Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
Srednje škole - djevojke (2012./2013.)
Prva razina
1. kolo (13. listopada 2012.)
1. IV. gimnazija - Druga ekonomska škola 2:0 (25:8,25:7)
2. Upravna i birotehnička škola - XIII. gimnazija 2:0 (25:12,25:17)
3. III. gimnazija - Prehrambeno-tehnološka škola 2:0 (bez borbe)
4. Privatna klasična gimnazija - SŠ Sesvete 2:0 (25:10,25:10)
5. Škola za modu i dizajn - Graditeljska tehnička škola 0:2 (bez borbe)
6. ŠZMS Vinogradska - Škola za cestovni promet 2:0 (25:6,25:12)
7. Škola za primalje - ŠZMS Mlinarska 2:0 (bez borbe)
8. IX. gimnazija - II. gimnazija 0:2 (10:25,12:25)
2. kolo (27. listopada 2012.)
9. XV. gimnazija - II. gimnazija 0:2 (16:25,11:25)
10. Poštanska i telekomunikacijska škola - III. gimnazija 0:2 (19:25,17:25)
11. Privatna klasična gimnazija - Hotelijersko-turistička škola 0:2 (11:25,17:25)
12. Prva ekonomska škola - Graditeljska tehnička škola 0:2 (17:25,5:25)
13. ŠZMS Vinogradska - Gornjogradska gimnazija 2:0 (25:7,25:14)
14. XVI. gimnazija - Škola za primalje 0:2 (17:25,15:25)
15. IV. gimnazija - PGIEŠ Katarina Zrinski 2:0 (bez borbe)
ČETVRTFINALE (10. studenog 2012.)
16. II. gimnazija - Upravna i birotehnička škola 2:0 (bez borbe)
17. III. gimnazija - Hotelijersko-turistička škola 2:0 (25:16,25:18)
18. Graditeljska tehnička škola - ŠZMS Vinogradska 0:2 (29:31,16:25)
19. Škola za primalje - IV. gimnazija 2:0 (bez borbe)
POLUFINALE (17. studenog 2012.)
20. II. gimnazija - III. gimnazija 2:1 (28:26,21:25,15:8)
21. ŠZMS Vinogradska - Škola za primalje 2:0 (25:16,25:13)
ZA TREĆE MJESTO (17. studenog 2012.)
22. III. gimnazija - Škola za primalje 2:0 (25:11,25:15)
FINALE (17. studenog 2012.)
23. II. gimnazija - ŠZMS Vinogradska 0:2 (24:26,18:25)
Druga razina - skupina A1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. Športska gimnazija 5 5 0 10 0 250 109 2.2936 15
2. Gimnazija L. Vranjanina 5 4 1 8 2 4.0000 227 149 1.5235 12
3. III. gimnazija 5 3 2 6 4 1.5000 210 165 1.2727 9
4. PŠ V. Preloga 5 2 3 4 6 0.6667 208 182 1.1429 6
5. ŠZMS Vinogradska 5 1 4 2 8 0.2500 160 200 0.8000 3
6. Nadbiskupska klasična gimnazija 5 0 5 0 10 0.0000 0 250 0.0000 -5
1. kolo (24. studenog 2012.)
1. Športska gimnazija - ŠZMS Vinogradska 2:0 (25:8,25:12)
2. Gimnazija L. Vranjanina - III. gimnazija 2:0 (25:16,25:16)
3. PŠ V. Preloga - Nadbiskupska klasična gimnazija 2:0 (bez borbe)
2. kolo (1. prosinca 2012.)
4. ŠZMS Vinogradska - Nadbiskupska klasična gimnazija 2:0 (bez borbe)
5. III. gimnazija - PŠ V. Preloga 2:0 (25:21,25:19)
6. Športska gimnazija - Gimnazija L. Vranjanina 2:0 (25:12,25:15)
3. kolo (26. siječnja 2013.)
7. Gimnazija L. Vranjanina - ŠZMS Vinogradska 2:0 (25:12,25:21)
8. PŠ V. Preloga - Športska gimnazija 0:2 (21:25,13:25)
9. Nadbiskupska klasična gimnazija - III. gimnazija 0:2 (bez borbe)
4. kolo (15. prosinca 2012.)
10. ŠZMS Vinogradska - III. gimnazija 0:2 (5:25,20:25)
11. Športska gimnazija - Nadbiskupska klasična gimnazija 2:0 (bez borbe)
12. Gimnazija L. Vranjanina - PŠ V. Preloga 2:0 (25:17,25:17)
5. kolo (19. siječnja 2013.)
13. PŠ V. Preloga - ŠZMS Vinogradska 2:0 (25:11,25:21)
14. Nadbiskupska klasična gimnazija - Gimnazija L. Vranjanina 0:2 (bez borbe)
15. III. gimnazija - Športska gimnazija 0:2 (10:25,18:25)
Druga razina - skupina A2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. II. gimnazija 5 5 0 10 0 250 128 1.9531 15
2. Gimnazija T. Brezovačkog 5 3 2 7 4 1.7500 237 171 1.3860 10
3. I. gimnazija 5 2 3 5 6 0.8333 213 182 1.1703 7
4. V. gimnazija 5 3 2 6 6 1.0000 194 237 0.8186 6
5. XI. gimnazija 5 2 3 5 7 0.7143 210 239 0.8787 6
6. Škola za primalje 5 0 5 0 10 0.0000 103 250 0.4120 0
1. kolo (24. studenog 2012.)
1. V. gimnazija - II. gimnazija 0:2 (11:25,17:25)
2. Gimnazija T. Brezovačkog - Škola za primalje 2:0 (25:5,25:5)
3. XI. gimnazija - I. gimnazija 2:1 (17:25,25:21,15:13)
2. kolo (1. prosinca 2012.)
4. II. gimnazija - I. gimnazija 2:0 (25:13,25:9)
5. Škola za primalje - XI. gimnazija 0:2 (11:25,14:25)
6. V. gimnazija - Gimnazija T. Brezovačkog 2:1 (21:25,25:21,15:12)
3. kolo (26. siječnja 2013.)
7. Gimnazija T. Brezovačkog - II. gimnazija 0:2 (11:25,18:25)
8. XI. gimnazija - V. gimnazija 1:2 (25:15,19:25,12:15)
9. I. gimnazija - Škola za primalje 2:0 (25:7,25:18)
4. kolo (15. prosinca 2012.)
10. II. gimnazija - Škola za primalje 2:0 (25:10,25:10)
11. V. gimnazija - I. gimnazija 0:2 (bez borbe)
12. Gimnazija T. Brezovačkog - XI. gimnazija 2:0 (25:8,25:10)
5. kolo (19. siječnja 2013.)
13. XI. gimnazija - II. gimnazija 0:2 (16:25,13:25)
14. I. gimnazija - Gimnazija T. Brezovačkog 0:2 (15:25,17:25)
15. Škola za primalje - V. gimnazija 0:2 (11:25,12:25)
Treća razina - skupina A1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. Športska gimnazija 3 3 0 6 0 150 92 1.6304 9
2. III. gimnazija 3 2 1 4 2 2.0000 130 123 1.0569 6
3. V. gimnazija 3 1 2 2 5 0.4000 127 160 0.7938 2
4. Gimnazija T. Brezovačkog 3 0 3 1 6 0.1667 129 161 0.8012 1
1. kolo
1. III. gimnazija - Športska gimnazija 0:2 (10:25,18:25)
2. V. gimnazija - Gimnazija T. Brezovačkog 2:1 (21:25,25:21,15:12)
2. kolo (2. veljače 2013.)
3. Športska gimnazija - Gimnazija T. Brezovačkog 2:0 (25:17,25:21)
4. III. gimnazija - V. gimnazija 2:0 (27:25,25:15)
3. kolo (9. veljače 2013.)
5. V. gimnazija - Športska gimnazija 0:2 (12:25,14:25)
6. Gimnazija T. Brezovačkog - III. gimnazija 0:2 (14:25,19:25)
Treća razina - skupina A2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. Gimnazija L. Vranjanina 3 2 1 5 2 2.5000 163 117 1.3932 7
2. PŠ V. Preloga 3 2 1 4 2 2.0000 134 115 1.1652 6
3. II. gimnazija 3 2 1 4 3 1.3333 150 135 1.1111 5
4. I. gimnazija 3 0 3 0 6 0.0000 70 150 0.4667 0
1. kolo
1. Gimnazija L. Vranjanina - PŠ V. Preloga 2:0 (25:17,25:17)
2. II. gimnazija - I. gimnazija 2:0 (25:13,25:9)
2. kolo (2. veljače 2013.)
3. PŠ V. Preloga - I. gimnazija 2:0 (25:15,25:12)
4. Gimnazija L. Vranjanina - II. gimnazija 1:2 (23:25,25:20,15:17)
3. kolo (9. veljače 2013.)
5. II. gimnazija - PŠ V. Preloga 0:2 (21:25,17:25)
6. I. gimnazija - Gimnazija L. Vranjanina 0:2 (11:25,10:25)
Završnica
POLUFINALE (16. veljače 2013.)
1. Športska gimnazija - PŠ V. Preloga 2:0 (25:13,28:26)
2. III. gimnazija - Gimnazija L. Vranjanina 0:2 (21:25,21:25)
ZA TREĆE MJESTO
. PŠ V. Preloga - III. gimnazija 2:0 (25:15,25:10)
FINALE
. Športska gimnazija - Gimnazija L. Vranjanina 2:0 (25:17,25:3)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 6. srpnja 2022., 21,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem