Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
NATJECANJA  
 
Osnovne škole - dječaci (2013./2014.)
Druga razina - skupina A1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ A. CESARCA 5 5 0 10 1 10.0000 256 97 2.6392 14
2. OŠ M. DRŽIĆA 5 4 1 9 2 4.5000 255 114 2.2368 13
3. OŠ M. LOVRAKA 5 3 2 6 4 1.5000 199 133 1.4962 9
4. OŠ I. G. KOVAČIĆA 5 2 3 4 6 0.6667 184 150 1.2267 6
5. OŠ D. CESARIĆA 5 0 5 0 8 0.0000 0 200 0.0000 -5
6. OŠ D. KUŠLANA 5 0 5 0 8 0.0000 0 200 0.0000 -5
1. kolo (9. studenog 2013.)
1. OŠ M. DRŽIĆA - OŠ D. KUŠLANA 2:0 (bez borbe)
2. OŠ A. CESARCA - OŠ D. CESARIĆA 2:0 (bez borbe)
3. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ M. LOVRAKA 0:2 (19:25,14:25)
2. kolo (16. studenog 2013.)
4. OŠ D. KUŠLANA - OŠ M. LOVRAKA 0:2 (bez borbe)
5. OŠ D. CESARIĆA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 0:2 (bez borbe)
6. OŠ M. DRŽIĆA - OŠ A. CESARCA 1:2 (25:16,18:25,12:15)
3. kolo (23. studenog 2013.)
7. OŠ M. LOVRAKA - OŠ D. CESARIĆA 2:0 (bez borbe)
8. OŠ A. CESARCA - OŠ D. KUŠLANA 2:0 (bez borbe)
9. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ M. DRŽIĆA 0:2 (9:25,21:25)
4. kolo (30. studenog 2013.)
10. OŠ D. KUŠLANA - OŠ D. CESARIĆA 0:0 (bez borbe)
11. OŠ M. DRŽIĆA - OŠ M. LOVRAKA 2:0 (25:16,25:12)
12. OŠ A. CESARCA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 2:0 (25:6,25:15)
5. kolo (25. siječnja 2014.)
13. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ D. KUŠLANA 2:0 (bez borbe)
14. OŠ M. LOVRAKA - OŠ A. CESARCA 0:2 (9:25,12:25)
15. OŠ D. CESARIĆA - OŠ M. DRŽIĆA 0:2 (bez borbe)
Druga razina - skupina A2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ B. KAŠIĆA 6 6 0 12 0 300 147 2.0408 18
2. OŠ CVJETNO NASELJE 6 4 2 9 4 2.2500 295 238 1.2395 13
3. OŠ I. MEŠTROVIĆA 6 4 2 8 5 1.6000 227 219 1.0365 10
4. OŠ MEDVEDGRAD 6 3 3 6 6 1.0000 227 198 1.1465 9
5. OŠ BRAĆE RADIĆ 6 3 3 6 7 0.8571 230 234 0.9829 7
6. OŠ LJUBLJANICA 6 1 5 3 10 0.3000 235 289 0.8131 4
7. OŠ TRNSKO 6 0 6 0 12 0.0000 111 300 0.3700 -1
1. kolo (9. studenog 2013.)
1. OŠ TRNSKO - OŠ CVJETNO NASELJE 0:2 (17:25,16:25)
2. OŠ B. KAŠIĆA - OŠ MEDVEDGRAD 2:0 (25:10,25:13)
3. OŠ LJUBLJANICA - OŠ I. MEŠTROVIĆA 0:2 (20:25,12:25)
4. OŠ BRAĆE RADIĆ - 0 -
2. kolo (16. studenog 2013.)
5. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ TRNSKO 2:0 (25:10,25:13)
6. OŠ CVJETNO NASELJE - OŠ B. KAŠIĆA 0:2 (18:25,20:25)
7. OŠ MEDVEDGRAD - OŠ LJUBLJANICA 2:0 (26:24,25:15)
8. 0 - OŠ I. MEŠTROVIĆA -
3. kolo (23. studenog 2013.)
9. OŠ I. MEŠTROVIĆA - OŠ MEDVEDGRAD 2:0 (25:14,25:18)
10. OŠ B. KAŠIĆA - OŠ BRAĆE RADIĆ 2:0 (25:10,25:13)
11. OŠ LJUBLJANICA - OŠ CVJETNO NASELJE 0:2 (19:25,13:25)
12. OŠ TRNSKO - 0 -
4. kolo (30. studenog 2013.)
13. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ LJUBLJANICA 2:1 (22:25,25:21,15:13)
14. OŠ TRNSKO - OŠ B. KAŠIĆA 0:2 (9:25,11:25)
15. OŠ CVJETNO NASELJE - OŠ I. MEŠTROVIĆA 1:2 (21:25,25:17,9:15)
16. 0 - OŠ MEDVEDGRAD -
5. kolo (7. prosinca 2013.)
17. OŠ LJUBLJANICA - OŠ TRNSKO 2:0 (25:11,25:15)
18. OŠ MEDVEDGRAD - OŠ CVJETNO NASELJE 0:2 (7:25,14:25)
19. OŠ I. MEŠTROVIĆA - OŠ BRAĆE RADIĆ 0:2 (bez borbe)
20. OŠ B. KAŠIĆA - 0 -
6. kolo (14. prosinca 2013.)
21. OŠ B. KAŠIĆA - OŠ LJUBLJANICA 2:0 (25:11,25:12)
22. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ MEDVEDGRAD 0:2 (bez borbe)
23. OŠ TRNSKO - OŠ I. MEŠTROVIĆA 0:2 (bez borbe)
24. 0 - OŠ CVJETNO NASELJE -
7. kolo (18. siječnja 2014.)
25. OŠ CVJETNO NASELJE - OŠ BRAĆE RADIĆ 2:0 (25:20,27:25)
26. OŠ I. MEŠTROVIĆA - OŠ B. KAŠIĆA 0:2 (15:25,5:25)
27. OŠ MEDVEDGRAD - OŠ TRNSKO 2:0 (25:4,25:5)
28. OŠ LJUBLJANICA - 0 -
Treća razina - skupina B1
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ A. CESARCA 3 3 0 6 0 150 62 2.4194 9
2. OŠ M. LOVRAKA 3 2 1 4 3 1.3333 135 141 0.9574 5
3. OŠ CVJETNO NASELJE 3 1 2 3 4 0.7500 131 135 0.9704 4
4. OŠ MEDVEDGRAD 3 0 3 0 6 0.0000 72 150 0.4800 0
1. kolo
1. OŠ CVJETNO NASELJE - OŠ MEDVEDGRAD 2:0 (25:7,25:14)
2. OŠ M. LOVRAKA - OŠ A. CESARCA 0:2 (9:25,12:25)
2. kolo (8. veljače 2014.)
3. OŠ MEDVEDGRAD - OŠ A. CESARCA 0:2 (5:25,13:25)
4. OŠ CVJETNO NASELJE - OŠ M. LOVRAKA 1:2 (26:24,23:25,9:15)
3. kolo (8. veljače 2014.)
5. OŠ M. LOVRAKA - OŠ MEDVEDGRAD 2:0 (25:19,25:14)
6. OŠ A. CESARCA - OŠ CVJETNO NASELJE 2:0 (25:13,25:10)
Treća razina - skupina B2
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ M. DRŽIĆA 3 3 0 6 0 150 97 1.5464 9
2. OŠ B. KAŠIĆA 3 2 1 4 2 2.0000 134 90 1.4889 6
3. OŠ I. G. KOVAČIĆA 3 1 2 2 5 0.4000 113 148 0.7635 2
4. OŠ I. MEŠTROVIĆA 3 0 3 1 6 0.1667 101 163 0.6196 1
1. kolo
1. OŠ M. DRŽIĆA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 2:0 (25:9,25:21)
2. OŠ I. MEŠTROVIĆA - OŠ B. KAŠIĆA 0:2 (15:25,5:25)
2. kolo (8. veljače 2014.)
3. OŠ I. G. KOVAČIĆA - OŠ B. KAŠIĆA 0:2 (10:25,10:25)
4. OŠ M. DRŽIĆA - OŠ I. MEŠTROVIĆA 2:0 (25:14,25:19)
3. kolo (8. veljače 2014.)
5. OŠ I. MEŠTROVIĆA - OŠ I. G. KOVAČIĆA 1:2 (25:23,13:25,10:15)
6. OŠ B. KAŠIĆA - OŠ M. DRŽIĆA 0:2 (13:25,21:25)
Završnica
POLUFINALE (22. veljače 2014.)
1. OŠ A. CESARCA - OŠ B. KAŠIĆA 2:0 (25:13,25:14)
2. OŠ M. DRŽIĆA - OŠ M. LOVRAKA 2:0 (25:12,25:6)
ZA TREĆE MJESTO (22. veljače 2014.)
3. OŠ B. KAŠIĆA - OŠ M. LOVRAKA 2:1 (25:15,20:25,15:13)
FINALE (19. ožujka 2014.)
4. OŠ A. CESARCA - OŠ M. DRŽIĆA 0:2 (13:25,23:25)
politika kolačića     politika privatnosti   zadnja promjena: 6. srpnja 2022., 21,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Nastavkom pregledavanja ovog web-sjedišta slažete se s korištenjem kolačića. Više o zaštiti podataka i pravilima privatnosti možete pročitati u našoj politici privatnosti i politici kolačića. Razumijem