Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
Osnovne škole - djevojčice (2013./2014.)
Prva razina - skupina 1
1. kolo (12. listopada 2013.)
1. OŠ I. MAŽURANIĆA - OŠ SESVETE 2:1 (17:25,25:18,15:8)
2. OŠ GRANEŠINA - OŠ LUKA 2:0 (25:7,25:7)
3. OŠ D. CESARIĆA - OŠ D. KUŠLANA 2:0 (bez borbe)
2. kolo (12. listopada 2013.)
4. OŠ V. HOLJEVCA - OŠ I. MAŽURANIĆA 0:2 (21:25,22:25)
5. OŠ I. FILIPOVIĆA - OŠ VUKOMEREC 2:0 (bez borbe)
6. OŠ J. J. STROSSMAYERA - OŠ GRANEŠINA 1:2 (23:25,25:22,8:15)
7. OŠ D. CESARIĆA - OŠ A. B. ŠIMIĆA 0:2 (19:25,20:25)
POLUFINALE (26. listopada 2013.)
8. OŠ I. MAŽURANIĆA - OŠ I. FILIPOVIĆA 0:2 (13:25,6:25)
9. OŠ GRANEŠINA - OŠ A. B. ŠIMIĆA 2:0 (25:20,25:11)
Prva razina - skupina 2
1. kolo (12. listopada 2013.)
1. OŠ LJUBLJANICA - OŠ B. KAŠIĆA 2:0 (25:15,25:18)
2. OŠ PREČKO - OŠ VOLTINO 0:2 (9:25,13:25)
3. OŠ I. CANKARA - OŠ A. ŠENOE 1:2 (25:22,22:25,10:15)
4. OŠ MEDVEDGRAD - OŠ CVJETNO NASELJE 0:2 (13:25,15:25)
5. OŠ ŠPANSKO ORANICE - OŠ N. TESLE 0:2 (bez borbe)
6. OŠ PANTOVČAK - OŠ KRALJA TOMISLAVA 0:2 (8:25,23:25)
2. kolo (19. listopada 2013.)
7. OŠ LUČKO - OŠ LJUBLJANICA 0:2 (13:25,14:25)
8. OŠ VOLTINO - OŠ A. ŠENOE 2:0 (25:8,25:9)
9. OŠ CVJETNO NASELJE - OŠ N. TESLE 2:0 (25:15,25:16)
10. OŠ KRALJA TOMISLAVA - OŠ TRNSKO 2:0 (25:23,25:14)
POLUFINALE (19. listopada 2013.)
11. OŠ LJUBLJANICA - OŠ VOLTINO 0:2 (11:25,10:25)
12. OŠ CVJETNO NASELJE - OŠ KRALJA TOMISLAVA 0:2 (bez borbe)
Druga razina - skupina A1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ I. G. KOVAČIĆA 7 7 0 14 1 14.0000 361 178 2.0281 20
2. OŠ V. NOVAKA 7 6 1 12 3 4.0000 344 239 1.4393 17
3. OŠ M. LOVRAKA 7 4 3 10 7 1.4286 325 308 1.0552 13
4. OŠ GRANEŠINA 7 3 4 8 9 0.8889 307 324 0.9475 10
5. OŠ M. LAGINJE 7 3 4 7 8 0.8750 304 277 1.0975 10
6. OŠ A. MIHANOVIĆA 7 3 4 6 10 0.6000 286 332 0.8614 7
7. OŠ I. FILIPOVIĆA 7 2 5 6 11 0.5455 307 361 0.8504 7
8. OŠ BRESTJE 7 0 7 0 14 0.0000 135 350 0.3857 0
1. kolo (9. studenog 2013.)
1. OŠ V. NOVAKA - OŠ GRANEŠINA 2:0 (25:14,25:11)
2. OŠ A. MIHANOVIĆA - OŠ I. FILIPOVIĆA 2:1 (22:25,25:19,15:13)
3. OŠ M. LAGINJE - OŠ I. G. KOVAČIĆA 0:2 (10:25,16:25)
4. OŠ M. LOVRAKA - OŠ BRESTJE 2:0 (25:11,25:6)
2. kolo (16. studenog 2013.)
5. OŠ GRANEŠINA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 0:2 (7:25,6:25)
6. OŠ I. FILIPOVIĆA - OŠ M. LOVRAKA 0:2 (20:25,8:25)
7. OŠ V. NOVAKA - OŠ A. MIHANOVIĆA 2:0 (25:16,25:14)
8. OŠ BRESTJE - OŠ M. LAGINJE 0:2 (4:25,6:25)
3. kolo (23. studenog 2013.)
9. OŠ M. LOVRAKA - OŠ V. NOVAKA 1:2 (19:25,25:23,7:15)
10. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ BRESTJE 2:0 (25:9,25:3)
11. OŠ A. MIHANOVIĆA - OŠ GRANEŠINA 2:1 (25:20,15:25,15:3)
12. OŠ M. LAGINJE - OŠ I. FILIPOVIĆA 2:0 (25:19,25:17)
4. kolo (30. studenog 2013.)
13. OŠ GRANEŠINA - OŠ BRESTJE 2:0 (25:11,25:10)
14. OŠ I. FILIPOVIĆA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 1:2 (25:21,9:25,8:15)
15. OŠ V. NOVAKA - OŠ M. LAGINJE 2:0 (25:11,25:17)
16. OŠ A. MIHANOVIĆA - OŠ M. LOVRAKA 0:2 (14:25,21:25)
5. kolo (25. siječnja 2014.)
17. OŠ M. LOVRAKA - OŠ GRANEŠINA 1:2 (25:21,13:25,5:15)
18. OŠ M. LAGINJE - OŠ A. MIHANOVIĆA 2:0 (25:19,25:13)
19. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ V. NOVAKA 2:0 (25:16,25:15)
20. OŠ BRESTJE - OŠ I. FILIPOVIĆA 0:2 (8:25,20:25)
6. kolo (14. prosinca 2013.)
21. OŠ GRANEŠINA - OŠ I. FILIPOVIĆA 1:2 (22:25,25:19,13:15)
22. OŠ V. NOVAKA - OŠ BRESTJE 2:0 (25:10,25:10)
23. OŠ A. MIHANOVIĆA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 0:2 (10:25,12:25)
24. OŠ M. LOVRAKA - OŠ M. LAGINJE 2:1 (8:25,25:15,16:14)
7. kolo (18. siječnja 2014.)
25. OŠ M. LAGINJE - OŠ GRANEŠINA 0:2 (23:25,23:25)
26. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ M. LOVRAKA 2:0 (25:17,25:15)
27. OŠ BRESTJE - OŠ A. MIHANOVIĆA 0:2 (10:25,17:25)
28. OŠ I. FILIPOVIĆA - OŠ V. NOVAKA 0:2 (17:25,18:25)
Druga razina - skupina A2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ BRAĆE RADIĆ 7 7 0 14 0 351 215 1.6326 21
2. OŠ VOLTINO 7 6 1 12 3 4.0000 340 242 1.4050 17
3. OŠ BANA J. JELAČIĆA 7 5 2 11 6 1.8333 371 263 1.4106 14
4. OŠ M. GUPCA 7 4 3 9 7 1.2857 328 313 1.0479 12
5. OŠ KRALJA TOMISLAVA 7 2 5 6 10 0.6000 268 316 0.8481 8
6. OŠ J. RAČIĆA 7 2 5 5 11 0.4545 286 353 0.8102 6
7. OŠ T. BREZOVAČKOG 7 2 5 4 10 0.4000 203 307 0.6612 5
8. OŠ OTOK 7 0 7 0 14 0.0000 212 350 0.6057 0
1. kolo (9. studenog 2013.)
1. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ OTOK 2:0 (25:11,25:15)
2. OŠ J. RAČIĆA - OŠ BRAĆE RADIĆ 0:2 (15:25,10:25)
3. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ VOLTINO 0:2 (15:25,13:25)
4. OŠ M. GUPCA - OŠ KRALJA TOMISLAVA 2:0 (25:17,25:10)
2. kolo (16. studenog 2013.)
5. OŠ KRALJA TOMISLAVA - OŠ BRAĆE RADIĆ 0:2 (22:25,13:25)
6. OŠ OTOK - OŠ J. RAČIĆA 0:2 (21:25,22:25)
7. OŠ M. GUPCA - OŠ T. BREZOVAČKOG 2:0 (25:18,25:13)
8. OŠ VOLTINO - OŠ BANA J. JELAČIĆA 2:1 (25:16,20:25,15:11)
3. kolo (23. studenog 2013.)
9. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ KRALJA TOMISLAVA 0:2 (13:25,8:25)
10. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ M. GUPCA 2:1 (25:18,23:25,15:8)
11. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ OTOK 2:0 (25:18,25:9)
12. OŠ J. RAČIĆA - OŠ VOLTINO 0:2 (21:25,24:26)
4. kolo (30. studenog 2013.)
13. OŠ M. GUPCA - OŠ J. RAČIĆA 2:1 (25:27,25:13,15:12)
14. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ BANA J. JELAČIĆA 0:2 (bez borbe)
15. OŠ KRALJA TOMISLAVA - OŠ OTOK 2:0 (25:12,25:14)
16. OŠ VOLTINO - OŠ BRAĆE RADIĆ 0:2 (18:25,11:25)
5. kolo (7. prosinca 2013.)
17. OŠ J. RAČIĆA - OŠ T. BREZOVAČKOG 0:2 (21:25,7:25)
18. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ M. GUPCA 2:0 (25:16,25:16)
19. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ KRALJA TOMISLAVA 2:1 (22:25,25:14,15:7)
20. OŠ OTOK - OŠ VOLTINO 0:2 (14:25,7:25)
6. kolo (14. prosinca 2013.)
21. OŠ M. GUPCA - OŠ OTOK 2:0 (25:18,25:22)
22. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ BRAĆE RADIĆ 0:2 (18:25,5:25)
23. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ J. RAČIĆA 2:0 (25:16,25:13)
24. OŠ KRALJA TOMISLAVA - OŠ VOLTINO 0:2 (4:25,12:25)
7. kolo (18. siječnja 2014.)
25. OŠ J. RAČIĆA - OŠ KRALJA TOMISLAVA 2:1 (17:25,25:15,15:4)
26. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ BANA J. JELAČIĆA 2:0 (26:24,25:20)
27. OŠ OTOK - OŠ T. BREZOVAČKOG 0:2 (15:25,14:25)
28. OŠ VOLTINO - OŠ M. GUPCA 2:0 (25:10,25:20)
Treća razina - skupina B1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ VOLTINO 3 3 0 6 2 3.0000 158 127 1.2441 7
2. OŠ I. G. KOVAČIĆA 3 2 1 5 2 2.5000 148 118 1.2542 7
3. OŠ M. LOVRAKA 3 1 2 3 4 0.7500 131 131 1.0000 4
4. OŠ M. GUPCA 3 0 3 0 6 0.0000 89 150 0.5933 0
1. kolo
1. OŠ VOLTINO - OŠ M. GUPCA 2:0 (25:10,25:20)
2. OŠ M. LOVRAKA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 0:2 (17:25,15:25)
2. kolo (15. veljače 2014.)
3. OŠ M. GUPCA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 0:2 (16:25,13:25)
4. OŠ VOLTINO - OŠ M. LOVRAKA 2:1 (11:25,25:19,15:5)
3. kolo (15. veljače 2014.)
5. OŠ M. LOVRAKA - OŠ M. GUPCA 2:0 (25:9,25:21)
6. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ VOLTINO 1:2 (17:25,25:17,6:15)
Treća razina - skupina B2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ BRAĆE RADIĆ 3 3 0 6 0 151 119 1.2689 9
2. OŠ V. NOVAKA 3 2 1 4 2 2.0000 142 109 1.3028 6
3. OŠ BANA J. JELAČIĆA 3 1 2 2 5 0.4000 138 153 0.9020 2
4. OŠ GRANEŠINA 3 0 3 1 6 0.1667 110 160 0.6875 1
1. kolo
1. OŠ V. NOVAKA - OŠ GRANEŠINA 2:0 (25:14,25:11)
2. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ BRAĆE RADIĆ 0:2 (24:26,20:25)
2. kolo (15. veljače 2014.)
3. OŠ GRANEŠINA - OŠ BRAĆE RADIĆ 0:2 (18:25,15:25)
4. OŠ V. NOVAKA - OŠ BANA J. JELAČIĆA 2:0 (25:11,25:23)
3. kolo (15. veljače 2014.)
5. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ GRANEŠINA 2:1 (25:13,19:25,16:14)
6. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ V. NOVAKA 2:0 (25:19,25:23)
Završnica
POLUFINALE (22. veljače 2014.)
1. OŠ VOLTINO - OŠ V. NOVAKA 0:2 (21:25,16:25)
2. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ I. G. KOVAČIĆA 2:0 (25:12,25:16)
ZA TREĆE MJESTO (22. veljače 2014.)
3. OŠ VOLTINO - OŠ I. G. KOVAČIĆA 0:2 (10:25,9:25)
FINALE (19. ožujka 2014.)
4. OŠ V. NOVAKA - OŠ BRAĆE RADIĆ 2:0 (25:16,25:19)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 6. srpnja 2022., 21,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem