:12)
5. Nadbiskupska klasična gimnazija - II. gimnazija 0:0 (bez borbe)
6. I. tehnička škola Tesla - Hotelijersko-turistička škola 0:2 (27:29,25:27)
7. Škola za cestovni promet - XV. gimnazija 2:0 (bez borbe)
ČETVRTFINALE (27. listopada 2012.)
8. Druga ekonomska škola - Elektrotehnička škola 0:2 (12:25,26:28)
9. XIII. gimnazija - 0 -
10. Prva ekonomska škola - STŠ F. Bošnjakovića 2:0 (bez borbe)
11. Hotelijersko-turistička škola - Škola za cestovni promet 0:2 (18:25,22:25)
POLUFINALE (10. studenog 2012.)
12. Elektrotehnička škola - XIII. gimnazija 2:1 (21:25,25:19,15:8)
13. Prva ekonomska škola - Škola za cestovni promet 2:1 (25:22,16:25,15:10)
ZA TREĆE MJESTO (17. studenog 2012.)
14. XIII. gimnazija - Škola za cestovni promet 2:1 (25:17,19:25,15:13)
FINALE (17. studenog 2012.)
15. Elektrotehnička škola - Prva ekonomska škola 0:2 (24:26,19:25)
Druga razina - skupina A1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. Športska gimnazija 4 4 0 8 0 200 93 2.1505 12
2. XI. gimnazija 4 3 1 6 2 3.0000 196 106 1.8491 9
3. III. gimnazija 4 2 2 4 5 0.8000 169 156 1.0833 5
4. XIII. gimnazija 4 1 3 3 6 0.5000 156 166 0.9398 4
5. Prva ekonomska škola 4 0 4 0 8 0.0000 0 200 0.0000 -4
1. kolo (24. studenog 2012.)
1. Športska gimnazija - 0 -
2. XI. gimnazija - Prva ekonomska škola 2:0 (bez borbe)
3. III. gimnazija - XIII. gimnazija 2:1 (24:26,27:25,15:5)
2. kolo (1. prosinca 2012.)
4. 0 - XIII. gimnazija -
5. Prva ekonomska škola - III. gimnazija 0:2 (bez borbe)
6. Športska gimnazija - XI. gimnazija 2:0 (25:23,25:23)
3. kolo (26. siječnja 2013.)
7. XI. gimnazija - 0 -
8. III. gimnazija - Športska gimnazija 0:2 (8:25,17:25)
9. XIII. gimnazija - Prva ekonomska škola 2:0 (bez borbe)
4. kolo (15. prosinca 2012.)
10. 0 - Prva ekonomska škola -
11. Športska gimnazija - XIII. gimnazija 2:0 (25:12,25:10)
12. XI. gimnazija - III. gimnazija 2:0 (25:12,25:16)
5. kolo (19. siječnja 2013.)
13. III. gimnazija - 0 -
14. XIII. gimnazija - XI. gimnazija 0:2 (12:25,16:25)
15. Prva ekonomska škola - Športska gimnazija 0:2 (bez borbe)
Druga razina - skupina A2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. PŠ V. Preloga 4 4 0 8 1 8.0000 211 137 1.5401 11
2. V. gimnazija 4 3 1 7 3 2.3333 219 178 1.2303 9
3. Gimnazija T. Brezovačkog 4 2 2 5 4 1.2500 204 169 1.2071 7
4. Elektrotehnička škola 4 1 3 2 6 0.3333 165 196 0.8418 3
5. Škola za cestovni promet 4 0 4 0 8 0.0000 81 200 0.4050 -1
1. kolo (24. studenog 2012.)
1. PŠ V. Preloga - 0 -
2. V. gimnazija - Elektrotehnička škola 2:0 (25:15,25:12)
3. Gimnazija T. Brezovačkog - Škola za cestovni promet 2:0 (bez borbe)
2. kolo (1. prosinca 2012.)
4. 0 - Škola za cestovni promet -
5. Elektrotehnička škola - Gimnazija T. Brezovačkog 0:2 (29:31,28:30)
6. PŠ V. Preloga - V. gimnazija 2:1 (25:22,21:25,15:10)
3. kolo (26. siječnja 2013.)
7. V. gimnazija - 0 -
8. Gimnazija T. Brezovačkog - PŠ V. Preloga 0:2 (16:25,23:25)
9. Škola za cestovni promet - Elektrotehnička škola 0:2 (17:25,18:25)
4. kolo (15. prosinca 2012.)
10. 0 - Elektrotehnička škola -
11. PŠ V. Preloga - Škola za cestovni promet 2:0 (25:4,25:6)
12. V. gimnazija - Gimnazija T. Brezovačkog 2:1 (22:25,25:19,15:10)
5. kolo (19. siječnja 2013.)
13. Gimnazija T. Brezovačkog - 0 -
14. Škola za cestovni promet - V. gimnazija 0:2 (17:25,19:25)
15. Elektrotehnička škola - PŠ V. Preloga 0:2 (10:25,21:25)
Treća razina - skupina A1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. Športska gimnazija 3 3 0 6 0 150 84 1.7857 9
2. V. gimnazija 3 2 1 4 2 2.0000 134 113 1.1858 6
3. III. gimnazija 3 1 2 2 5 0.4000 114 158 0.7215 2
4. Elektrotehnička škola 3 0 3 1 6 0.1667 110 153 0.7190 1
1. kolo
1. III. gimnazija - Športska gimnazija 0:2 (8:25,17:25)
2. V. gimnazija - Elektrotehnička škola 2:0 (25:15,25:12)
2. kolo (2. veljače 2013.)
3. Športska gimnazija - Elektrotehnička škola 2:0 (25:15,25:10)
4. III. gimnazija - V. gimnazija 0:2 (17:25,19:25)
3. kolo (9. veljače 2013.)
5. V. gimnazija - Športska gimnazija 0:2 (20:25,14:25)
6. Elektrotehnička škola - III. gimnazija 1:2 (25:13,21:25,12:15)
Treća razina - skupina A2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. XI. gimnazija 3 3 0 6 1 6.0000 164 109 1.5046 8
2. PŠ V. Preloga 3 2 1 4 2 2.0000 127 105 1.2095 6
3. Gimnazija T. Brezovačkog 3 1 2 3 4 0.7500 143 148 0.9662 4
4. XIII. gimnazija 3 0 3 0 6 0.0000 78 150 0.5200 0
1. kolo
1. Gimnazija T. Brezovačkog - PŠ V. Preloga 0:2 (16:25,23:25)
2. XIII. gimnazija - XI. gimnazija 0:2 (12:25,16:25)
2. kolo (2. veljače 2013.)
3. PŠ V. Preloga - XI. gimnazija 0:2 (16:25,11:25)
4. Gimnazija T. Brezovačkog - XIII. gimnazija 2:0 (25:17,25:17)
3. kolo (9. veljače 2013.)
5. XIII. gimnazija - PŠ V. Preloga 0:2 (7:25,9:25)
6. XI. gimnazija - Gimnazija T. Brezovačkog 2:1 (25:15,23:25,16:14)
Završnica
POLUFINALE (16. veljače 2013.)
1. Športska gimnazija - PŠ V. Preloga 2:0 (25:13,25:13)
2. V. gimnazija - XI. gimnazija 2:1 (25:13,25:27,15:7)
ZA TREĆE MJESTO
. PŠ V. Preloga - XI. gimnazija 2:0 (25:18,25:21)
FINALE
. Športska gimnazija - V. gimnazija 2:0 (25:11,25:15)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 6. srpnja 2022., 21,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem