Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
MINI GREEN VOLLEYBALL RG OPEN 2013. (2001. godište i ml.) - najmlađe kadetkinje U13 (2013./2014.)
Grupa A (teren 1)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 4 4 0 11 1 11.0000 174 71 2.4507 11
2. ŽOK OSIJEK 4 3 1 10 2 5.0000 163 107 1.5234 10
3. OK TROGIR 2 4 2 2 6 6 1.0000 143 125 1.1440 6
4. ŽOK KAŠTEL 4 1 3 2 10 0.2000 89 175 0.5086 2
5. OK LINGA 2 4 0 4 1 11 0.0909 92 183 0.5027 1
FOTOALBUM
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK OLIMPIK - OK LINGA 2 3:0 (15:7,15:5,15:3)
2. ŽOK KAŠTEL - ŽOK OSIJEK 0:3 (6:15,6:15,3:15)
3. OK TROGIR 2 - 0 -
2. kolo
4. ŽOK OSIJEK - OK TROGIR 2 3:0 (16:14,15:8,15:13)
5. OK LINGA 2 - 0 -
6. OK OLIMPIK - ŽOK KAŠTEL 3:0 (15:4,15:3,15:4)
3. kolo
7. 0 - ŽOK OSIJEK -
8. ŽOK KAŠTEL - OK LINGA 2 2:1 (18:20,15:9,15:11)
9. OK TROGIR 2 - OK OLIMPIK 0:3 (9:15,8:15,1:15)
4. kolo
10. OK OLIMPIK - 0 -
11. OK LINGA 2 - ŽOK OSIJEK 0:3 (8:15,9:15,1:15)
12. ŽOK KAŠTEL - OK TROGIR 2 0:3 (3:15,6:15,6:15)
5. kolo
13. 0 - ŽOK KAŠTEL -
14. OK TROGIR 2 - OK LINGA 2 3:0 (15:5,15:6,15:8)
15. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK 1:2 (10:15,2:15,15:9)
Grupa B (teren 2)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SINJ 4 4 0 12 0 181 75 2.4133 12
2. OK MEDVEŠČAK 2 4 3 1 7 5 1.4000 147 130 1.1308 7
3. OK DUGO SELO 4 2 2 6 6 1.0000 143 140 1.0214 6
4. OK OLIMPIK 3 4 1 3 4 8 0.5000 135 158 0.8544 4
5. ŽOK OSIJEK 2 4 0 4 1 11 0.0909 71 174 0.4080 1
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DUGO SELO 2:1 (4:15,15:12,15:4)
2. OK OLIMPIK 3 - 0 -
3. OK SINJ - ŽOK OSIJEK 2 3:0 (15:1,15:3,15:3)
2. kolo
4. 0 - ŽOK OSIJEK 2 -
5. OK DUGO SELO - OK SINJ 0:3 (14:16,8:15,5:15)
6. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 2 1:2 (13:15,16:14,11:15)
3. kolo
7. OK MEDVEŠČAK 2 - 0 -
8. OK SINJ - OK OLIMPIK 3 3:0 (15:8,15:0,15:9)
9. ŽOK OSIJEK 2 - OK DUGO SELO 1:2 (10:15,2:15,15:9)
4. kolo
10. 0 - OK DUGO SELO -
11. OK OLIMPIK 3 - ŽOK OSIJEK 2 3:0 (15:7,15:9,15:7)
12. OK MEDVEŠČAK 2 - OK SINJ 0:3 (5:15,8:15,11:15)
5. kolo
13. OK SINJ - 0 -
14. ŽOK OSIJEK 2 - OK MEDVEŠČAK 2 0:3 (8:15,2:15,4:15)
15. OK DUGO SELO - OK OLIMPIK 3 3:0 (16:14,15:12,15:7)
Grupa C (teren 3)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK LINGA 1 4 3 1 10 2 5.0000 168 92 1.8261 10
2. OK MEDVEŠČAK 4 3 1 9 3 3.0000 163 89 1.8315 9
3. OK KLIS 1 4 3 1 7 5 1.4000 138 129 1.0698 7
4. HAOK DUBRAVA 4 1 3 4 8 0.5000 120 137 0.8759 4
5. ŽOK KAŠTEL 2 4 0 4 0 12 0.0000 38 180 0.2111 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK MEDVEŠČAK - 0 -
2. ŽOK KAŠTEL 2 - HAOK DUBRAVA 0:3 (2:15,2:15,7:15)
3. OK KLIS 1 - OK LINGA 1 0:3 (10:15,5:15,9:15)
2. kolo
4. 0 - OK LINGA 1 -
5. HAOK DUBRAVA - OK KLIS 1 1:2 (11:15,15:6,9:15)
6. OK MEDVEŠČAK - ŽOK KAŠTEL 2 3:0 (15:2,15:3,15:2)
3. kolo
7. ŽOK KAŠTEL 2 - 0 -
8. OK KLIS 1 - OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:12,3:15,15:11)
9. OK LINGA 1 - HAOK DUBRAVA 3:0 (15:10,15:7,15:7)
4. kolo
10. 0 - HAOK DUBRAVA -
11. OK MEDVEŠČAK - OK LINGA 1 2:1 (5:15,15:7,15:11)
12. ŽOK KAŠTEL 2 - OK KLIS 1 0:3 (2:15,6:15,3:15)
5. kolo
13. OK KLIS 1 - 0 -
14. OK LINGA 1 - ŽOK KAŠTEL 2 3:0 (15:4,15:2,15:3)
15. HAOK DUBRAVA - OK MEDVEŠČAK 0:3 (6:15,1:15,9:15)
Grupa D (teren 4)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK TROGIR 1 5 4 1 13 2 6.5000 212 121 1.7521 13
2. OK POREČ 5 5 0 12 3 4.0000 217 139 1.5612 12
3. OK FORTIS VOLTA 5 3 2 9 6 1.5000 163 191 0.8534 9
4. OK PLAVI ZMAJ 5 2 3 6 9 0.6667 187 186 1.0054 6
5. OK DON BOSCO 5 1 4 4 11 0.3636 155 220 0.7045 4
6. OK KLIS 2 5 0 5 1 14 0.0714 150 227 0.6608 1
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK FORTIS VOLTA - OK POREČ 1:2 (15:12,3:15,2:15)
2. OK TROGIR 1 - OK DON BOSCO 3:0 (15:5,15:3,15:6)
3. OK KLIS 2 - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (12:15,3:15,8:15)
2. kolo
4. OK POREČ - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (15:12,15:6,16:14)
5. OK DON BOSCO - OK KLIS 2 3:0 (15:12,17:15,17:15)
6. OK FORTIS VOLTA - OK TROGIR 1 0:3 (5:15,3:15,9:15)
3. kolo
7. OK TROGIR 1 - OK POREČ 1:2 (10:15,15:10,7:15)
8. OK KLIS 2 - OK FORTIS VOLTA 0:3 (12:15,10:15,10:14)
9. OK PLAVI ZMAJ - OK DON BOSCO 2:1 (13:15,15:8,15:12)
4. kolo
10. OK POREČ - OK DON BOSCO 3:0 (15:11,15:10,15:6)
11. OK FORTIS VOLTA - OK PLAVI ZMAJ 2:1 (5:15,15:12,17:15)
12. OK TROGIR 1 - OK KLIS 2 3:0 (15:13,15:3,15:9)
5. kolo
13. OK KLIS 2 - OK POREČ 1:2 (16:14,9:15,3:15)
14. OK PLAVI ZMAJ - OK TROGIR 1 0:3 (11:15,5:15,9:15)
15. OK DON BOSCO - OK FORTIS VOLTA 0:3 (10:15,10:15,10:15)
Razigravanje od 1. do 12. mjesta
FOTOALBUM
Gala - dodir pobjede
OSMINA FINALA
1. ŽOK OSIJEK - OK DUGO SELO 1:2 (15:3,7:15,7:15)
2. OK TROGIR 2 - OK MEDVEŠČAK 2 2:0 (15:12,15:12)
3. OK MEDVEŠČAK - OK FORTIS VOLTA 2:0 (15:8,15:9)
4. OK KLIS 1 - OK POREČ 0:2 (2:15,2:15)
ČETVRTFINALE
5. OK OLIMPIK - OK MEDVEŠČAK 2:0 (15:6,15:11)
6. OK SINJ - OK POREČ 2:1 (10:15,15:8,15:13)
7. OK LINGA 1 - OK DUGO SELO 2:0 (15:8,15:7)
8. OK TROGIR 1 - OK TROGIR 2 2:0 (15:13,15:6)
POLUFINALE
9. OK OLIMPIK - OK SINJ 2:0 (15:5,15:5)
10. OK LINGA 1 - OK TROGIR 1 2:1 (15:11,9:15,17:15)
ZA TREĆE MJESTO
11. OK SINJ - OK TROGIR 1 2:0 (15:13,15:12)
FINALE
12. OK OLIMPIK - OK LINGA 1 2:1 (14:16,15:11,15:12)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK OLIMPIK
2. OK LINGA 1
3. OK SINJ
4. OK TROGIR 1
izjava o privatnosti   zadnja promjena: 17. veljače 2019., 14,57
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Više možete pročitati ovdje. Razumijem