Odbojkaški kamp Poreč

HealthCard
NOVOSTI

Završen 10. Božićni turnir mlađe kadetskih selekcija

U vremenu od 22.-23.12.2018. godine u organizaciji Zagrebačkog odbojkaškog saveza održan je deseti po redu međunarodni Božićni turnir gradskih mlađe kadetskih selekcija. Na turniru su sudjelovala 23 ženske i 8 muških selekcija iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

ženskom finalu, selekcija Osijeka savladala je selekciju Zagreba, te tako nakon prošlogodišnjeg drugog mjesta osvojila toliko željeno zlato koje su zadnji put osvojile 2013. godine. U dvoboju za treće mjesto mlade trogiranke su savladale selekciju Velike Gorice i time prvi put osvojile odličje na Božićnom turniru.

muškoj kategoriji slovenska ekipa Žužemberka obranila je prošlogodišnji naslov. Drugo mjesto pripalo je selekciji Maribora, a treće mjesto selekciji Ljubljane.